У чому унікальність бентонітових матів?

У чому унікальність бентонітових матів?

Бентонітові мати – гідроізоляційний матеріал для застосування в різних галузях гідроізоляції. Бентонітова глина – екологічно чистий продукт.
Основний компонент бентонітового мату це бентонітова глина. Глина знаходиться в вигляді гранул, які при взаємодії з водою вбирає воду та збільшується в обьємі. Під тиском навантаження- шару (грунту, бетону, щебеню) всередині матеріалу утворюється водонепроникний бентонітовий гель. При виникненні пошкоджень конструкції пластичний гель заповнює дефект і продовжує захищати ваш об’єкт. Це властивість називається самолікування. Цією унікальною якою більше не володіють інші гідроізоляційні матеріали.
Бентонітові мати – це модифікований «глиняний замок», згодом гранули бентоніту стали прошивати між двома шарами геотекстилю. Така технологія дозволяє створити більш якісний «глиняний замок» навколо будівлі з меншими витратами часу і зусиль.
До переваг бентонітових матів можна сміливо віднести:
– можливість використовувати при низьких температурах до -20 градусів;
– стійкість до перепадів температурного режиму. При постійному заморожуванні і відтаванні мати не втрачають експлуатаційних характеристик;
– економічність. При проведенні будівельних робіт шар матеріалу всього 60 сантиметрів здатний замінити глиняну гідроізоляцію товщиною в 1 метр;
– завдяки тому, що бентонітові мати здатні набухати при усмоктуванні вологи, власним матеріалом вони здатні закрити тріщини які утворилися в процесі експлуатації.
Як показує практика, вже зараз цей матеріал є самим затребуваним при будівництві басейнів, резервуарів для збору води розміщених під землею, а так само при проведенні наземних робіт.
Бентонітові мати екологічно чистий продукт, що дозволяє використовувати їх при виробництві гідроізоляції водойм для риборозведення. При цьому бентонітові мати – гідроізоляційний матеріал стійкий до агресивних середовищ, наприклад добрив, бензину і дизельного палива.