Ремонт, реставрація, відновлення бетону та залізобетону

Ремонт, реставрація, відновлення бетону та залізобетону

Ремонт бетону та залізобетонних конструкцій

Бетон так само як і інші будівельні матеріали, схильний до руйнування. Тому ремонтні роботи бажано проводити заздалегідь, не допускаючи великих руйнувань. Періодичного ремонту потребують будівельні конструкції: житлових та громадських будівель, заводів, очисних споруд, портів та набережних, мостів та тунелів, фундаментів.

Для вирішення питань ремонту, реставрація, відновлення, бетону та залізобетону розроблено та застосовуються спеціальні ремонтні суміші. Які мають у своєму складі спеціальні добавки, і мають спеціальні властивості, гарантують високу тиксотропність (здатність до зчеплення в нерухомому стані і пластичність при русі, перемішуванні) під час укладання. Дані суміші відмінно підходять для гідроізоляції, ремонту та відновлення геометрії бетонних, цементно-піщаних, цегляних поверхонь і це все завдяки пластичності та високій здатності до зчеплення. Дані суміші надають конструкціям, що ремонтуються, непроникність і довговічність затверділої суміші, володіють високою стійкістю до циклів заморожування-відтавання.
Також відновлені конструкції отримують захист від вологи та води. Прекрасно підходять для капітального ремонту найскладніших конструкцій, що знаходяться в різних умовах як розміщення так і експлуатації, в тому числі і морських споруд і дамб, зруйнованих впливом сульфатів і хлоридів. Для виконання даних видів робіт пропонуємо ТМ ГіСіВ, матеріали якої мають необхідні гідроізоляційні та відновлювальні властивості.

Реставрація, відновлення бетону та залізобетону будь-якої складності! Консультація та виїзд, безкоштовно. Телефонуйте! (067) 504 99 69

Спеціальні цементні суміші для реставрації, відновлення бетону та залізобетону:

Якасна гідроізоляція ГіСіВ Ш: ремонт бетону, закладення швів та примикань.
Якасна гідроізоляція ГіСІВ Плаг (пломба): зупинка фільтрації води.

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – 6: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – D: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 25:  Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop HF:Призначений для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, склад якого заснований на сульфатно-шлаковому цементі, вибраних заповнювачах, а також активуючих речовин і сумішах, що модифікують.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minostop: Можливість зупинки течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minobond: Призначений для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – W: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.

Специальные цементные составы для реставрации, восстановления бетона и железобетона

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Наша компанія займається ремонтом та відновленням споруд із бетону. Ця область є окремим напрямом у сучасному будівництві. Наш штат – це професіонали з багаторічним стажем, які знають тонкощі своєї справи. Ми гарантуємо, що заходи щодо ремонту та відновлення бетону будуть виконані на максимальному рівні якості та оперативно.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp