Цементна суміш Minotop 25

Цементна суміш Minotop 25

Цементна суміш Minotop 25 використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.

Технічні характеристики

Цементна суміш Minotop 25 – це суха суміш на основі цементу та мінеральних наповнювачів, зернистістю до 1 мм. Завдяки правильно підібраним основним компонентам та домішкам для модифікації консистенції та технологічності, при змішуванні з водою утворює рідку суміш без схильності до сегрегації наповнювачів або відділення води (так зв. bleeding). Це однокомпонентний матеріал, який готовий до використання після змішування з водою.

Застосування
Мінерально-цементна зв’язка Minotop 25 використовується для заповнення порожнин між каналами.

Переваги
• висока розтіканість;
• стабільність (відсутні такі негативні явища, як сегрегація наповнювачів чи виділення води);
• тривалий період використання.

Підготовка основи поверхня
Ущільнити витік води. З місця для нанесення слід видалити мул, бруд і сміття. Промити забруднені поверхні водою. При можливості видалити воду з поверхні нанесення.

Спосіб нанесення
Цементна суміш Minotop 25 може використовуватися як нанесення вручну, так і машинним способом.

Ручне нанесення. Зв’язку Minotop 25 слід приготувати змішуючи порошок із водою у пропорції: 4,5 – 6,0 л води на мішок 25 кг. Порошок всипати у ємність із відміреною кількістю води. Вміст ємності інтенсивно перемішують протягом прибл. 5 хвилин з використанням мішалки, встановленої на низькошвидкісному дрилі (400 оборотів на хвилину) або в бетонозмішувачі з примусовим перемішуванням. Правильно приготовлений розчин має бути однорідним. Якщо розчин трохи загусне, його слід повторно перемішати. Не допускається перемішування вручну з використанням лопати чи подібного інструменту.

Машинне нанесення. Матеріал Minotop 25 розроблений для нанесення за допомогою звичайних змішувальних та насосних агрегатів, доступних на ринку, призначених для приготування розчину або цементних стяжок. У пристроях періодичної роботи відміряти необхідну кількість води в мішалку та при включеній мішалці засипати порошок у мішалку. Змішувати до однорідної консистенції.
Розподіл свіжої суміші є відстань між точками інжекції суміші, наприклад, між каналізаційними люками. При виливанні матеріалу в резервуар – будьте обережні! Матеріал рідкий, існує ризик розбризкування.
В агрегатах безперервної подачі суміші необхідно встановити кількість води, яка дозволяє отримати свіжу суміш із щільністю в діапазоні, вказаному у специфікації. У разі використання насосів продуктивністю понад 25 л/хв для досягнення найкращих результатів потрібно використовувати додаткову систему змішування (наприклад, Rotoquirl у системі PFT).

Догляд
Матеріал у замкнутих просторах не потребує догляду. Місця, схильні до висихання, вимагають захисту від вітру і сонця протягом принаймні 3-х днів.

Очищення інструменту
Інструменти миють водою, а у разі затверділого розчину, механічним способом.

Обмеження
Не використовувати при температурі навколишнього середовища та основи нижче 5 °C та вище 30 °C.