Результати конференції

Результати конференції

З величезним успіхом відбулася перша міжнародна конференція «Застосування нових матеріалів та технологій захисту, гідроізоляції, зміцнення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності».

Конференція проходила ДП “Науково-дослідний інститут будівельного виробництва імені В.С. Балицького”, який і був організатором цієї конференції.

Подія нова та унікальна для України!

У чому унікальність?

Факторів багато:

У роботі конференції взяли участь:

 • більше 300 фахівців з усієї України;
 • вузька спеціалізація (гідроізоляція, захист, зміцнення);
 • вперше в Україні;
 • масштабність (на конференції зробили доповіді чотири Європейські компанії «виробники» матеріалів та технологій для гідроізоляції, захисту, зміцнення)
 • представники п’яти українських компаній зробили презентації своїх лінійок продукції.
 • виступили та поділилися новими розробками науковці провідних провідних наукових центрів та інститутів.


«З кожним роком технології та матеріали для гідроізоляції удосконалюються, і їх стає дедалі більше.

Обмін досвідом застосування нових технологій і матеріалів під час будівництва та експлуатації – ось основне завдання, яке стояло перед нами на конференції», прокоментував представник компанії «Minova» Дмитро Ланг.

Учасники мали змогу два дні інтенсивного професійного спілкування із визнаними експертами галузі гідроізоляції провідних європейських виробників. Дізнаватись про нові матеріали та технології.

Але що найважливіше бачити як працюю ці матеріали на реальних проектах. Які вже були зроблені у світі.

Неабиякий інтерес у учасників конференції викликав виступ Старшого менеджера з продукції “Minova GmbH” (Німеччина) Адама Янічек.

Адам розповів про такий цікавий та перспективний напрям у гідроізоляції як будівельна хімія.

«Хімія “Minova” та інтелектуальні технології, що підвищують ефективність роботи, знижують трудомісткість і приносять довготривалий ефект виконаної роботи» ось основний напрямок компанії Minova CarboTech GmbH .

Традиційні гідроізоляційні матеріали, повільно відходять на другий план, їх витісняють нові ресурси, незважаючи на їх високу вартість, більшість будівельних компаній вибирає інноваційні технології. Чому? Вони використовуються один раз і служать весь термін експлуатації об’єкта. Ремонт гідроізоляції часто дорого коштує, а нові технології дозволяють зробити разові роботи і забути про цю проблему назавжди, зрештою це виходить економічніше.

Азар Раган представив на конференції напрямок роботи компанії MORATH

Азар Раган представив на конференції напрямок роботи компанії MORATH

Азар Раган представив на конференції напрям роботи компанії MORATH, яка спеціалізується на виготовленні спеціального бурового обладнання та технології (стабілізація та зміцнення схилів, стабілізації та зміцнення фундаментів, а також буріння у стиснених умовах) )

Небачені ранні машини для бурових робіт а також спеціальне обладнання, яке дозволяє вирішити здавалося б нездійсненні завдання.
Окрім презентацій та доповідей учасники отримали багато інформаційних матеріалів компаній-виробників:

 • MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина) Гідроізоляція та зміцнення (хімічні будівельні матеріали, поліуретанові ін’єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної) промисловості, будівельної галузі). Зупинка води (протікання) у шахтах підземних спорудах, гідроелектростанціях, дамбах (греблі), водних резервуарах різного призначення. Зміцнення, а також «ін’єкційна» гідроізоляція фундаментів та підземної частини споруд;
 • MINOVA Ekochem (Польща) Ремонт та відновлення (спеціальні сухі суміші, ремонтні склади, спеціальні склади для зупинки води) ремонт бетонних або залізобетонних конструкцій, заповнення вибоїн, пустот ( порожнин) у бетоні та залізобетоні, зупинка протікань;
 • BPA GmbH (Німеччина) Бентонітовий мати CEMtobent® з потрійним захистом, BPA-DualProof композитна гідроізоляційна мембрана. Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних та напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм;
 • MINOVA MAI (Австрія) Анкерні системи (технології анкерного кріплення). Зміцнення опор та нових фундаментів під історичні будівлі та споруду. Розширення (зміцнення) гірських доріг, схилів. Зміцнення підпірних стін, гідротехнічних споруд. Зупинка осідання будівель та споруд, підведення нових фундаментів під споруди. Установка паль перед виїмкою ґрунту. Влаштування опор ЛЕП;
 • MORATH (Німеччина) Спеціальне бурове обладнання та технології (стабілізація та зміцнення схилів, стабілізації та зміцнення фундаментів, а також буріння в утиснених умовах, буріння в тунелях та шахтах; Зміцнення котлованів та підпірних стін; Буріння для проведення підривних робіт);
 • SCHOMBURG системні будівельні матеріали в Україні. Пропонує будівельні матеріали німецького виробництва: – Засоби гідроізоляції будівель; старих споруд; підвали (спеціальні штукатурки); – системи захисту зовнішніх поверхонь (підлог промислових); – засоби гідроізоляції басейнів, терас, дахів (при кладці керамічної плитки); – еластичні наповнювачі швів, клей для рухомих швів споруд; засоби з’єднань поверхонь.

Сподіваємося, що такі заходи стануть традиційними.

Ось лише кілька коментарів щодо конференції:

«Дякую, я не дарма приїжджала, було дуже цікаво. Особливо сподобалася презентація (Реконструкція існуючих будівель та тунелів, орієнтованих на стабільність та водоприток, рішення за допомогою хімічного армування та цементації) – це дуже актуальна тема для багатьох міст України»

Лілія Пригода  ІТ-Інтегратор” Керівник проекту.

«Хочу висловити подяку організаторам конференції за відмінну роботу – як з підготовки, так і щодо організації та проведення цього заходу»

Юрій ЛазоренкоДімБуд” Керівник проекту.

«Конференція більш, ніж вдалася, тому що зала засідань завжди (і за відгуками колег) була повна, а значить проблеми для обговорення і відповіді на поставлені питання були актуальні»

Сергій Маковецький Підприємець (будівельна компанія).