Цементна суміш Minotop 60

Цементна суміш Minotop 60

Цементна суміш Minotop 60 використовується для ремонту трещин заповнення пустот в будівельних конструкціях.

Технічні характеристики

Цементна суміш Minotop 60 – це суха суміш на основі цементу та мінеральних наповнювачів, зернистістю до 1 мм. Завдяки правильно подібним основним компонентам і застосуванням для модифікації консистенції та технологічності, при змішуванні з водою утворюється рідина без схильності до сегрегації наповнювачів або виділення води (так наз. bleeding). Це однокомпонентний матеріал, готовий до використання після змішування з водою.

Застосування
Мінерально-цементна зв’язка Minotop 60 використовується для заповнення пустот між каналами.

Переваги
• висока текучість;
• стабільність (відсутні такі негативні явища, як сегрегація наповнювачів чи виділення води);
• тривалий період використання.

Підготовка основи
Ущільнити витік води. З місця для нанесення слід видалити мул, бруд і сміття. Промити забруднені поверхні водою. При можливості видалити воду з поверхні нанесення.

Спосіб нанесення
Minotop 60 може використовуватися як нанесення вручну, так і машинним способом.

Ручне нанесення. Зв’язку Minotop 60 слід приготувати змішуючи порошок із водою у пропорції: 6,0 – 6,5 л води на мішок 25 кг. Порошок всипати у ємність із відміреною кількістю води. Вміст ємності інтенсивно перемішують протягом прибл. 5 хвилин з використанням мішалки, встановленої на низькошвидкісному дрилі (400 оборотів на хвилину) або в бетонозмішувачі з примусовим перемішуванням. Правильно приготовлений розчин має бути однорідним. Якщо розчин трохи загусне, його слід повторно перемішати. Не допускається перемішування вручну з використанням лопати чи подібного інструменту.

Машинне нанесення. Minotop 60 розроблена для нанесення за допомогою звичайних змішувальних та насосних агрегатів, доступних на ринку, призначених для приготування розчину або цементних стяжок. У пристроях періодичної роботи.

Технічні характеристики
Потрібно відміряти необхідну кількість води в мішалку та при включеній мішалці засипати порошок у мішалку. Змішувати до однорідної консистенції. При виливанні матеріалу в резервуар – будьте обережні! Матеріал рідкий, існує ризик розбризкування.
В агрегатах безперервної подачі суміші необхідно встановити кількість води, яка дозволяє отримати свіжу суміш із щільністю в діапазоні, вказаному у специфікації. У разі використання насосів продуктивністю понад 60 л/хв для досягнення найкращих результатів використовуйте додаткову систему змішування (наприклад, Rotoquirl у системі PFT).

Властивості продукту
Дані щодо нанесення
Міцність на стиск: PN-EN 196-1 60 МПа.
Консистенція: PN-EN 12350-5:2001 F6 / рідка
Щільність свіжої суміші: 1850±50 кг/м3
Форма матеріалу: сірий порошок
Пропорції змішування: 6,0-6,5 літра води на мішок 25 кг
Витрата: 1,44 – 1.52 тонн/м3
Час обробки: 60 хв. при 20 °C; 30 хв. при 30 °C.