Спеціальні суміші для ремонту та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій

Спеціальні суміші для ремонту та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій

Ремонт та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (порожнин) в бетоні та залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, проникаюча гідроізоляція, спеціальні суміші для гідроізоляції.

Матеріали для ремонту та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн в бетоні.

Спеціальні суміші для ремонту або реставрації бетону та залізобетонних конструкцій.

Спеціальні суміші для ремонту або реставрації бетону та залізобетонних конструкцій.

Для вирішення питань ремонту відновлення або реставрації бетону розроблені та застосовуються ремонтні суміші, що мають у своєму складі спеціальні добавки.

Добавки надають матеріалу властивості, які гарантують високу тиксотропність (здатність до зчеплення в нерухомому стані та пластичність під час руху, перемішування) під час укладання. Дані суміші відмінно підходять для гідроізоляції, ремонту та відновлення геометрії бетонних, цементно-піщаних, цегляних поверхонь і це все завдяки пластичності та високій здатності до зчеплення. Суміші надають конструкціям, що ремонтуються, непроникність і довговічність затверділого складу, володіють високою стійкістю до циклів заморожування – відтавання.

Також відновлені конструкції отримують захист від вологи та води. Прекрасно підходять для капітального ремонту найскладніших конструкцій, що знаходяться в різних умовах як розміщення, так і експлуатації, у тому числі та морських споруд і дамб, зруйнованих впливом сульфатів і хлоридів. Для виконання цих видів робіт пропонуємо матеріали компаній  “MINOVA” та ТМ ГіСіВ, які мають найкращі характеристики для виконання ремонту або реставрації бетонних та залізобетонних конструкцій.

Спеціальні цементні суміші ТМ ГіСіВ для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция ГіСіВ Ш: Ремонтна суміш для ремонту бетону, закладення швів та примикань.
Качественая гидроизоляция ГіСіВ Плаг (пломба): Гідропломба – спеціальна суміш, що має мінімальний час схоплювання, швидко набирають міцність і мають високий ступінь адгезії з будь-якими типами матеріалів.

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – 2:  Спеціальна ремонтна суміш для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – 6: Спеціальна ремонтна суміш для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – D: Ремонтна суміш для ремонту бетонних чи залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – A/S: Спеціальна ремонтна суміш використовується в системі ремонту будівельними сумішами СТ-2 та СТ-6, як зв’язувальний шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova MINOTOP 25:  Ремонтна суміш використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova MINOTOP 60: Ремонтна суміш використовується для ремонту тріщин заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova MINOTOP HF:  Спеціальна ремонтна суміш призначена для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш TORKET FT-30: Однокомпонентний ремонтна суміш, в складі якого сульфатно-шлаковий цемент, заповнювачі, а також активуючі речовини та модифікуючі суміші.
Качественая гидроизоляция Цементні суміш MINOSTOP:  Ремонтна суміш використовується для зупинки активної течі води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш MINOBOND: Ремонтна суміш призначена для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – W: Ремонтна суміш для ремонту бетонних чи залізобетонних конструкцій, доріг та мостів.
Наші спеціалісти проконсультують Вас з таких питань:

ремонт бетону
ремонтна суміш для бетону
склад для бетону
суміш для ремонту бетону
ремонтні суміші для бетону
склади для бетону
ремонтний бетон
ремонтний розчин для бетону
ремонтні суміші
суміш ремонтна для бетону
ремонт бетонних поверхонь
відновлення бетону
ремонтні склади
ремонт бетону суміші
склад для ремонту бетону
реставрація бетону
ремонтна суміш по бетону
суміш для відновлення бетону
розчин для ремонту бетону
сухі суміші для ремонту бетону
суміш для ремонту фундаменту
суміші для ремонту
ремонтні суміші для відновлення бетону
суха суміш для ремонту бетону
ремонтний склад по бетону
будівельні суміші для ремонту бетону
бетонний ремонтний склад
відновлення поверхні бетону
ремонтні суміші по бетону
тиксотропний ремонтний склад для бетону
відновлення бетонних поверхонь
тиксотропні суміші для ремонту бетону
ремонт поверхні бетону

Minostop
MINOTOP 25
MINOTOP 60
MINOTOP HF
Minova СТ – W
Minobond
відновлення геометрії бетонних конструкцій
Відновлення конструкції
ГіСіВ Плаг
ГіСіВ Ш
Закладення швів та примикань
Заповнення порожнеч
Заповнення порожнин
Ремонт бетонних конструкций
Ремонт бетону
Ремонт доріг та мостів
Ремонтні суміші
Ремонтні суміші для бетону
Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів
Ремонту тріщин
Ремонту тріщин у бетоні
Ремонту тріщин у цегляній кладці
Реставрація бетону
Реставрація та відновлення бетону та залізобетону
Спеціальні ремонтні суміші
Спеціальні сухі суміші
СТ – 6
СТ – A/S
СТ-2 СТ-2
Суміші для ремонту
Суміші для ремонту бетону
Цементні ремонтні суміші
Цементні суміші

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте прямо зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp

 

Позначки

Відновлення бетону (7) Гидроизоляция (9) Гідроізоляція фундамента (13) Закладення швів та примикань (5) Заповнення порожнеч (6) Матеріали для ремонту бетону (4) Ремонт бетонних конструкцій (4) Ремонт бетонних поверхонь (5) Ремонт бетону (9) Ремонт доріг та мостів (7) Ремонтні суміші (6) Ремонтні суміші для бетону (6) Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів (7) Ремонту тріщин (5) Ремонту тріщин у цегляній кладці (5) Реставрація бетону (9) Реставрація та відновлення бетону та залізобетону (6) Розчин для ремонту бетону (5) Спеціальні ремонтні суміші (5) Спеціальні сухі суміші (5) Суміш для ремонту (4) Суміш ремонтна для бетону (5) Суміші для ремонту (5) Суміші для ремонту бетонних конструкцій (4) Суха цементна суміш (4) ЦГіП (5) гідроізоляція (17) гідроізоляція бетона (9) двокомпонентна ін'єкційна смола (4) заповнення порожнин (7) материалы MINOVA (5) поліуретанова смола (4) проникаюча гідроізоляція (6) ремонт бетона (7) ремонт бетонних конструкций (7) ремонт бетону суміші (5) ремонтна суміш по бетону (6) ремонтний розчин для бетону (5) ремонтні склади (5) ремонту тріщин у бетоні (9) склад для ремонту бетону (5) суміш для відновлення бетону (4) суміш для ремонту фундаменту (5) суха суміш для ремонту бетону (7) цементна суміш (5)