Запрошуємо Вас відвідати Міжнародну виставку KyivBuild Kyiv 2019

Запрошуємо Вас відвідати Міжнародну виставку KyivBuild Kyiv

 

Шановні колеги, запрошуємо Вас відвідати Міжнародну виставку KyivBuild Kyiv 2019.

Компанія «Центр гідроізоляції і покрівлі» представить свої матеріали та технології в павільйоні №4 KyivBuild Kyiv 2019 номер стенду № 4J-3-1 вхід (4C) з 14 по 17 травня 2019 року за адресою МВЦ, Київ, м. Лівобережна.

 

Карта виставки KyivBuild Kyiv 2019

Карта виставки KyivBuild Kyiv 2019

«Центр гідроізоляції та покрівлі» пропонує відвідати дану виставку, де ми представимо такі матеріали та технології: гідроізоляція (ін’єкційна, проникаюча) для будівель та споруд промислового та цивільного призначення, гідротехнічних споруд та тунелів, ремонт та відновлення бетону та ж/бетону , герметизація систем водопостачання та каналізація; герметизація деформаційних швів; сучасні вироби та технології протидії зсуву ґрунтів та зміцненню фундаментів, берегів тощо;

Центр гідроізоляції і покрівлі

Центр гідроізоляції і покрівлі

ЗАМОВИТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ

Контакти:

Віталій Дмитрієв,

Tel: +380 (98) 3000310

E-mail: rexdstudi@gmail.com

KyivBuild – міжнародна будівельна виставка, в якій щорічно беруть участь понад 200 компаній – виробники та постачальники будівельних, оздоблювальних матеріалів та інструментів, техніки та обладнання.
Будівельна виставка KyivBuild проходитиме на одному майданчику з Аква-Therm Kyiv 2019, де будуть представлені інноваційні системні рішення для будівельної, енергетичної та водопостачання. Поєднання суміжних тематик, якими, безумовно, є будівництво та оснащення споруд будівель та інших об’єктів системами захисту, гідроізоляції та зміцнення, а також опалення, вентиляції, водопостачання, збільшують практичну привабливість експозиції виставок для фахівців будівельної галузі.
На виставці наша компанія представлятиме готові рішення, матеріали та технології для гідроізоляції, захисту та зміцнення відомих Європейських компаній:


MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина).

Зупинка води (протікання) у шахтах, підземних спорудах, гідроелектростанції, греблі (дамби), водних резервуарах різного призначення. Ремонт та зміцнення, а також «ін’єкційна» гідроізоляція фундаментів та підземної частини споруд.

 

 

MINOVA Ekochem (Польща)

MINOVA Ekochem (Польща).

Ремонт та реконструкція, бетонні та залізобетонні конструкції, тунелі, мости, греблі, заповнення вибоїн, (порожнини) в бетоні та залізобетоні, зупинка протікання. Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, гідроізоляція, що проникає.
MINOVA MAI GmbH (Австрія)

 

MINOVA MAI GmbH (Австрія).

Зміцнення опор та фундаментів нових об’єктів спеціального призначення, різних конструкцій. Анкерні системи (технології анкерного кріплення).

 

 

 

BPA GmbH (Німеччина)

 

BPA GmbH (Німеччина).

Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних та напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм (бентонітові мати CEMtobent® з потрійним захистом, активна гідроізоляція Silver Seal, гідроізоляційна мембрана BPA-D ). Хімічні будівельні матеріали для гідроізоляції, ремонту та зміцнення.

 

MORATH (Німеччина)
MORATH (Німеччина).

Зміцнення схилів, встановлення протизсувних конструкцій на схилах, бурові роботи на ділянках особливих умов, бурильні роботи в роботі в умовах обмеженого простору обладнання для робіт на ділянках особливих умов