Ремонт мостових споруд

Ремонт мостових споруд

Ремонт мостових споруд (мости, естакади та шляхопроводи).

Мости, естакади та шляхопроводи є невід’ємною частиною сучасних міст. Від безперебійної та безаварійної роботи цих складних та відповідальних інженерних споруд залежить не лише ефективність дорожнього руху (відсутність «пробок», швидкість пересування містом, доступність окремих районів), а й безпека його учасників.

Актуальність проблеми

Більшість мостів в Україні запроектовано та збудовано у період з 60-х по 80-і роки ХХ століття. Цілком зрозуміло, що без належного обслуговування та ремонту з часом конструкції моста зазнають руйнування. Тим більше, що вони не були розраховані на таку інтенсивну експлуатацію, яка спостерігається зараз.

Ремонт мостових споруд та конструкцій

Ремонт мостових споруд та конструкцій

Київські мости все частіше викликають тривогу та побоювання у мешканців міста. Проблема їхньої аварійності набула розголосу після торішнього обвалу Шулявського шляхопроводу, коли частина бетонної огорожі посипалася вниз.

Востаннє Шулявський міст реконструювали близько 30 років тому. Крім того, протягом останніх 10 років Шулявський шляхопровід тричі горів: у квітні 2005 року, у вересні 2006 та у квітні 2007 року.

Ремонт мостових споруд

Ремонт мостових споруд

Розвалюватися Шулявський міст почав ще 4 роки тому. На плитах з’явилися величезні тріщини, а шматки бетону відвалювалися прямо на тротуар.

Але технології не стоять на місці, з’являються нові сучасні будівельні матеріали, в тому числі для ремонту мостових споруд. Слід зазначити, що за останні 20 років у світі сформувався окремий напрямок чи галузь сухих будівельних сумішей зі своїми правилами, технологічними прийомами, вимогами та виробниками.

Для вирішення  питань ремонту, реставрації а також гідроізоляції, бетону розроблені та застосовуються ремонтні суміші, що мають у своєму складі спеціальні добавки, які мають спеціальні реологічні властивості, які гарантують високу тиксотропність (здатність до зчеплення в нерухомому стані та пластичність при русі, перемішуванні) під час укладання. . Дані суміші відмінно підходять для гідроізоляції, ремонту та відновлення геометрії бетонних, цементно-піщаних, цегляних поверхонь і це все завдяки пластичності та високій здатності до зчеплення. Дані суміші надають конструкціям, що ремонтуються, непроникність і довговічність затверділої суміші, володіють високою стійкістю до циклів заморожування-відтавання.

Суміші для ремонту відновлення та гідроізоляці бетону.

Нижче ми пропонуємо ознайомитися з технологіями, що дозволяють усунути найпоширеніші дефекти мостових споруд – пошкодження бетону конструкцій з оголенням арматури.

Суміші для ремонту відновлення та гідроізоляція бетону.

Суміші для ремонту відновлення та гідроізоляція бетону.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

ГіСіВ Ш: ремонт бетону, закладення швів та примикань.

ГіСІВ Плаг (пломба): зупинка фільтрації води.

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону.

Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.

Цементна суміш Minova СТ – 6: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.

Цементна суміш Minova СТ – D: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.

Цементна суміш Minova СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.

Цементна суміш Minova Minotop 25: Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні а також заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.

Цементна суміш Minova Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення пустот у будівельних конструкціях.

Цементна суміш Minobond HF: Призначений для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.

Цементний склад Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, склад якого заснований на сульфатно-шлаковому цементі, вибраних заповнювачах, а також активуючих речовин та модифікуючих сумішах.

Цементна суміш Minostop: Можливість зупинення течі фільтруючої води , ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.

Цементна суміш Minobond: Призначений для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних і сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.

Цементна суміш Minova СТ – W: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.

Ремонт мостових споруд

Ремонт мостових споруд

Ремонт мостових споруд (мости, естакади та шляхопроводи)

Ремонт мостових споруд (мости, естакади та шляхопроводи)

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp