Технологія гідроізоляції фундаменту
Технологія гідроізоляції фундаменту
Технологія гідроізоляції фундаменту. Гідроізоляція фундаменту – невід’ємна стадія фундаментних робіт у процесі зведення будь-якої будови. Вона дозволяє гарантувати надійний захист фундаменту будівлі від можливої згубної дії вологи, що з’явилася в ґрунті внаслідок рясних дощів або танення снігу, а також ґрунтових вод.
Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69
Бетон – основний елемент монолітного залізобетонного фундаменту. При всіх своїх незаперечних характеристиках міцності, він володіє однією негативною якістю – здатність вбирати воду з навколишнього грунту. Це нерідко є причиною пошкодження арматурного каркасу фундаменту будинку та руйнування бетону. До того ж, вологі стіни цокольного поверху або підвалу не сприяють підтримці гарного мікроклімату в будинку.
У будівництві широко використовуються такі технології захисту фундаменту:
Обмазувальна гідроізоляція
Обмазувальна гідроізоляція – один із найпоширеніших способів пристрою гідроізоляції фундаменту, що пов’язано з простотою нанесення мастик, відсутністю швів, можливістю використання на елементах споруди складної конфігурації та механізованого нанесення (напилювана гідроізоляція).
Наша компанія виконує роботи з гідроізоляції.
Обмазувальна гідроізоляція є покриттям поверхні різними мастиками, однокомпонентними або двокомпонентними еластичними складами товщиною від 2 мм до 5 – 6 см.
Обмазувальна гідроізоляція використовується для зовнішньої гідроізоляції будівлі – обробка фундаменту для захисту від ґрунтових вод, обробка плоского даху для захисту від опадів. Також використовується для внутрішньої гідроізоляції – обробка стін підвалу, обробка підлоги та стін ванної кімнати. За допомогою обмазувальної гідроізоляції закриваються тріщини на стінах. Досить, як відбувається гідроізоляція панельних будинків. Збоку вони виглядають як розрізнені на прямокутники коробки.
Як обмазувальна гідроізоляція використовуються бітум і всі бітум містять матеріали.
Як обмазувальна гідроізоляція ми пропонуємо використовувати СІОЛІТ Б2К– це жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана
СІОЛІТ Б2К двокомпонентний матеріал на основі синтетичного еластомеру модифікований дисперсійним бітумом. Утворює гнучкий однорідний шар, стійкий до перепадів температур і впливу води, що вимиває. Покриття не вицвітає, не відшаровується, не утворює бульбашок, не ушкоджується соляними розчинами, озонованою та хлорованою водою малої концентрації. Утворює еластичну гідроізоляційну мембрану. Має гарну адгезію до гідроізоляційних матеріалів на бітумній основі. Може використовуватись як самостійне покриття.
Області застосування:
Застосовується для гідроізоляції конструкцій:
-
-
- схильних до динамічних коливань;
- що потребують захисту від хімічного впливу (хлориди, сульфіди, діоксид вуглецю тощо);
- тераси, балкони, басейни, очисні споруди;
- фундаменти та основи, стіни підвалів тощо;
- танки та сховища для технічної води;
- канали, опори мостів та греблі;
- Примітні простотою та високою швидкістю створення гідроізоляційного шару. Це один із найкращих варіантів, за допомогою якого можна обробити до 1000 кв. м за день.
Ін’єкційна гідроізоляція
Технологія ін’єкційної гідроізоляції передбачає захист фундаментів та стін підвалів від вологи та протікання метод ін’єктування. Подібна практика у Європі використовується вже понад 30 років. У нас він став відомим порівняно недавно і вважається перспективним. Вартість матеріалів та роботи трохи більша, ніж вартість більш традиційних способів гідроізоляції, але ефект від виконаної роботи в кілька разів вищий.
- З іншого боку подібний метод має багато переваг:
– можливість виконувати роботи у будь-яку пору року;
– можливість працювати під час прямого припливу води (зупинка активної протікання води);
– можливість працювати у обмеженому просторі;
– не потрібно проводити земляні роботи (оскільки метод ін’єктування проводитися зсередини); - Ін’єкційні поліуретанові смоли та акрилові гелі MINOVA/ ORICA
- Ін’єкційні поліуретанові смоли та акрилові гелі (Німеччина) дозволяють забезпечити гідроізоляцію швів (у тому числі температурних та деформаційних), стиків, тріщин у будівельних конструкціях. Служать для стабілізації та зміцнення ґрунтів; посилення існуючих фундаментів та улаштування пальових фундаментів. Ефективні для влаштування гідравлічних завіс у ґрунтах; зміцнення укосів, узбіччя доріг та пірсів.
За допомогою цих складів здійснюється анкерне закріплення порід, створюються зони зміцнених порід під час проходження гірничих виробок; ліквідуються протікання під час ремонту каналізаційних систем.
Для герметизації та гідроізоляції будівельних та “холодних” швів у бетоні при будівництві та ремонті, наприклад, у каналізаційних системах, підземних спорудах (стики блоків та тюбінгів) компанія також пропонує гідроактивні ущільнюючі еластичні прокладки. - Однокомпонентні поліуретанові смоли CarboStop:
Еластичні двокомпонентні поліуретанові смоли CarboCrackSeal:
Двокомпонентні поліуретанові смоли CarboPur, що розширюються:
Трикомпонентні акрилатні смоли CarboCryl:
Органомінеральні смоли:
Бентонітові мати
- Бентонітові мати мати безліч відмінних технічних характеристик і мають ряд виняткових переваг. Вони мають високі протифільтраційні властивості, можуть використовуватися навіть при складній гідрогеологічній обстановці, так як здатні витримувати високий рівень тиску. Недоліки матеріалу самоустраняются при збільшеному обсязі замкнутому просторі. Вони прості в установці, довговічні та є екологічно чистим матеріалом.
CEMtoben CS-Plus – це бентонітові мати з подвійним захистом, які розроблялися спеціально для гідроізоляції споруди .
CEMtoben CS-Plus складається з трьох оптимально доповнюючих компонентів:
Початкова гідроізоляція – це PE-3-D-Composit вторинна гідроізоляція – це повноцінний щільний мат бентоніту (GCL як наступний захист служить щільна, PE покрита тканина, яка одночасно діє як захист від проростання коріння!
Гідроізоляція та захист від бетонних площин, що стикаються із землею, у Висотному, підземному, інженерному будівництві та тунелебудування. - CEMtoben CS-Plus замінює такі види гідроізоляції як:
– бітумна рулонна гідроізоляція,
– обмазувальна гідроізоляція та полімерні мембрани.
-
- Завдяки сучасному виробництву CEMtoben CS-Plus – це виріб, який технічно перевершує інші, схожі комбіновані матеріали з плівки PE та бентоніту:
- не забруднює довкілля;
- вкрай стійке;
- виріб, що легко укладається;
- має високу міцність об’єднання;
- контрольована якість;
- має подвійну гідроізоляцію.
Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!
Ми гарантуємо якість своєї роботи!
+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69
Телефонуйте просто зараз!