Спеціалізоване професійне бурове обладнання Morath тепер в Україні!

Спеціалізоване професійне бурове обладнання Morath тепер в Україні!

Компанія«ЦГіП» придбала першу і поки що єдину в Україні гусеничну бурову модульну систему BR 400.

Переваги бурильного обладнання  МORATH.

МАКСИМАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ МORATH!

Величезним плюсом багатофункціонального бурового обладнання Morath є модульна система, яка забезпечує швидку зміну різних методів буріння, таких як зовнішнє або свердловинне обертальне буріння, обертальне буріння з промивною рідиною або без неї та оверлейне буріння.

Бурові роботи! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Гусеничний бурильник BR 400  характеризується:

  • Компактний дизайн для використання в обмеженому просторі;
  • Оптимізована телескопічна вежа для максимальної довжини подачі зі змінною висотою приміщення;
  • Високий рівень гнучкості та функціональності;
  • Гумова гусенична ходова частина з опорою;
  • Бурова вежа з можливістю обертання на 360°;
  • Телескопічний основний важіль з модулем нахилу 140° та перекиданням на 360°;
  • Бурова установка з кареткою АК14 та рухомим циліндром;
  • Самодостатня дизельна система приводу 15 кВт для всіх функцій водіння та налаштування.
Анкерні рішення Minova MAI
Використання анкерних систем
Портативні бурові установки

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Morath – Німецька компанія з багаторічним досвідом створення бурильного обладнання.

Завдяки багаторічному досвіду створення спеціального обладнання Morath ви будете відмінно підготовлені для будь-якої ситуації. Навіть у дуже стислих умовах можлива швидка та безпечна, а значить і ефективна робота.

Компанією розроблено велику кількість обладнання, яке зможе допомогти при вирішенні будь-яких завдань, з якими ви можете зіткнутися при будівництві автострад або доріг.

Портативні бурові установки, спеціальні бурові установки, блокові бурильні установки, ін’єкції, шнекові диски, аксесуари.

Одним із напрямків розробок компанії – це спеціальна техніка для робіт на ділянках будівництва доріг та автострад, тут потрібне бурове обладнання, пристосоване для особливих умов. Наприклад, гідравлічні роторні молотки використовуються з адаптованими ударними частотами та енергіями. Отвори у твердій породі створюються відповідно до принципу роторного ударного буріння. Використовуються зовнішні молотки. Для промивання вирізу зі стовбура свердловини повітря зазвичай використовується як промивне середовище. Виникаючий буровий пил збирається за допомогою системи видалення пилу. Коли отвори для буріння зазвичай видаляють відомі з інших методів буріння, що розширюють бурильну колону, оскільки затоплено лише певну глибину, і це може бути досягнуто за допомогою довжини бурильної колони.