Ремонт та відновлення конструкцій з бетону

Ремонт та відновлення конструкцій з бетону

Матеріали та технології для ремонту та відновлення конструкцій з бетону

Матеріали та суміші для ремонту бетонних та залізобетонних конструкцій

Що дешевше: демонтувати залізобетонну конструкцію та змонтувати заново, або виконати ремонт, продовживши термін експлуатації на десятки років?

Ми допоможемо вирішити проблеми з ремонтом та відновлення конструкцій з бетону будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Продаж матеріалів. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Основним завданням ремонтних робіт є запобігання подальшому руйнуванню бетону в конструкції та недопущення зниження або втрати несучої здатності будівельних конструкцій.
Усунення дефектів, відновлення захисного шару бетону, ремонт залізобетону, відновлення бетонної підлоги, усунення тріщин, відновлення бетону, захист бетонної підлоги не такі прості завдання, як може здатися на перший погляд.
Ремонт бетону – роботи, з необхідністю яких доводиться стикатися рано чи пізно. Незважаючи на міцність і довговічність бетонних та залізобетонних конструкцій, вони схильні до руйнівного впливу часу, механічних пошкоджень та впливу агресивного навколишнього середовища.
Якісний та своєчасний ремонт бетону дозволяє збільшити ресурс міцності бетонних конструкцій та продовжити період експлуатації будівлі чи споруди незалежно від сфери її застосування. Особливо це актуально для галузей енергетики (труби, греблі, опори ЛЕП), транспорту (тунелі, мости, аеродромні покриття), для промислових об’єктів (плити покриття та перекриття, каркаси будівель, опори та балки, ємності для зберігання рідин), для об’єктів ЖКГ (очисні споруди, резервуари, колектори) та реставрації (пам’ятки історичної спадщини).

Суміші для ремонту бетонних конструкцій

Суміші для ремонту бетонних конструкцій

Причини та види пошкоджень бетону

Практично всі бетонні вироби мають деформативність і можуть змінювати форму при зміні діючих навантажень. Сама бетонна суміш має вкрай малу міцність на розтяг, що компенсується армуванням конструкції. Однак це не вирішує проблеми повністю: у бетоні все одно утворюються тріщини, але мікроскопічного розміру і набагато численніші.
Завдяки арматурним зв’язкам бетон набуває довговічності: дрібні тріщини ніяк не впливають на характеристики міцності, а сама межа допустимого тріщинорозкриття визначається технічними стандартами на виріб. Однак згодом навіть дрібні тріщини розширюються через тертя та ерозію, до того ж не виключено, що умови експлуатації залізобетону зміняться на менш сприятливі, що викличе прискорене зношування конструкції.
Зовні такі явища проявляються як розкриття широких і глибоких тріщин, і навіть як відшарування частин бетону, до оголення арматурного каркаса. Основна причина – вода, яка насичує пори і, розширюючись під час замерзання, зсередини руйнує бетонну оболонку. Якщо вода дісталася арматури, остання інтенсивно корозує, при цьому іржа, що розбухає, перешкоджає зчепленню бетону з металом і розриває конструкцію зсередини.

Ремонт тріщин у бетоні

Ремонт тріщин у бетоні

Увага – тріщини в бетоні!

Про пошкодження бетону можна дізнатися про наявність тріщин. Незважаючи на те, що далеко не кожна тріщина є результатом та показником ушкодження, це вже можна сприймати як сигнал про можливість виникнення аварійної ситуації. Особливо варто звертати увагу на ті тріщини, які з’являються на фасадах будівель. Саме через них у приміщеннях може виникнути пліснява, яку дуже складно вивести. Якщо вдається помітити таку тріщину відразу, як тільки вона з’явилася, то наслідків можна позбутися, не вдаючись до дорогих і складних методів ремонту. Як правило, у цих випадках допомагає промисловий альпінізм.

Ремонт бетонних конструкцій

Ремонт бетонних конструкцій

Ремонт бетону – як зробити якісно?

Слід пам’ятати, що нерухомих та стабільних тріщин не існує. При виявленні навіть невеликих дефектів необхідно виконувати їхній оперативний ремонт, інакше руйнування бетону може погіршуватися, що неминуче призведе до критичних результатів.
Наша компанія пропонує весь комплекс послуг з ремонту та захисту бетонних та залізобетонних конструкцій. Усі види робіт ми проводимо у суворій відповідності до необхідних діючих галузевих нормативів.
Великий практичний досвід, висока кваліфікація співробітників, широкий арсенал технічних засобів та використання сучасних професійних ремонтних матеріалів та технологій – гарантія того, що всі роботи виконуються вчасно та на найвищому якісному рівні.

Суміші для ремонту бетону, залізобетону

Суміші для ремонту бетону, залізобетону

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – 6:Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – D: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 25: Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minobond HF:Призначена для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, склад якого заснований на сульфатно-шлаковому цементі, вибраних заповнювачах, а також активуючих речовин і модифікуючих сумішах.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minostop: Можливість зупинки течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minobond: Призначена для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – W: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Наші спеціалісти проконсультують Вас з таких питань:

ремонт бетону
ремонтна суміш для бетону
склад для бетону
суміш для ремонту бетону
ремонтні суміші для бетону
склади для бетону
ремонтний бетон
ремонтний розчин для бетону
ремонтні суміші
суміш ремонтна для бетону
ремонт бетонних поверхонь
відновлення бетону
ремонтні склади
ремонт бетону суміші
склад для ремонту бетону
реставрація бетону
ремонтна суміш по бетону
суміш для відновлення бетону
розчин для ремонту бетону
сухі суміші для ремонту бетону
суміш для ремонту фундаменту
суміші для ремонту
ремонтні суміші для відновлення бетону
суха суміш для ремонту бетону
ремонтний склад по бетону
будівельні суміші для ремонту бетону
бетонний ремонтний склад
відновлення поверхні бетону
ремонтні суміші по бетону
тиксотропний ремонтний склад для бетону
відновлення бетонних поверхонь
тиксотропні суміші для ремонту бетону
ремонт поверхні бетону

Minostop
MINOTOP 25
MINOTOP 60
MINOTOP HF
Minova СТ – W
Minobond
відновлення геометрії бетонних конструкцій
Відновлення конструкції
ГіСіВ Плаг
ГіСіВ Ш
Закладення швів та примикань
Заповнення порожнеч
Заповнення порожнин
Ремонт бетонних конструкций
Ремонт бетону
Ремонт доріг та мостів
Ремонтні суміші
Ремонтні суміші для бетону
Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів
Ремонту тріщин
Ремонту тріщин у бетоні
Ремонту тріщин у цегляній кладці
Реставрація бетону
Реставрація та відновлення бетону та залізобетону
Спеціальні ремонтні суміші
Спеціальні сухі суміші
СТ – 6
СТ – A/S
СТ-2 СТ-2
Суміші для ремонту
Суміші для ремонту бетону
Цементні ремонтні суміші
Цементні суміші

 

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте прямо зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp

 

Позначки

Відновлення бетону (7) Гидроизоляция (9) Гідроізоляція фундамента (13) Закладення швів та примикань (5) Заповнення порожнеч (6) Матеріали для ремонту бетону (4) Ремонт бетонних конструкцій (4) Ремонт бетонних поверхонь (5) Ремонт бетону (9) Ремонт доріг та мостів (7) Ремонтні суміші (6) Ремонтні суміші для бетону (6) Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів (7) Ремонту тріщин (5) Ремонту тріщин у цегляній кладці (5) Реставрація бетону (9) Реставрація та відновлення бетону та залізобетону (6) Розчин для ремонту бетону (5) Спеціальні ремонтні суміші (5) Спеціальні сухі суміші (5) Суміш для ремонту (4) Суміш ремонтна для бетону (5) Суміші для ремонту (5) Суміші для ремонту бетонних конструкцій (4) Суха цементна суміш (4) ЦГіП (5) гідроізоляція (17) гідроізоляція бетона (9) двокомпонентна ін'єкційна смола (4) заповнення порожнин (7) материалы MINOVA (5) поліуретанова смола (4) проникаюча гідроізоляція (6) ремонт бетона (7) ремонт бетонних конструкций (7) ремонт бетону суміші (5) ремонтна суміш по бетону (6) ремонтний розчин для бетону (5) ремонтні склади (5) ремонту тріщин у бетоні (9) склад для ремонту бетону (5) суміш для відновлення бетону (4) суміш для ремонту фундаменту (5) суха суміш для ремонту бетону (7) цементна суміш (5)