Гідроізоляція

Гідроізоляція

Надійний метод захисту будівель від вологи та води

Гідроізоляція – сегмент будівництва для захисту будівельних споруд та будівель від проникнення води та вологи. Також цим терміном називається спеціальний матеріал, який захищає будівельні матеріали від руйнівного впливу води та вологи. Такий метод зміцнення та продовження термінів експлуатації будівель набув широкого поширення останнім часом.

Гідроізоляція

 

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Матеріали для гідроізоляції

Сьогодні на ринку представлена велика кількість різних гідроізоляційних матеріалів, що можна умовно поділити на чотири основні групи:

Також можливі для використання різноманітні ремонтні суміші.

Особливості ізоляції від вологи

Гідроізоляція в Україні має цілу низку переваг, які вигідно показують її в порівнянні з іншими матеріалами та методами захисту від вологи. Ось лише деякі з них:

  • легкість використання;
  • тривалий термін експлуатації;
  • швидкий результат;
  • безпеку здоров’ю;
  • економія на ремонті, купуючи гідроізоляцію у перевірених виробників;
  • можливість подальшого нанесення інших оздоблювальних матеріалів.

За рахунок властивостей адгезії, гідроізоляцію наносять безпосередньо на ті поверхні, які піддаються впливу води. В результаті руйнівна здатність вологи зводиться нанівець, а конструкції довше зберігають свій первісний вигляд і служать набагато довше без необхідності ремонту. Це одна з головних причин, чому гідроізоляція купити в Києві стає одним із найчастіших запитів пошукових систем. Це питання залишається актуальним не тільки при зведенні нових споруд, а й під час проведення ремонту у вже зведених спорудах та конструкціях.

Властивості гідроізоляції

Властивості гідроізоляції

Щоб якнайкраще захистити будівельні об’єкти та приміщення від руйнівної дії вологи, гідроізоляційні суміші створюються з таких компонентів, що найкраще відштовхують воду. При цьому всі в’язкі мінеральні наповнювачі та полімерні добавки є безпечними для здоров’я людини і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Однак просто купити гідроізоляційну суміш недостатньо. Для отримання найкращого результату дуже важливо суворо дотримуватися технологій використання (нанесення). Тільки в цьому випадку Ви отримаєте очікуваний результат від гідроізоляції.
В Україні вже практично ніхто не сумнівається в перевагах такого захисту.  Його практично завжди використовують при будівництві різних об’єктів. Причому такий матеріал застосовується не тільки при будівництві нових будівель, але також для захисту вже готових споруд та для покращення споживчих характеристик приміщень з підвищеними вимогами до стійкості до вологи: душові, дахи, басейни, підвальні приміщення, залізобетонні конструкції  тощо.  Використання таких матеріалів – один із найбільш економічних і при цьому ефективних методів зміцнення свого житла.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

 

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте прямо зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp