Як зробити гідроізоляцію підвалу взимку?

Гідроізоляція взимку!

Як зробити гідроізоляцію підвалу взимку?

Найвірніше і надійне рішення займатися гідроізоляцією ще на етапі будівництва будинку. Зовнішня гідроізоляція є довговічним і міцним захистом будинку від ґрунтових вод, вологи і вогкості. Але якщо ця робота не була виконана при будівництві, або гідроізоляція стала непридатною, є два варіанти. Перший – звільнити фундамент зовні та заново побудувати гідроізоляційний шар. Зовнішня гідроізоляція підвалу в приватному будинку, який вже побудований і експлуатується, – серйозна робота, дуже складна, витратна і не завжди можлива через близькість будинку до інших споруд. А взимку така робота просто неможлива! І якщо взимку ще є ймовірність, що буде сухо, то навесні в сезон танення снігу і підвищення підземних вод, швидше за все, вас затопить!

Гідроізоляція підвалу

Гідроізоляція підвалу

Багато власників будинків стикаються з проблемою вогкості, ґрунтових та паводкових вод, що заливають підвал у період зима – весна. Якщо таке відбувається і у вашому підвалі – значить, при його будівництві не було виконано якісна гідроізоляція. У цій статті ми розглянемо, як зробити, гідроізоляцію підвалу зсередини і які матеріали необхідні вирішення цього завдання.

Ми поможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Звоніть! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Крім тих незручностей, з якими стикається власник затопленого водою підвалу (неможливість спуститися в підвал і зберігати в ньому щось), відсутність чи недостатність гідроізоляції має значно серйозніші наслідки:
• волога завдає шкоди опорним конструкціям будівель, що викликає корозію металевих елементів, відбувається поступове руйнування стін фундаменту. Поки не виконано гідроізоляцію підвалу, надійність і довговічність всього будинку знаходиться під загрозою.
• у сирому підвалі розвиваються пліснява та грибок, псують продукти та небезпечні для організму людини. У такому помешканні не можна зберігати овочі.
• затоплюваний підвал неможливо використовувати як додаткове приміщення будинку (як спортзал, майстерню чи пральню): оздоблення, техніка, речі можуть бути пошкоджені водою.
• комахи та неприємний запах – це також наслідки постійної вогкості у підвалі.

Ін’єкційна гідроізоляція

Ін’єкційна гідроізоляція – особливий вид гідроізоляції, який ми застосовуємо у випадках, коли інші методи та технології гідроізоляції вже не можуть допомогти.

Суть ін’єкційної гідроізоляції полягає в тому, що спеціальні смоли та гелі (поліуретанові та акрилатні) фахівці закачують у тріщини , шви та примикання на будь-якому етапі будівництва та вже готових об’єктів. Головна мета – протидіяти згубному впливу вологи, води та зміцнити конструкцію.

Ін'єкційні матеріали (смоли для ін'єктування)

Ін’єкційні матеріали (смоли для ін’єктування)

Переваги ін’єкційної гідроізоляції.
Ін'єкційна гідроізоляція

Ін’єкційна гідроізоляція

У порівнянні з іншими методами ін’єкційна гідроізоляція має цілу низку переваг:
1. Суттєва економія при проведенні ремонтних та будівельних робіт:

ізоляцію можна ремонтувати на локальних ділянках.
б) обсяг робіт мінімальний як у часі, так і за коштами.
в) немає потреби у зупинці роботи об’єкта.
г) немає потреби у земельних роботах у разі підземної гідроізоляції.

2. Метод застосуємо в БУДЬ-ЯКУ пору року.
3. Гідроізоляція монолітна – вона не має швів та стиків.

Гідроізоляція підвалу взимку

Гідроізоляція підвалу взимку

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp