ГІДРОАКТИВНІ ІН’ЄКЦІЙНІ ПОЛІУРЕТАНОВІ СМОЛИ І АКРИЛОВІ ГЕЛІ MINOVA/ORICA

Ін’єкційні поліуретанові смоли та акрилові гелі (Німеччина) дозволяють забезпечити гідроізоляцію швів (у тому числі температурних та деформаційних), стиків, тріщин у будівельних конструкціях. Служать для стабілізації та зміцнення ґрунтів; посилення існуючих фундаментів та улаштування пальових фундаментів. Ефективні для влаштування гідравлічних завіс у ґрунтах; зміцнення укосів, узбіччя доріг та пірсів.

З допомогою цих складів здійснюється анкерне закріплення порід, створюються зони зміцнених порід під час проходки гірських виробок; ліквідуються протікання під час ремонту каналізаційних систем.

Купити ін’єкційну гідроізоляцію – Мінова/Оріка (Німеччина)Купити ін'єкційну гідроізоляцію за ціною виробника - ін'єкційні матеріали та смоли для ін'єкції бетону, стін та підлоги бетонних

Ін’єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція)

Для герметизації та гідроізоляції будівельних та “холодних” швів у бетоні при будівництві та ремонті, наприклад, у каналізаційних системах, підземних спорудах (стики блоків та тюбінгів) компанія також пропонує гідроактивні ущільнюючі еластичні прокладки.

Однокомпонентні поліуретанові смоли CarboStop:

Еластичні двокомпонентні поліуретанові смоли CarboCrackSeal:

 Двокомпонентні поліуретанові смоли, що розширюються CarboPur:

Трикомпонентні акрилатні смоли CarboCryl:

Органомінеральні смоли:

ІН'ЄКЦІЙНІ ПОЛІУРЕТАНОВІ СМОЛИ

ІН’ЄКЦІЙНІ ПОЛІУРЕТАНОВІ СМОЛИ

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Зупинка протікання в тунелі

Зупинка протікання в тунелі