Сіоліт П2К

Двокомпонентна жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана

Двокомпонентний матеріал на основі синтетичного еластомеру і гідравлічного наповнювача, що утворює гнучкий однорідний шар, стійкий до перепадів температур і вимивальної дії води. Покриття не вицвітає, не відшаровується, не утворює бульбашок, не ушкоджується соляними розчинами, озонованою та хлорованою водою малої концентрації. Може використовуватись як самостійне покриття

Область застосування

Застосовується як первинний гідроізоляційний шар при укладанні керамічної плитки, фінішних стяжок, наливних підлог та ін.

Застосовується для гідроізоляції конструкцій:

• схильних до динамічних коливань;

• які вимагають захисту від хімічного впливу (хлориди, сульфіди, діоксид вуглецю тощо);

• тераси, балкони, басейни;

•  фундаменти та основи, стіни підвалів;

•  танки та сховища для технічної води;

• канали, опори мостів та греблі.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Технічні характеристики

Основа: синтетичний еластомер

Колір: пігментується

Відносне подовження: 100-200%

Життєздатність матеріалу:  ≤  1години

Температура експлуатації:  -35 – +80С

Середня витрата (2 шари):  2-2,5 кг/м²

Середня витрата в умовах пов’язаних з постійним контактом з водою (очисні споруди, стічні системи та інші гідротехнічні споруди) — 3,5-4,5 кг/м²

Упаковка

Компоненти поставляються у необхідних змішування пропорціях.

Вимоги до оброблюваних поверхонь

• перед нанесенням гідроізоляції необхідно очистити поверхню від забруднень, і обдути повітрям (обмісти механічно) пил;

• при необхідності вирівнювати поверхню (тріщини, нерівності) відповідним будівельним розчином;

• обробку проводити в суху погоду, температура оброблюваної поверхні повинна бути в межах від +5 до +30С;

• не слід допускати попадання води на нанесений гідроізоляційний шар 4-5 годин після нанесення.

В умовах постійного тиску води (басейни, сховища води) завдати 3 шари. При гідроізоляції примикань, стиків плит, швів бетонних конструкцій необхідно застосовувати армуючу стрічку (скловолокно, геотекстиль). Стрічка втоплюється у свіжий матеріал у зоні примикання. Між плитами основи і стінами допускається виготовлення жолобників радіусом не менше 4см відповідно підготовленого розчину.

Поверхня

Поверхні, які підлягають обробці, повинні мати несучі здібності, бути рівними, дрібнопористими. Не допускається наявність на поверхні раковин, каверн, задирок, пилу, жиру, мастила та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Підходить як підстави: кам’яна кладка із заповненими швами, бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою, литий асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття, руберойд.

Змішування компонентів

  • вилити компонент А (рідкий) у ємність відповідного об’єму;
  • всипати компонент (сухий), при безперервному перемішуванні в ємність з компонентом А;
  • змішування проводити ручним електричним змішувачем (дриль з насадкою) до повної гомогенізації.

Увага!

Виливати рідкий компонент А сухий компонент Б неприпустимо.

Спосіб нанесення

Поверхню слід змочити водою таким чином, щоб до моменту нанесення матеріалу вона була матово-вологою, при експлуатації нижче рівня грунтових вод (басейни, очисні споруди) для поліпшення адгезії оброблювану поверхню необхідно просочити гідроізолюючим просоченням Сіонол МТ або подібним.

Нанести  Сіоліт П2К  за допомогою щітки з коротким ворсом (допускається безповітряне розпилення), ретельно покриваючи першим шаром всю поверхню. Слід не допускати витрати понад 1-1,2 кг/м2 (відповідає товщині сухого шару 1мм) за один робочий прохід. Дати просохнути від 4 до 6 годин залежно від кліматичних умов. Нанести другий шар перпендикулярно до першого. Товщина гідроізоляційного покриття не повинна бути нижче тієї мінімальної величини, яка вважається допустимою для очікуваного на даному конкретному ділянці ступеня водяного навантаження (зазвичай 1,5-2 мм)

Запобіжні заходи

Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри або захист особи. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води та звернутися за медичною допомогою. Чи не вживати всередину! Бережіть від дітей!

Зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці (t +5 +30С). Запобігати попаданню вологи і безпосереднього впливу сонячних променів. Термін зберігання 12 міс.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp