Відновлення, зміцнення цегляних арок та стін пам’яток архітектури

Відновлення, зміцнення цегляних арок та стін будівель пам’яток архітектури

Відновлення та зміцнення пам’яток архітектури

Відновлення та зміцнення цегляних арок та стін будівель пам’яток архітектури.

Цегляна кладка, що володіє високими, а також характеристиками міцності, здатна служити дуже тривалий час. Проте різні чинники можуть зумовити виникнення і накопичення дефектів, здатних зруйнувати її частково, інколи ж навіть повністю.

З появою перших тріщин та деформаційних явищ насамперед необхідно встановити та усунути причину їх проявів, а також організувати спостереження за подальшою динамікою розвитку деформацій. В іншому випадку гарантії того, що тріщини не з’являться знову після виконання ремонтних робіт, відсутні.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Причинами порушення цілісності ділянок цегляних стін може бути порушення гідроізоляції (внаслідок чого руйнування фундаменту) усадка фундаменту, вивітрювання цементного розчину по швах кладки, вплив атмосферних опадів, температурні перепади тощо. Як відновити цеглу, і запобігти подальшій руйнації цегляної кладки?

До компанії “ЦГіП” звернувся Замовник із проханням вирішити проблему відновлення та зміцнення цегляних арок та стін у будівлі, яка є пам’яткою архітектури за адресою Дегтярівська 7, 7а.

Під час огляду проблемних місць, спеціалістами «ЦГіП» було виявлено тріщини по всій товщині цегляних стін та віконних арок та визначено технологію та матеріали для вирішення цієї проблеми.
Ми використали технологію ін’єктування цементними сумішами в порожнині цегляної кладки. Дана технологія дає гарантію повного заповнення порожнин в тріщинах, що утворилися, і відновлення міцнісних характеристик цегляної кладки. Суть технології полягає в наступних робочих процесах – зачеканка тріщин із зовнішньої сторони будівлі (для запобігання витоку матеріалу, що закачується), свердління отворів (в шаховому порядку) з кроком 25 см по всій довжині тріщини, встановлення пакерів в отвори, ін’єктування цементним матеріалом видалення пакерів та зачеканка місць свердління отворів. У цій роботі ми використовували матеріали Німецькій компанії Minova – для ґрунтування поверхні суміш СТ-А/S, для закладення тріщин  суміш СТ-2, для ін’єктування тріщин суміш Мinotop 25 та для закріплення пакерів Мinostop.

Посилення (відновлення) кладки в цегляних стінах має бути виконане повністю, щоб відновити всі пошкоджені зони. Дуже важливо своєчасно проводити реконструкцію будинку, щоб не допустити повної руйнації стін. Метод «ін’єктування», при правильному виконанні, посилює цегляну кладку, підвищує стійкість будівлі до навантажень, деформацій та інших факторів. Що дозволить надалі експлуатувати будівлю ще довгий час!

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!