ТОВ “Центр гідроізоляції і покрівлі” продовжує працювати!

Шановні клієнти!

Навіть за таких складних умов, компанія ТОВ “Центр гідроізоляції і покрівлі”

продовжує працювати, забезпечуючи якісною продукцією кожного, хто її потребує.

Відновлення своєї роботи підтвердили і наші офіційні постачальники будівельних матеріалів, які готові постачати в Україну в необхідних кількостях!

Перелік наших матеріалів та послуг Ви можете переглянути на сайті: https://cgip.com.ua/

Та в інтернет-магазині: http://shop.cgip.com.ua/

Графік роботи компанії та умови виконання робіт прохання попередньо узгоджувати із менеджерами!

Пропонуємо великий асортимент матеріалів для виконання робіт:

 Ремонт та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (порожнин) в бетоні і залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, проникаюча гідроізоляція, спеціальні суміші для гідроізоляції.

Зміцнення опор і  фундаментів нових об’єктів спеціального призначення, різних конструкцій, історичні будівлі і спорудження. Розширення (зміцнення) гірських доріг, схилів, зміцнення підпірних стін, гідротехнічних споруд. Зупинка зсування будівель  та споруд, підведення (укріплення) нових фундаментів під споруди. Анкерні системи (технології анкерного кріплення).

Зупинка води (протікання) в шахтах, підземних спорудах, гідроелектростанції, дамби (греблі), водних резервуарах різного призначення. Ремонт та зміцнення, а також «ін’єкційна» гідроізоляція фундаментів і підземної частини споруд. Хімічні матеріали різного призначення (поліуретанові ін’єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної промисловості, будівельної галузі).

Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних і напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм (бентонітовий мати CEMtobent® з потрійним захистом, активна мембранна Гідроізоляція Silver Seal, BPA-DualProof композитна гідроізоляційна мембрана, герметики різного призначення). Хімічні будівельні матеріали для гідроізоляції, ремонту та зміцнення, зупинка води (протікання).

Укріплення схилів, установка протизсувних конструкцій на схилах, бурові  роботи ділянках особливих умов, бурильні роботи в роботі в умовах обмеженого простору техніка та обладнання для робіт на ділянках особливих умов будівництва доріг, автострад, ЛЕП (портативні бурові установки, спеціальні бурові установки, блокові бурильні установки, обладнання для ін’єкційної гідроізоляції, шнекові диски)

👷Виконаємо роботи будь-якої складності! 🕵️ Консультація! 👩💻Продаж матеріалів!

Наші контакти:

📲 (098) 300 03 10

📲 (067) 504 99 69

Разом до перемоги!