Як зробити гідроізоляцію підвалу взимку?
Гідроізоляція взимку!
Як зробити гідроізоляцію підвалу взимку?
Найвірніше і надійне рішення займатися гідроізоляцією ще на етапі будівництва будинку. Зовнішня гідроізоляція є довговічним і міцним захистом будинку від ґрунтових вод, вологи і вогкості. Але якщо ця робота не була виконана при будівництві, або гідроізоляція стала непридатною, є два варіанти. Перший – звільнити фундамент зовні та заново побудувати гідроізоляційний шар. Зовнішня гідроізоляція підвалу в приватному будинку, який вже побудований і експлуатується, – серйозна робота, дуже складна, витратна і не завжди можлива через близькість будинку до інших споруд. А взимку така робота просто неможлива! І якщо взимку ще є ймовірність, що буде сухо, то навесні в сезон танення снігу і підвищення підземних вод, швидше за все, вас затопить!
Багато власників будинків стикаються з проблемою вогкості, ґрунтових та паводкових вод, що заливають підвал у період зима – весна. Якщо таке відбувається і у вашому підвалі – значить, при його будівництві не було виконано якісна гідроізоляція. У цій статті ми розглянемо, як зробити, гідроізоляцію підвалу зсередини і які матеріали необхідні вирішення цього завдання.
Ми поможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Звоніть! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69
Крім тих незручностей, з якими стикається власник затопленого водою підвалу (неможливість спуститися в підвал і зберігати в ньому щось), відсутність чи недостатність гідроізоляції має значно серйозніші наслідки:
• волога завдає шкоди опорним конструкціям будівель, що викликає корозію металевих елементів, відбувається поступове руйнування стін фундаменту. Поки не виконано гідроізоляцію підвалу, надійність і довговічність всього будинку знаходиться під загрозою.
• у сирому підвалі розвиваються пліснява та грибок, псують продукти та небезпечні для організму людини. У такому помешканні не можна зберігати овочі.
• затоплюваний підвал неможливо використовувати як додаткове приміщення будинку (як спортзал, майстерню чи пральню): оздоблення, техніка, речі можуть бути пошкоджені водою.
• комахи та неприємний запах – це також наслідки постійної вогкості у підвалі.
Ін’єкційна гідроізоляція
Ін’єкційна гідроізоляція – особливий вид гідроізоляції, який ми застосовуємо у випадках, коли інші методи та технології гідроізоляції вже не можуть допомогти.
Суть ін’єкційної гідроізоляції полягає в тому, що спеціальні смоли та гелі (поліуретанові та акрилатні) фахівці закачують у тріщини , шви та примикання на будь-якому етапі будівництва та вже готових об’єктів. Головна мета – протидіяти згубному впливу вологи, води та зміцнити конструкцію.
Переваги ін’єкційної гідроізоляції.
У порівнянні з іншими методами ін’єкційна гідроізоляція має цілу низку переваг:
1. Суттєва економія при проведенні ремонтних та будівельних робіт:
ізоляцію можна ремонтувати на локальних ділянках.
б) обсяг робіт мінімальний як у часі, так і за коштами.
в) немає потреби у зупинці роботи об’єкта.
г) немає потреби у земельних роботах у разі підземної гідроізоляції.
2. Метод застосуємо в БУДЬ-ЯКУ пору року.
3. Гідроізоляція монолітна – вона не має швів та стиків.
Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!
Ми гарантуємо якість своєї роботи!
+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69
Телефонуйте просто зараз!