ЦГіП надає такі послуги:

Матеріали та виконання робіт по гідроізоляції, відновленню, укріпленню.

Гідроізоляція

Компанія «Центр гідроізоляції та покрівлі» пропонує великий перелік послуг та матеріалів для гідроізоляції різних будівельних конструкцій захист від вологи.

Ремонт та відновлення

Спеціальні цементні суміші для ремонту відновлення та гідроізоляції бетонних, а також залізобетонних конструкцій.

Укріплення

Компанія надає послуги та пропонує матеріали для виконання робіт з укріплення та відновлення несучих конструкцій.

ПАРТНЕРИ

Ми співпрацюємо з провідними компаніями:

MINOVA GmbH (Німеччина)
MINOVA GmbH (Німеччина)

Хімічні матеріали різного призначення (поліуретанові ін'єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної промисловості, будівельної галузі).
Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, проникаюча гідроізоляція, спеціальні суміші для гідроізоляції.
Анкерні системи (технології анкерного кріплення).

BPA GmbH (Німеччина)
BPA GmbH (Німеччина)

Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних і напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм (бентонітовий мати CEMtobent® з потрійним захистом, активна мембранна Гідроізоляція Silver Seal, BPA-DualProof композитна гідроізоляційна мембрана, герметики різного призначення). Хімічні будівельні матеріали для гідроізоляції, ремонту та зміцнення, зупинка води (протікання).

MORATH  GmbH (Німеччина)
MORATH GmbH (Німеччина)

MORATH - провідний виробник та постачальник бурового обладнання (портативні бурові установки, спеціальні бурові установки, блокові бурильні установки, обладнання для ін'єкційної гідроізоляції). Бурильні установки для виконання робіт
по укріпленню схилів, встановлення протизсувних конструкцій, бурові роботи ділянках особливих умов, бурильні роботи в умовах обмеженого простору.

Сиопласт (Україна)
Сиопласт (Україна)

Лакофарбові матеріали спеціального призначення а також широкий спектр гідроізоляційних матеріалів та іншої будівельної хімії в широкому асортименті:
наливні підлоги, акрилові фарби, добавки в бетон, гідрофобізатори, гідроізоляційні матеріали, термостійкі покриття, антикорозійні захисні лакофарбові покриття, рідкі кровельні мембрани.

Інформація про події та матеріали. Новинки, технології гідроізоляції, відновлення, укріплення.

Розділ новин