Цементна суміш Minova СТ-A/S

Цементна суміш Minova СТ-A/S

Цементна суміш Minova СТ-A/S використовується в системі ремонту разом з будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури дрібнодисперсний антикорозійний та сполучний розчин.

Опис
Ремонтний розчин Minova СТ-A/S – це однокомпонентний розчин, готовий до застосування після змішування з водопровідною водою. CT-A/S – це розчин на основі цементу з високоякісними дрібнодисперсними композитами до 0,5 мм та модифікований добавками та полімерами.

Галузь застосування
– ремонт та реконструкція бетонних конструкцій;
– антикорозійний матеріал для арматурної сталі;
– сполучний розчин між бетоном та ремонтним розчином конструкції;
– ручне застосування.

Основні переваги
– чудова щільність та технологічність;
– водонепроникний та паропроникний;
– швидкий набір міцності;
– висока кінцева міцність;
– простота та безпека використання;
– відмінна адгезія до бетону та арматурної сталі;
– незаймистість.

Рекомендації щодо застосування
Підготовка поверхні. Оброблювана арматурна сталь повинна бути очищена (відповідно до PN-EN ISO 8501-1). Поверхня бетону має бути очищена від пилу, уламків бетону та захисних покриттів. Всі залишки олії, бензину та фарб мають бути видалені. Ретельно підготовлена поверхня повинна мати достатню міцність 15 МПа. У порядку поліпшення адгезії з оброблюваною поверхнею рекомендується змочити водою до застосування. Для отримання кращих результатів поверхня бетону повинна бути зволожена водою за 24 години до початку ремонту. Перед нанесенням надлишок води слід видалити.

Технічні характеристики Minova СТ-A/S
Міцність на зчеплення при знятті 28 днів > 2,0 МПа
Морозостійкість >300 циклів
Вміст хлору іона < 0,05%
Адгезія до арматурної сталі > 6,0 МПа

Характеристики компонента CT-A/S
Колір/форма: сірий порошок з композитами <0,5 мм
Кількість води на 25 кг (мішок): 5,0 – 5,25 літрів
Життєздатність: при 20 °C 60 хвилин
Продуктивність: 17 кг/м2/10 мм
Температура навколишнього середовища та основи під час застосування: min+5 °C; max +30 °C

Виконання робіт
CT-A/S зазвичай змішується в невеликих кількостях додаючи один 25 кг мішок 5,0 – 5,25 літрів
водопровідної води. Змішувати щонайменше 5 хвилин. Залежно від температури навколишнього середовища та необхідної консистенції, необхідна кількість води може трохи не досягати 5,25 літрів на 25 кг мішок матеріалу CT-A/S. Згодом немає потреби регулювати кількість води. Зверніть увагу, що у будь-якому випадку порошок CT-A/S повинен додаватися у воду. Процес застосування СТ-А/S має бути підлаштований під застосування розчину (наприклад, CT-2 або CT-6). Ремонтний розчин для конструкцій повинен бути застосований до того, як шар СТA/S висохне і до того, як CT-A/S затвердіє.
Застосування виконується за допомогою пензля або щітки. Поверхня, що ремонтується, повинна бути захищена на кілька днів від висихання, особливо при попаданні прямих сонячних променів. Захист необхідно розпочати безпосередньо після застосування. Цей захід необхідний для уникнення просідання та/або появи тріщин.

Обмеження
Матеріал не повинен застосовуватися при температурі навколишнього середовища та поверхні 5°С та нижче. При статичній температурі 5°С або від 5°С і вище, застосування можливе. При температурі навколишнього середовища понад 30°С, матеріал повинен зберігатися у прохолодному місці та при замісі використовувати холодну воду.

Пакування
25 кг мішок із клапаном, по 40 мішків на палеті.
Інше пакування за запитом.

Безпека
Рекомендується використання рукавичок, захисних окулярів та респіраторів під час роботи з СТ-А/S. Для більш детальної інформації зверніться до Паспорта безпеки на матеріал.

Зберігання
Термін придатності не менше 6 місяців при зберіганні у сухому та прохолодному місці.