Суміші для ремонту бетону

Суміші для ремонту бетону

Спеціальні суміші для ремонту бетону та залізобетону

Суміші компанії MINOVA для ремонту, відновлення пошкоджених залізобетонних та бетонних конструкцій

Матеріали, представлені в цій статті, призначені для відновлення пошкоджених конструкцій із бетону або залізобетону. Дані склади дозволяють відновити первісні властивості конструкції та захистити арматуру від корозії.

Суміші для ремонту бетону

Суміші для ремонту бетону

Бетонні та залізобетонні конструкції, частково пошкоджені внаслідок впливу агресивних середовищ, багаторазового чергування циклів заморожування та відтавання або природних процесів старіння, можна швидко та якісно відновити, використовуючи сучасну будівельну хімію. Ремонт та відновлення бетону за допомогою спеціальних складів, ремонтних сумішей від німецької компанії “Minova” дозволяє:

  • відновити початкові характеристики міцності та геометрію бетону;
  • запобігти подальшому руйнуванню конструкції;
  • продовжити термін служби бетонних будівель та споруд;
  • підвищити опірність впливу навколишнього середовища.

Технологія ремонту бетону найчастіше стає єдиним ефективним способом з мінімальними витратами відновити покриття будівельних конструкцій, бетонних блоків, стовпів, сходових маршів, плит та майданчиків збитого бетонного покриття на вході до будинку. Своєчасне відновлення частини поверхні, що зкололася, спеціальною сумішшю, як мінімум, продовжує термін експлуатації сходів або конструкції.

 

Проблеми ремонту бетону

До ремонту бетону доводиться вдаватися в ситуації, коли розкривається арматура, або бетонна крихта, що висипається, відкриває щебеневий наповнювач плити, сходів або тротуарної доріжки. У будь-якому випадку, якщо не вжити термінових заходів і не зробити ремонт бетону, справа закінчиться травмою або обваленням будівлі.

Які суміші для ремонту вибрати?

Навіть якісно виконані цементні споруди під натиском природних явищ руйнуються, дають усадку, тріщини чи просто втрачають привабливий зовнішній вигляд. Наша компанія вже понад 10 років постачає сухі суміші для ремонту бетону. Завдяки цьому в асортименті є позиції для вирішення будь-яких проблем. Продукт необхідно вибирати відповідно до умов експлуатації виробу:

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – 6:Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – D: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 25: Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop HF:Призначенa для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, склад якого заснований на сульфатно-шлаковому цементі, вибраних заповнювачах, а також активуючих речовин і модифікуючих сумішах.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minostop: Можливість зупинки течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minobond: Призначена для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – W: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.

Розробка технічних рішень щодо ремонту бетонних конструкцій

Вибір матеріалів для ремонту бетону залежить від типу пошкоджень, навантажень, умов експлуатації та багатьох інших факторів. Ми розробимо комплексне технічне рішення щодо захисту та ремонту залізобетонних конструкцій на вашому об’єкті. Вибір технології ремонту та підбір матеріалів на підставі техніко-економічних розрахунків, виконаних фахівцями компанії “ЦГіП”, дозволить скоротити терміни здачі об’єкту та забезпечити високу якість відновлення бетонних конструкцій будівель та споруд.

Кваліфіковану допомогу у підборі системи ремонтних та захисних засобів можна отримати у відділі технічної підтримки компанії “ЦГіП” за телефоном: +38 (044) 351 12 74

Наші спеціалісти проконсультують Вас з таких питань:

ремонт бетону
ремонтна суміш для бетону
склад для бетону
суміш для ремонту бетону
ремонтні суміші для бетону
склади для бетону
ремонтний бетон
ремонтний розчин для бетону
ремонтні суміші
суміш ремонтна для бетону
ремонт бетонних поверхонь
відновлення бетону
ремонтні склади
ремонт бетону суміші
склад для ремонту бетону
реставрація бетону
ремонтна суміш по бетону
суміш для відновлення бетону
розчин для ремонту бетону
сухі суміші для ремонту бетону
суміш для ремонту фундаменту
суміші для ремонту
ремонтні суміші для відновлення бетону
суха суміш для ремонту бетону
ремонтний склад по бетону
будівельні суміші для ремонту бетону
бетонний ремонтний склад
відновлення поверхні бетону
ремонтні суміші по бетону
тиксотропний ремонтний склад для бетону
відновлення бетонних поверхонь
тиксотропні суміші для ремонту бетону
ремонт поверхні бетону

Minostop
MINOTOP 25
MINOTOP 60
MINOTOP HF
Minova СТ – W
Minobond
відновлення геометрії бетонних конструкцій
Відновлення конструкції
ГіСіВ Плаг
ГіСіВ Ш
Закладення швів та примикань
Заповнення порожнеч
Заповнення порожнин
Ремонт бетонних конструкций
Ремонт бетону
Ремонт доріг та мостів
Ремонтні суміші
Ремонтні суміші для бетону
Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів
Ремонту тріщин
Ремонту тріщин у бетоні
Ремонту тріщин у цегляній кладці
Реставрація бетону
Реставрація та відновлення бетону та залізобетону
Спеціальні ремонтні суміші
Спеціальні сухі суміші
СТ – 6
СТ – A/S
СТ-2 СТ-2
Суміші для ремонту
Суміші для ремонту бетону
Цементні ремонтні суміші
Цементні суміші

цементні суміші
ремонтні суміші
ремонтна суміш для бетону
ремонтна суміш
суміш для ремонту бетону
ремонтні суміші для бетону
ремонтна суміш для тріщин у бетоні
ремонтний розчин для бетону
суміш ремонтна для бетону
суміш цементна
цемент суміш
ремонт бетону суміші
суміш ремонтна
сухі будівельні цементні суміші
безусадкова ремонтна суміш
сухі цементні суміші
ремонтна суміш по бетону
ремонтна суміш для фундаменту
суміш для відновлення бетону
безсадкові ремонтні суміші
сухі суміші для ремонту бетону
суміш для ремонту фундаменту
суміші для ремонту
тиксотропні суміші
ремонтні суміші для відновлення бетону
ремонтна бетонна суміш
цементна суміш для гідроізоляції
суха суміш для ремонту бетону
суміші для ремонту тріщин у бетоні
будівельні суміші для ремонту бетону
суміш суха ремонтна
ремонтні суміші по бетону
суха ремонтна суміш
суміш для ремонту бетонних конструкцій
сухі будівельні суміші цемент
суміш для ремонту бетонних поверхонь
суміш цемент
сухі ремонтні суміші
тиксотропні суміші для ремонту бетону
безусадкова суміш для ремонту бетону
суха ремонтна тиксотропна суміш

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте прямо зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp

 

Позначки

Відновлення бетону (7) Гидроизоляция (9) Гідроізоляція фундамента (13) Закладення швів та примикань (5) Заповнення порожнеч (6) Матеріали для ремонту бетону (4) Ремонт бетонних конструкцій (4) Ремонт бетонних поверхонь (5) Ремонт бетону (9) Ремонт доріг та мостів (7) Ремонтні суміші (6) Ремонтні суміші для бетону (6) Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів (7) Ремонту тріщин (5) Ремонту тріщин у цегляній кладці (5) Реставрація бетону (9) Реставрація та відновлення бетону та залізобетону (6) Розчин для ремонту бетону (5) Спеціальні ремонтні суміші (5) Спеціальні сухі суміші (5) Суміш для ремонту (4) Суміш ремонтна для бетону (5) Суміші для ремонту (5) Суміші для ремонту бетонних конструкцій (4) Суха цементна суміш (4) ЦГіП (5) гідроізоляція (17) гідроізоляція бетона (9) двокомпонентна ін'єкційна смола (4) заповнення порожнин (7) материалы MINOVA (5) поліуретанова смола (4) проникаюча гідроізоляція (6) ремонт бетона (7) ремонт бетонних конструкций (7) ремонт бетону суміші (5) ремонтна суміш по бетону (6) ремонтний розчин для бетону (5) ремонтні склади (5) ремонту тріщин у бетоні (9) склад для ремонту бетону (5) суміш для відновлення бетону (4) суміш для ремонту фундаменту (5) суха суміш для ремонту бетону (7) цементна суміш (5)