Сіоліт Б1К

Еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана

Готовий до застосування однокомпонентний матеріал, на основі синтетичного еластомеру, модифікований дисперсійним бітумом. Після висихання утворює еластичну мембрану з високим подовженням стійку до УФ випромінювання, інфрачервоного випромінювання, стійкість до перепадів t -35+80 °C, впливу слабких органічних лугів та кислот.
Мембрана витримує розкриття тріщин до 1,5 мм. Забезпечує довготривалий захист від атмосферних впливів.

Область застосування

Обмазувальна гідроізоляція

Обмазувальна гідроізоляція

Сіоліт Б1К призначений для створення покрівельних покриттів та ремонту плоских покрівель, гідроізоляції поверхонь будівель та споруд, що піддаються впливу атмосферних факторів. Завдяки можливості механічного нанесення (краскопульт, валик) дозволяє створювати атмосферостійке покрівельне та гідроізоляційне покриття на великих площах за короткий час. Завдяки тому, що Сіоліт Б1К може бути виготовлений у широкій колірній гамі, покриття на його основі має високоестетичний зовнішній вигляд і привабливістью.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Також може застосовуватися для виконання гідроізоляції підземних технічних споруд, монолітних та збірних резервуарів, очисних споруд, каналізацій та ін.

Технічні характеристики

Основа: синтетичний еластомер, модифікований дисперсійним бітумом.

Зовнішній вигляд: в’язка рідина

Колір: чорний

Відносне подовження: 300-400%

Температура експлуатації: -35 – +80С

Середня витрата:

1 шар 1-1,2 кг/м2

2 шари 2,-2,4 кг/м2


Пакування

10, 20, 50 кг.

Температура роботи з матеріалом: температура на поверхні від +5 до +30 С


Застереження

Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри або захист особи. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води та звернутися за медичною допомогою.

Не вживати всередину! Берегти від дітей!

Вимоги до поверхонь, що обробляються

• перед нанесенням гідроізоляції необхідно очистити поверхню від забруднень і обдути повітрям (обмісти механічно) пил;

• при необхідності вирівнювати поверхню (тріщини, нерівності) відповідним будівельним розчином;

• обробку проводити в суху погоду при температурі поверхні +5 +30˚С;

• не слід допускати потрапляння води на нанесений гідроізоляційний шар 4-5 годин після нанесення.

Основа

Підлягають обробці поверхні повинні мати несучі здібності, бути рівними, дрібнопористими. Не допускається наявність на поверхні раковин, каверн, задирки, пилу, жиру, мастила та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Підходять як підстави: кам’яна кладка із заповненими швами, бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою, литою асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття, руберойд, загрунтовані металеві конструкції


Спосіб нанесення

Поверхню слід змочити водою таким чином, щоб на момент нанесення матеріалу вона була матово-вологою. У разі нанесення Сіоліт Б1К на проблемну поверхню (пухкі мінеральні поверхні, бітумні поверхні з високим об’ємом водопоглинання), поверхню слід обробити просоченням Сіонол МТ або аналогічними.

Сіоліт Б1К наноситься рівномірно на підготовлену поверхню за допомогою кисті, валика або розпилювача, товщиною 1 шару трохи більше 1мм. Час сушіння до нанесення наступного шару 6-8 годин при t 20С. За нижчих температур необхідна технічна консультація з виробником. Остаточне сушіння покрівельного покриття 36-48 годин. При ремонті існуючих покрівельних покриттів на бітумній основі (руберойд, рулонні бітумні матеріали) необхідно очистити місця відшарування (бульбашки, тріщини тощо). Заповнити порожнечі рем складом на цементній основі, після цього виконати гідроізоляцію цих ділянок з обов’язковим армуванням (геотекстилем)


Зберігання

Зберігати у герметично закритій тарі при температурі від +5 до +30С. Захищати від морозу, високих температур, попадання вологи і безпосередньо про вплив сонячних променів. Термін зберігання 12 міс.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp