Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Матеріали для відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій

Спеціальні суміші Minova для ремонту відновлення та гідроізоляції бетону та залізобетонних конструкцій.

Ремонт пошкодженої частини залізобетоної конструкції

Ремонт пошкодженої частини залізобетонної конструкції

Які матеріали використовуються для відновлення бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій, ремонту локальних пошкоджень і захисту?
Ми рекомендуєм якісні Спеціальні суміші Minova для ремонту відновлення та гідроізоляції бетону та залізобетонних конструкцій.
 
Для вирішення питань ремонту,  реставрації та відновлення бетонних, залізобетонних конструкцій та  розроблені та застосовуються ремонтні суміші Minova, що мають у своєму складі спеціальні добавки які гарантують високу тиксотропність (здатність до зчеплення в нерухомому стані та пластичність під час руху, перемішування) під час укладання. Дані суміші відмінно підходять для гідроізоляції, ремонту та відновлення геометрії бетонних, цементно-піщаних, цегляних поверхонь і це все завдяки пластичності та високій здатності до зчеплення. Дані суміші надають конструкціям, що ремонтуються, непроникність і довговічність затверділого складу, мають високу стійкістю до циклів заморожування – відтавання.
Також відновлені конструкції отримують захист від вологи та води. Прекрасно підходять для капітального ремонту найскладніших конструкцій, що знаходяться в різних умовах як розміщення так і експлуатації,
у тому числі і морських споруд і дамб, зруйнованих впливом сульфатів і хлоридів. Для виконання цих видів робіт пропонуємо ТМ ГіСіВ, матеріали якої мають необхідні гідроізоляційні та відновлювальні властивості.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте!+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Спеціальні цементні суміші для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция ГіСіВ Ш: ремонт бетону, закладення швів та примикань.
Качественая гидроизоляция ГіСіВ Плаг (пломба):зупинка фільтрації води.

 

Спеціальні цементні суміші “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – 6:Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – D: Для ремонту бетонних чи залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – A/S:Використовується в системі ремонту будівельними сумішами СТ-2 та СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova MINOTOP 25:  Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova MINOTOP 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova MINOTOP HF:Призначена для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш TORKET FT-30: Однокомпонентний матеріал, в складі якого сульфатно-шлаковий цемент, заповнювачі, а також активуючі речовини та модифікуючі суміші.
Качественая гидроизоляция Цементні суміш MINOSTOP: Можливість зупинення течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш MINOBOND:Призначена для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minova СТ – W: Для ремонту бетонних чи залізобетонних конструкцій, доріг та мостів.

 

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Вигляд конструкції до та після виконання робіт з відновлення залізобетоної конструкції

Вигляд конструкції до та після виконання робіт з відновлення залізобетоної конструкції

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp