Усунення протікань пошкодженої ділянки свердловини

Усунення протікань пошкодженої ділянки свердловини

Ремонт свердловини трубопроводу або каналізації доставляє масу складнощів, які прагнуть зазвичай вирішити в терміновому порядку.

Одна із складностей – це важкодоступність проблемних місць, які часом бувають на значній глибині або віддаленні від технічного колодязя.

Щоб уникнути невиправданих витрат, поточний, плановий або капітальний ремонт свердловини трубопроводу або каналізації слід доручати професіоналам. Фахівці правильно виявляють причини поломок та пропонують адекватні заходи щодо відновлення працездатності систем.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Для вирішення ремонту, усунення протікань пошкодженої ділянки свердловини трубопроводу або каналізації  ми пропонуємо CarboLith PL – систему точкового ремонту.

Технологія системи точкового ремонту “CarboLith PL” розроблена Німецькою компанією MINOVA.

Система точкового ремонту CarboLith PL – це система бестраншейного ремонту окремих пошкоджених ділянок у негерметичних трубах та трубопроводах.

Метод може бути використаний для відновлення труб з бетону, залізобетону, металу, склокераміки, фіброцементу, чавуну, склопластику та ПВХ U

Усунення протікань пошкодженої ділянки свердловини

Усунення протікань пошкодженої ділянки свердловини

Технічна інформація:

Неспінюча еластична трикомпонентна смола з гарною адгезією навіть на вологих поверхнях для склеювання часткових вкладишів (коротких вкладишів) при реабілітації каналізації.

CarboLith PL

  • витримує E-CR скловолокнисті мати;
  • висока адгезія  до вологих поверхонь;
  • не піниться, навіть із водою;
  • добре лікує тонкими шарами;
  • опалубку легко розібрати;
  • стійкий до агресивних вод, кислот і лугів і не окислюється.

CarboLith PL постачається у трьох компонентах. Компонент C використовується для встановлення поведінки.

Специфікації

Дані обробки є довідковими значеннями. При застосуванні вони можуть змінюватися через теплообмін між смолою і підкладкою, а також через текстуру поверхні та інших факторів. Таким чином термін придатності істотно залежить від матеріалу, часу видалення температури навколишнього середовища.

Технологія  роботи:

Процедура складається з наступних етапів:

На необхідній відмітці ділянка підлягає ремонту очищається за допомогою гідроструминного апарату під високим тиском і за допомогою грязьової відцентрової насадки. Поверхня має висохнути, що контролюється за допомогою методів відеоспостереження.

Силікатна ізоціанатна смола CarboLith PL змішується з компонентами A (білий, компонент рідкого скла), B (чорний, ізоціанатний компонент) та C (білий, каталізатор) відповідно до вказівок технології виготовлення основного матеріалу.

Мат зі скловолокна E-CR, нарізаний відповідно до пошкодженої області, просочують рідкою смоляною сумішшю до межі насичення.

Пакер "Blähpacker"

Пакер “Blähpacker”

Насичений мат (скловолокна) обгортаємо(пакер) Blähpacker , який має розміри відповідні розмір труби.

Готовий пакер під наглядом камери подається до пошкодженої ділянки, що підлягає ремонту за допомогою троса. Позиціонування може бути виконане за допомогою тяг, пневматичних штовхачів або лебідки.

У місці пошкодження (пакер) Blähpacker розширюється за допомогою стисненого повітря, виробленого компресорною установкою.

Просочений скловолоконний мат притискається по всій поверхні і перекриває стару поверхню свердловини.

В результаті CarboLith PL, який в той же час має високу в’язкість консистенції, проникає в стики труб, тріщини і після затвердіння створює постійний зв’язок з пошкодженою поверхнею.

Таким чином, досягається не тільки зв’язок із поверхнею старої труби, але й позитивний зв’язок із зруйнованою структурою.
Після затвердіння смоли CarboLith PL, тобто. зазвичай приблизно через 60 хвилин пакувальник можна розслабити та зняти. Час схоплювання залежить від різних температур поверхні всередині свердловини, а також стану поверхні або, можливо, існуючих підземних вод.

Під час відповідного дозування C-компонента час адаптується до вимог.

З міркувань герметичності потрібна мінімальна товщина шару 3 мм. Через найкращі механічні властивості рекомендується 4 мм.

Вже після демонтажу пакера контроль виконаних робіт здійснюється за допомогою телевізійного каналу, відеозапису.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!