Що таке гідротехнічний «гідрофобний» бетон?

Що таке гідротехнічний «гідрофобний» бетон?

Чому слід використовувати спеціальну гідрофобізуючу добавку СІОНОЛ А?

Що таке гідротехнічний «гідрофобний» бетон? Всім відомо, що бетон є найміцнішим будівельним матеріалом, проте поряд з досить високими характеристиками міцності, він володіє низькою вологостійкістю. Так як усередині бетонної товщі знаходиться величезна кількість пор, капілярів та мікротріщин, вони поступово наповнюються водою, через що відбувається руйнування конструкцій. Щоб підвищити гідроізоляційні властивості цього матеріалу, використовують добавки в бетон для водонепроникності.

Гідротехнічний «гідрофобний» бетон

Гідротехнічний «гідрофобний» бетон

Гідротехнічний «гідрофобний» бетон є різновидом бетону з додаванням спеціальних добавок, що надає матеріалу нових властивостей.

Гідрофобний бетон має підвищену стійкість до негативного впливу води. Водовідштовхувальні властивості матеріалу дозволяють зберігати свою структуру і, як наслідок, початкові технічні показники, незважаючи на експлуатацію в умовах постійного контакту з водою. Найбільша небезпека, яку несе взаємодія з вологою для бетону, полягає в тому, що рідина проникає всередину матеріалу і при замерзанні може розширюватися. В результаті це з часом порушує цілісність бетону і в ньому починають утворюватися тріщини. Внаслідок чого міцність конструкції значно знижується, а термін її експлуатації може скоротитися в кілька разів.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Гідротехнічний або «гідрофобний» бетон застосовують для бетонування як гідротехнічних споруд, чаш басейнів, фундаментів і споруд, дамб, гребель та інших будівельних об’єктів, що сприймають при експлуатації поперемінну дію заморожування та відтавання, намокання та висихання. Бетон підводної частини споруд знаходиться під натиском агресивних вод, також піддається хімічній корозії від дії речовин, розчинених у воді.
Властивість гідрофобності цементу надають поверхнево-активні добавки, що обволікають частинки цементного каменю при сумісному помелі.

Гідрофобний цемент – це звичайний портландцемент, отриманий шляхом помелу цементного клінкеру з додаванням гідрофобних добавок. В результаті цемент набуває майже нейтральної активності по відношенню до атмосферної вологи. Якщо звичайний цемент, вбираючи вологу з повітря, вступає з нею в хімічну реакцію (зовнішня ознака якої – комкування), то гідрофобний цемент можна складувати терміном більше року без втрати його властивостей.

Гідрофобна добавка СІОНОЛ А

Гідрофобна добавка СІОНОЛ А

Для надання гідрофобного ефекту наша компанія пропонує спеціальну добавку СІОНОЛ А.

Гідрофобізатор для бетону – спеціальна добавка, яка покращує якості будівельного матеріалу, перешкоджає руйнуванню бетону Купити добавку в бетон. Купити гідрофабізатор СІОНОЛ А

Області застосування:

  • застосовується для надання властивостей водонепроникності бетону (гідротехнічні бетон та розчини);
  • використовується для будівництва та ремонту басейнів, каналів, сховищ, стін та фундаментної кладки, гідротехнічних споруд.

Властивості:

  • готова до застосування;
  • знижує водопоглинання та капілярне просочування вологи;
  • дозволяє отримувати бетони морозостійкістю 50 циклів замість 20-30 та водонепроникністю W-10 замість W-4 W-6;
  • гідрофобізує обсяг;
  • не викликає корозії арматурної сталі;
  • знижує витрати на гідроізоляцію конструкції у 1,5-2 рази.

Технічні характеристики:

Основа: водний розчин силоксанів

Зовнішній вигляд: рідина

Витрати при застосуванні: 1.5-2.5 л. на 1м³

Упаковка: пластикові каністри 5л, 10л, 20л.

Температура роботи з матеріалом: температура на поверхні нанесення від +5 до +30оС

Спосіб застосування:
Сіонол А попередньо розбавити рецептурною водою. Гідрофобізуюча добавка вводиться в бетон (цементно-містять будівельні розчини) з водою під час приготування бетону в кількості 1,5-2,5л. на 1м³

 

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp