Технологія гідроізоляції фундаменту

Технологія гідроізоляції фундаменту

Технологія гідроізоляції фундаменту. Гідроізоляція фундаменту – невід’ємна стадія фундаментних робіт у процесі зведення будь-якої будови. Вона дозволяє гарантувати надійний захист фундаменту будівлі від можливої ​​згубної дії вологи, що з’явилася в ґрунті внаслідок рясних дощів або танення снігу, а також ґрунтових вод.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Бетон – основний елемент монолітного залізобетонного фундаменту. При всіх своїх незаперечних характеристиках міцності, він володіє однією негативною якістю – здатність вбирати воду з навколишнього грунту. Це нерідко є причиною пошкодження арматурного каркасу фундаменту будинку та руйнування бетону. До того ж, вологі стіни цокольного поверху або підвалу не сприяють підтримці гарного мікроклімату в будинку.
У будівництві широко використовуються такі технології захисту фундаменту:

Обмазувальна гідроізоляція

Обмазувальна гідроізоляція – один із найпоширеніших способів пристрою гідроізоляції фундаменту, що пов’язано з простотою нанесення мастик, відсутністю швів, можливістю використання на елементах споруди складної конфігурації та механізованого нанесення (напилювана гідроізоляція).
Наша компанія виконує роботи з гідроізоляції.

Бітумна обмазувальна гідроізоляція

Бітумна обмазувальна гідроізоляція

Обмазувальна гідроізоляція є покриттям поверхні різними мастиками, однокомпонентними або двокомпонентними еластичними складами товщиною від 2 мм до 5 – 6 см.
Обмазувальна гідроізоляція використовується для зовнішньої гідроізоляції будівлі – обробка фундаменту для захисту від ґрунтових вод, обробка плоского даху для захисту від опадів. Також використовується для внутрішньої гідроізоляції – обробка стін підвалу, обробка підлоги та стін ванної кімнати. За допомогою обмазувальної гідроізоляції закриваються тріщини на стінах. Досить, як відбувається гідроізоляція панельних будинків. Збоку вони виглядають як розрізнені на прямокутники коробки.
Як обмазувальна гідроізоляція використовуються бітум і всі бітум містять матеріали.
Як обмазувальна гідроізоляція ми пропонуємо використовувати СІОЛІТ Б2К– це жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана
СІОЛІТ Б2К двокомпонентний матеріал на основі синтетичного еластомеру модифікований дисперсійним бітумом. Утворює гнучкий однорідний шар, стійкий до перепадів температур і впливу води, що вимиває. Покриття не вицвітає, не відшаровується, не утворює бульбашок, не ушкоджується соляними розчинами, озонованою та хлорованою водою малої концентрації. Утворює еластичну гідроізоляційну мембрану. Має гарну адгезію до гідроізоляційних матеріалів на бітумній основі. Може використовуватись як самостійне покриття.
Області застосування:
Застосовується для гідроізоляції конструкцій:

   • схильних до динамічних коливань;
   • що потребують захисту від хімічного впливу (хлориди, сульфіди, діоксид вуглецю тощо);
   • тераси, балкони, басейни, очисні споруди;
   • фундаменти та основи, стіни підвалів тощо;
   • танки та сховища для технічної води;
   • канали, опори мостів та греблі;

    

  • Примітні простотою та високою швидкістю створення гідроізоляційного шару. Це один із найкращих варіантів, за допомогою якого можна обробити до 1000 кв. м за день.

   Ін’єкційна гідроізоляція

   Технологія ін’єкційної гідроізоляції передбачає захист фундаментів та стін підвалів від вологи та протікання метод ін’єктування. Подібна практика у Європі використовується вже понад 30 років. У нас він став відомим порівняно недавно і вважається перспективним. Вартість матеріалів та роботи трохи більша, ніж вартість більш традиційних способів гідроізоляції, але ефект від виконаної роботи в кілька разів вищий.

  • З іншого боку подібний метод має багато переваг:
   – можливість виконувати роботи у будь-яку пору року;
   – можливість працювати під час прямого припливу води (зупинка активної протікання води);
   – можливість працювати у обмеженому просторі;
   – не потрібно проводити земляні роботи (оскільки метод ін’єктування проводитися зсередини);

  • Ін’єкційні поліуретанові смоли та акрилові гелі MINOVA/ ORICA
  • Ін’єкційні поліуретанові смоли та акрилові гелі (Німеччина) дозволяють забезпечити гідроізоляцію швів (у тому числі температурних та деформаційних), стиків, тріщин у будівельних конструкціях. Служать для стабілізації та зміцнення ґрунтів; посилення існуючих фундаментів та улаштування пальових фундаментів. Ефективні для влаштування гідравлічних завіс у ґрунтах; зміцнення укосів, узбіччя доріг та пірсів.
   За допомогою цих складів здійснюється анкерне закріплення порід, створюються зони зміцнених порід під час проходження гірничих виробок; ліквідуються протікання під час ремонту каналізаційних систем.
   Для герметизації та гідроізоляції будівельних та “холодних” швів у бетоні при будівництві та ремонті, наприклад, у каналізаційних системах, підземних спорудах (стики блоків та тюбінгів) компанія також пропонує гідроактивні ущільнюючі еластичні прокладки.

   Гідроізоляція вводів комунікацій

   Гідроізоляція вводів комунікацій

  • Однокомпонентні поліуретанові смоли CarboStop:

   Еластичні двокомпонентні поліуретанові смоли CarboCrackSeal:

   Двокомпонентні поліуретанові смоли CarboPur, що розширюються:

   Трикомпонентні акрилатні смоли CarboCryl:

   Органомінеральні смоли:

   Бентонітові мати

   Гідроізоляція бентонітовими матами CEMtoben CS-Plus

  • Бентонітові мати мати безліч відмінних технічних характеристик і мають ряд виняткових переваг. Вони мають високі протифільтраційні властивості, можуть використовуватися навіть при складній гідрогеологічній обстановці, так як здатні витримувати високий рівень тиску. Недоліки матеріалу самоустраняются при збільшеному обсязі замкнутому просторі. Вони прості в установці, довговічні та є екологічно чистим матеріалом.
   CEMtoben CS-Plus – це бентонітові мати з подвійним захистом, які розроблялися спеціально для гідроізоляції споруди .
   CEMtoben CS-Plus складається з трьох оптимально доповнюючих компонентів:
   Початкова гідроізоляція – це PE-3-D-Composit вторинна гідроізоляція – це повноцінний щільний мат бентоніту (GCL як наступний захист служить щільна, PE покрита тканина, яка одночасно діє як захист від проростання коріння!
   Гідроізоляція та захист від бетонних площин, що стикаються із землею, у Висотному, підземному, інженерному будівництві та тунелебудування.
  • CEMtoben CS-Plus замінює такі види гідроізоляції як:
   – бітумна рулонна гідроізоляція,
   – обмазувальна гідроізоляція та полімерні мембрани.
 • Завдяки сучасному виробництву CEMtoben CS-Plus – це виріб, який технічно перевершує інші, схожі комбіновані матеріали з плівки PE та бентоніту:
  • не забруднює довкілля;
  • вкрай стійке;
  • виріб, що легко укладається;
  • має високу міцність об’єднання;
  • контрольована якість;
  • має подвійну гідроізоляцію.
Бентонітові мати з подвійним захистом

Бентонітові мати з подвійним захистом

Наші фахівці можуть проконсультувати Вас з таких питань:
Гідроізоляція підвалу, гідроізоляція підвалу зсередини, гідроізоляція льоху, гідроізоляція стін підвалу, гідроізоляція підвалу зовні, гідроізоляція льоху зсередини, гідроізоляція підвалу ціна, гідроізоляція підвалу гаража, гідроізоляція підвалів, гідроізоляція стін зсередини, гідроізоляція підвалу зсередини ціна, гідроізоляція підлоги в підвалі, гідроізоляція зсередини , гідроізоляція стін підвалу зсередини, гідроізоляція для підвалу, гідроізоляція фундаменту зсередини, гідроізоляція для льоху, гідроізоляція льоху від ґрунтових вод, проникаюча гідроізоляція підвалу зсередини, гідроізоляція від ґрунтових вод, гідроізоляція підвалу від ґрунтових вод, гідроізоляція підлоги підвалу, гідроізоляція в підвалі, проникаюча гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових вод, ремонт льоху зовні, гідроізоляція я підвалу в гаражі, гідроізоляція льоху в гаражі, внутрішня гідроізоляція підвалу, гідроізоляція стін підвалу зовні, матеріали для гідроізоляції підвалу зсередини, гідроізоляція підвальних приміщень, гідроізоляція льоху з цегли, гідроізоляція підвалу матеріали, гідроізоляція підлоги підвалу від ґрунтових вод, проникаюча бетону зсередини, матеріали для гідроізоляції підвалу, внутрішня гідроізоляція стін, ін’єкційна гідроізоляція підвалу, гідроізоляція цегляних стін підвалу зсередини, ремонт гідроізоляції підвалу, гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових вод, гідроізоляція погреба зсередини від ґрунтових вод, герметизація підвалу, гідроізоляція підвалів , гідроізоляція старого льоху, вертикальна гідроізоляція стін підвалу, гідроізоляція цегляного підвалу зсередини, гідроізоляція підвалу гаража зсередини, гідроізоляція підвального приміщення, ізоляція підвалу, зовнішня гідроізоляція підвалу, протинапірна гідро оізоляція, гідроізоляція у льоху, гідроізоляція стелі підвалу, гідроізоляція готового підвалу, гідроізоляція підлоги в підвалі гаража, гідроізоляція фундаменту гаража, гідроізоляція стін у підвалі, гідроізоляція внутрішніх стін підвалу, гідроізоляція підвалів та фундаментів, гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових вод ціна, ін’єкційна зсередини від ґрунтових вод, гідроізоляція стрічкового фундаменту без підвалу, гідроізоляція цегляного підвалу, захист підвалу від ґрунтових вод, проникаюча гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових, правильна гідроізоляція підвалу, підвал гідроізоляція, проникаюча гідроізоляція від ґрунтових вод, гідроізоляція підлоги підвалу зсередини, гідроізоляція зовнішніх , гідроізоляція підвальних приміщень зсередини, гідроізоляція стін підвалу зсередини від ґрунтових вод, гідроізоляція стін, гідроізоляція підлоги льоху,гідроізоляція підлоги в підвалі будинку, гідроізоляція підвалу будинку, вартість гідроізоляції підвалу, гідроізоляція залізного льоху, погріб гідроізоляція, гідроізоляція підвалу від ґрунтових вод ціна, гідроізоляція стелі льоху, гідроізоляція фундаменту підвалу, ізоляція підвалу від ґрунтових вод, гідроізоляція існуючого підвалу, гідроізоляція фундаменту без підвалу , гідроізоляція льоху, гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових вод матеріали, гідроізоляція фундаментів та стін підвалів, гідроізоляція підвалу ціна за м2, гідроізоляція фундаментів та підвалів, ін’єкційна гідроізоляція підвалів, гідроізоляція цегляного льоху зсередини, внутрішня гідроізоляція фундаменту, гідроізоляція фундаментів техноніколь, гідроізоляція бетонного підвалу, ізоляція льоху від води, гідроізоляція підлоги підвалу зсередини від ґрунтових вод, ін’єкційна гідроізоляція фундаментів та стін підвалу, гідропломба для підвалу, пристрій гідроізоляції стін підвалу, герметиза ція підвалу зсередини, гідроізоляція підвалу всередині, найкраща гідроізоляція для підвалу, гідроізоляція підвалу від води, гідроізоляція підвалу приватного будинку, гідроізоляція підвалу багатоквартирного будинку, послуги з гідроізоляції підвалів, гідроізоляція підвалу в приватному будинку, гідроізоляція підвалу під ключ, гідроізоляція стін льоху, гідроізоляція фундаменту від ґрунтових вод, ін’єктування підвалу, гідроізоляція зсередини від ґрунтових вод, обмазувальна гідроізоляція підвалу, гідроізоляція бетонного льоху, гідроізоляція фундаменту зсередини від ґрунтових вод, ремонт гідроізоляції фундаментів та стін підвалів, гідроізоляція стін підвалів, гідроізоляція підлоги від ґрунтових вод, гідроізоляція сирого підвалу, гідроізоляція швів підвалу, гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових, внутрішня гідроізоляція підвалів, гідроізоляція підвалу зовні від ґрунтових вод, обмазувальна гідроізоляція стін підвалу, герметизація льоху, краща гідроізоляція підвалу, пристрій гідроізоляції підвалу, гідроізоляція підвалу ла зсередини ціна за м2, захист льоху від ґрунтових вод, гідроізоляція бетонного підвалу зсередини від ґрунтових вод, послуги гідроізоляції підвалу, гідроізоляція підвалу зсередини від ґрунтових ціна, гідроізоляція в підвалі будинку, захист підвалу від води зсередини

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці  абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

 Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

 Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

 Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp