Зміцнення цегляної стіни

Зміцнення цегляної стіни

Технології та матеріали для зміцнення цегляної стіни

Цегла один із найбільш використовуваних будівельних матеріалів! Він може служити довго та надійно! Цегла як найдавніший будівельний матеріал зустрічається практично скрізь, вона універсальна, красива, довговічна. Але іноді може виникнути серйозна проблема, коли цегляна стіна починає тріскатися та руйнуватися. Руйнуючи надалі всю споруду. Оскільки зміцнити цегляну стіну? Не перебудовувати ж всю будівлю через цю неприємність, тому необхідно шукати способи зміцнення конструкцій із цегли. Таких способів сьогодні є безліч.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Безкоштовна консультація та виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Пошкоджену цегляну стіну можна відновити і зміцнити, наприклад, частковою заміною кладки. Але що робити, якщо з’явилася наскрізна тріщина або тріщина всередині елемента будівельної конструкції?

Причини руйнування цегляної стіни

Щоб зрозуміти, як закласти тріщину в стіні цегляного будинку, потрібно спочатку з’ясувати, чому вона з’явилася. Так Ви зможете усунути джерело проблеми та запобігти подальшій руйнації. Причин може бути безліч, включаючи погану гідроізоляцію, або відсутність такої. Однією з найпоширеніших причин є збільшення навантажень (постійних, транспортних), пов’язаних із встановленням важких верстатів у промислових будівлях, зміни способу експлуатації будівлі тощо.

Посилення конструкцій будівель

Також посилення конструкцій будівель та споруд може знадобитися при пошкодженні елементів конструкції. Ушкодження може бути спричинене старінням матеріалів конструкцій, корозією сталевого армування, зіткненням з транспортом, пожежею, землетрусом та ін. Окрім цього, причинами посилення конструкцій може бути зміна конструкційної системи (внаслідок видалення стін або колон, зміни технічних умов, землетрусу, пристосування до нових проектних вимог) та усунення дефектів будівельної конструкції (через недостатнє армування, недостатню структурну глибину). Для посилення конструкцій компанія «ЦГіП» використовує найсучасніші методи та технології. Ми використовуємо тільки якісні ремонтні суміші та матеріали компанії «Minova». Посилення (відновлення) кладки в цегляних стінах має бути виконане повністю, щоб відновити всі пошкоджені зони. Дуже важливо своєчасно проводити реконструкцію будинку, щоб не допустити повної руйнації стін. Метод «ін’єктування», при правильному виконанні, посилює цегляну кладку, підвищує стійкість будівлі до навантажень, деформацій та інших факторів. Що дозволить надалі експлуатувати будинок ще довгий час!

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minova СТ – 6:Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minova СТ – D: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minova СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6 як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minotop 25: Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minobond HF:Призначений для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, склад якого заснований на сульфатно-шлаковому цементі, вибраних заповнювачах, а також активуючих речовин і сумішах, що модифікують.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minostop: Можливість зупинки течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minobond: Призначений для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Якасна гідроізоляція
Цементна суміш Minova СТ – W: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.

Ін’єктування цегляної кладки

Застосовується при достатній товщині кладки, якщо повністю не зацементувати щілину. У цьому випадку проводиться засвердлювання кладки з наступним нагнітанням укріплюючих складів – епоксидних і поліуретанових смол, мікроцементів, силікатних або метилакрилатних складів. Метод ін’єктування дозволяє не тільки зміцнити область шва, але й через глибоке проникнення в пори цегли, монолітизувати та зміцнити цегляну кладку на всій ділянці будівлі.

Відновлення та зміцнення цегляних арок та стін

Одним із таких об’єктів на якому наша компанія вирішила проблему відновлення та зміцнення цегляних арок та стін у будівлі. Був об’єкт, пам’ятка архітектури за адресою Дегтярівська 7, 7а. (Трамвайне депо) Під час огляду проблемних місць, фахівцями «ЦГіП» були виявлені тріщини по всій товщині цегляних стін та віконних арок та визначено технологію та матеріали для вирішення даної проблеми. 4293,4294,4295,4296,4297,4298,4299″ limit=”21″ link=”lightbox” width=”180″ height=”120″ title=”always”]

Технологія ін’єктування цементними сумішами

Ми застосували технологію ін’єктування цементними сумішами Німецької компанії Minova у порожнині цегляної кладки. Дана технологія дає гарантію повного заповнення порожнин в тріщинах, що утворилися, і відновлення міцнісних характеристик цегляної кладки. Суть технології полягає в наступних робочих процесах – зачеканка тріщин із зовнішньої сторони будівлі (для запобігання витоку матеріалу, що закачується), свердління отворів (в шаховому порядку) з кроком 25 см по всій довжині тріщини, встановлення пакерів в отвори, ін’єктування цементним матеріалом видалення пакерів та зачеканка місць свердління отворів. У цій роботі ми використовували матеріали Німецької компанії Minova – для ґрунтування поверхні суміш СТ-А/S, для закладення тріщин суміш СТ-2, для ін’єктування тріщин  суміш Minotop  25 і для закладення пакерів Minostop.
Посилення (відновлення) кладки в цегляних стінах має бути виконане повністю, щоб відновити всі пошкоджені зони. Дуже важливо своєчасно проводити реконструкцію будинку, щоб не допустити повної руйнації стін. Метод «ін’єктування», при правильному виконанні, посилює цегляну кладку, підвищує стійкість будівлі до навантажень, деформацій та інших факторів. Що дозволить надалі експлуатувати будинок ще довгий час!