Полімерна мастика Сіоліт П1К

Готовий до застосування однокомпонентний матеріал. Після висихання утворює еластичну мембрану з високим подовженням стійку до УФ випромінювання, інфрачервоному випромінюванню, стійкість до перепадів t -35 +80C, впливу слабких органічних лугів та кислот Мембрана витримує розкриття тріщин до 1,5 мм. Забезпечує довготривалий захист від атмосферних впливів.

Область застосування

Сіоліт П1К призначений для створення покрівельних покриттів та ремонту плоских покрівель, гідроізоляції поверхонь будівель та споруд, що піддаються впливу атмосферних факторів. Завдяки можливості механічного нанесення (краскопульт, валик) дозволяє створювати атмосферостійке покрівельне та гідроізоляційне покриття на великих площах за короткий час. Завдяки тому, що Сіоліт П1К може бути виготовлений у широкій колірній гамі, покриття на його основі має високоестетичний зовнішній вигляд і привабливість.

Також може застосовуватися для виконання гідроізоляції підземних технічних споруд, монолітних та збірних резервуарів, очисних споруд, каналізацій та ін.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Технічні характеристики

Основа: водна дисперсія синтетичних смол і полімерів

Зовнішній вигляд: в’язка рідина

Колір: згідно з картою кольорів

Відносне подовження: 300-400%

Температура експлуатації: -35 – +80С

Середня витрата:

1 шар 1-1,2 кг/м2

2 шари 2-2,4 кг/м2

Ефективна товщина покриття: 1,8-2,5 мм.

Температура роботи з матеріалом: температура на поверхні нанесення від +5 °C до +30 °C

Упаковка

10, 20, 50 кг.

Зберігання

Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5 до +30С. Запобігати морозу, високих температур, потраплянню вологи і безпосереднього впливу сонячних променів. Термін зберігання 12 міс.

Запобіжні заходи

Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри або захист особи. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води та звернутися за медичною допомогою.

Чи не вживати всередину! Бережіть від дітей!

Поверхня

Підлягають обробці поверхні повинні мати несучі здібності, бути рівними, дрібнопористими. Не допускається наявність на поверхні раковин, каверн, задирок, пилу, жиру, мастила та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Підходять як підстави: кам’яна кладка із заповненими швами, бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою, литий асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття, руберойд, попередньо загрунтовані металеві конструкції.

Вимоги до оброблюваних поверхонь

• перед нанесенням гідроізоляції необхідно очистити поверхню від забруднень, і обдути повітрям (обмісти механічно) пил;

• при необхідності вирівнювати поверхню (тріщини, нерівності) відповідним будівельним розчином;

• обробку проводити в суху погоду, при температурі оброблюваної поверхні +5 +30С;

• не слід допускати попадання води на нанесений гідроізоляційний шар 4-5 годин після нанесення.

Спосіб нанесення

Поверхню слід змочити водою таким чином, щоб на момент нанесення матеріалу вона була матово-вологою. У разі нанесення Сіоліт П1К на проблемну поверхню (пухкі мінеральні поверхні, бітумні поверхні з високим об’ємом водопоглинання), поверхню слід обробити просоченням Сіонол МТ або аналогічними.

Сіоліт П1К наноситься рівномірно на підготовлену поверхню за допомогою кисті, валика або розпилювача, завтовшки 1 шару не більше 1мм. Час сушіння до нанесення наступного шару 6-8 годин при t 20С. За нижчих температур необхідна технічна консультація з виробником. Остаточне сушіння покрівельного покриття 36-48 годин. При ремонті існуючих покрівельних покриттів на бітумній основі (руберойд, рулонні бітумні матеріали) необхідно очистити місця відшарування (бульбашки, тріщини тощо). Заповнити порожнечі рем складом на цементній основі, після цього виконати гідроізоляцію цих ділянок з обов’язковим армуванням (геотекстилем).

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp