ҐРУНТОВІ АНКЕРИ MINOVA MAI SDA

Купити ґрунтові анкери MINOVA MAI SDA

Розвиток висотного та підземного будівництва України вимагає на сьогодні влаштування котлованів глибиною до 25…30 м. Надійне та економічне кріплення стінок котлованів у цих умовах досягається за рахунок використання ґрунтових анкерів, довжина яких зросла до 10…50 м і більше. Крім промислового і цивільного будівництва ґрунтові анкери застосовуються також при будівництві об’єктів транспорту, гірничодобувної справи, гідротехнічних споруд та ін..

 

Самозабурюючі ґрунтові анкера

Самозабурюючі ґрунтові анкера

В нашій країні найбільш поширеними типами ґрунтових анкерів на сьогодні є попередньо-напружені тросові анкери, але вони мають один суттєвий недолік – релаксація елементів якоря (кореня) анкера та оточуючого ґрунту, що приводить до пониження анкерного зусилля і вимагає їх додаткового натягу під час виконання земляних робіт.

Самозабурюючі ґрунтові анкера Minova MAI SDA.

Самозабурюючі ґрунтові анкера Minova MAI SDA.

Наведені недоліки усуває нова сучасна технологія анкерування пов’язана з використанням самозабурювальних ґрунтових анкерів Minova MAI SDA. Висока ефективність цих анкерів доведена при бурінні у незв’язному ґрунті чи рихлій гірській породі і полягає у використанні одноразової бурової коронки і пустотілого сталевого стержня з подальшою його цементацією разом з оточуючим ґрунтом, при цьому буріння і цементація, як правило, проходять одночасно, що суттєво підвищує продуктивність і знижує тривалість виконання робіт.

Самозабурювальні анкера

Самозабурювальні анкера

Самозабурювальні ґрунтові анкери Minova MAI SDA крім кріплення котлованів, підпірних стін і тунелів застосовують також у якості буроін’єкційних мікропаль при влаштуванні/підсиленні фундаментів, а також при закріпленні схилів у якості ґрунтових нагелів. При цьому технологія виконання робіт при влаштуванні ґрунтових анкерів, мікропаль чи нагелів принципово нічим не відрізняється. Ефективність даної технології підтверджена застосуванням палі-зонда ІВП – 127 (інвентарна випробувальна паля) при випробуваннях ґрунтів статичним зондуванням, що проводились Київським інженерно-будівельним інститутом ще у другій половині ХХ століття.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

 cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp