Ремонт та захист бетону

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕМОНТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ  БЕТОНУ, ЗАЛІЗОБЕТОНИХ КОНСТРУКЦІЙ.

Minova Ekochem – заповнення порожнеч та ремонт бетону

Ремонтні та гідроізоляційні суміші для бетону від ТОВ “ЦГіП” виробництва компанії Minova Ekochem (Польща).

Ремонт та захист бетону та залізобетонних конструкцій – досить складне завдання, що вимагає ретельного відбору будівельних матеріалів та особливої ​​уваги у процесі виконання робіт. Компанія «ЦГіП» пропонує якісні матеріали та послуги з відновлення захисного шару бетону та ремонту залізобетону.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Ремонт бетонних конструкцій

Ремонт бетонних конструкцій

Бетон – найпоширеніший у світі будівельний матеріал. З нього будують будинки, дороги, мости, промислові споруди, доки та причали, військові об’єкти та багато іншого. Це надійний, міцний та зручний у роботі матеріал. Проте в процесі експлуатації, особливо в місцях інтенсивного використання (підлоги), хімічних впливів (дороги та промислові об’єкти), постійної присутності води (підземні об’єкти та споруди просто неба) – якщо бетон недостатньо первинно захищений, він починає руйнуватися. Руйнування бетону має серйозні наслідки – від незручності використання приміщення, де розбито підлогу, до ризику руйнування всієї споруди, якщо бетон відіграє роль несучої конструкції.

Ремонт бетону (торкетування)

Ремонт бетону (торкетування)

Відновлення зруйнованого бетону – не проста операція, як може здатися. Цементні розчини мають слабку адгезію до бетону та малу міцність, і викришаться або відваляться в перший рік експлуатації. Ремонт можна зробити полімерними матеріалами, які мають і високу міцність на стиск і необхідну адгезію, але вартість цих сумішей дуже висока. А проблема відновлення зруйнованого бетону стоїть дуже гостро, у зв’язку з величезною кількістю бетонних будівель радянських часів, які потребують відновлення. Та й сучасні будівельникам часто потрібно для того, щоб здати роботи упорядковувати, щойно зроблені підлоги, стіни та стелі.

Для вирішення завдань з ремонтом та відновленням бетону та з бетону ми пропонуємо комплекс матеріалів здатних виконати ремонт (відновлення) будь-якої складності!

CT-2  – це сухий розчин на основі модифікованого полімерами цементу (тип PCC/SPCC), із зернистістю заповнювача до 2 мм, армований волокнами поліпропілену. Це однокомпонентний матеріал, який готовий до використання після змішування з водою. CT-2 входить до складу Ремонтного набору CT-95.

Застосування:

Розчин CT-2 використовується для заповнення вибоїн у бетоні та залізобетоні при ручному ремонті з використанням сполучного шару CТ-S або CTA/S, а також для реконструкції великих поверхонь методом мокрого торкретування.

CT-6 CT-6 – це сухий розчин на основі модифікованого полімерами цементу (тип PCC/SPCC), із зернистістю заповнювача до 6 мм, армований волокнами поліпропілену. Це однокомпонентний матеріал, який готовий до використання після змішування з водою. CT-6 входить до складу Ремонтного набору CT-95.

Застосування:

Розчин CT-6 використовується для заповнення вибоїн у бетоні та залізобетоні при ручному ремонті з використанням сполучного шару CТ-S або CTA/S, а також для реконструкції великих поверхонь методом мокрого розпилення.

CT-W CEMENT CT-W – це розчин на основі модифікованого полімерами цементу, з зернистістю заповнювача до 2 мм, армований волокнами поліпропілену. Це однокомпонентний матеріал, який готовий до використання після змішування з водою. CT-W входить до складу Ремонтного набору CT-95.

Застосування:

Розчин CT-W використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг і мостів, промислових та гідротехнічних об’єктів при використанні вологого методу розпилення, а також в обґрунтованих випадках ремонту вручну.

Minostop – це готова суміш сухих порошків. При використанні даної суміші на ділянці необхідно тільки додати чисту воду для отримання високоущільненого розчину, що швидко схоплюється і легко заливається. Основа матеріалу – суміш цементу, фракціонованих заповнювачів, спеціальних наповнювачів та хімічних добавок, що регулюють швидкість схоплювання та зводять ризик утворення усадкових тріщин до мінімуму.
Область застосування:

  • можливість зупинки течі води, що корродує;
  • ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.

 Повний список матеріалів можна переглянути в розділі ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp