Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

Спеціальні цементні суміші для ремонту зміцнення, відновлення та захисту бетону, залізобетонних конструкцій.

Ремонт та відновлення бетону є економічно вигіднішими, ніж повна заміна залізобетонних конструкцій. Сучасні технології допомагають швидко та якісно відремонтувати будь-які поверхні із залізобетону та бетону, повністю відновлюючи зовнішній вигляд та несучі властивості конструкції. Але не слід забувати, що багаторазовий ремонт з використанням неправильно підібраних матеріалів веде не лише до подорожчання вартості ремонту, а й до більшого руйнування бетонної конструкції. Тому матеріали для ремонту та відновлення бетону потрібно підбирати з особливою ретельністю.

Ремонт бетонних конструкцій

Ремонт бетонних конструкцій

Бетон – це міцний матеріал, до складу якого входять новітні хімічні добавки, завдяки яким він здатний зберігати свої якості протягом багатьох десятиліть. Незважаючи на високу довговічність виробів із бетону, є безліч факторів, що негативно впливають на експлуатаційні якості матеріалу. Наприклад, помилки у проектах майбутніх будівель, автотрас чи конструкцій мостів, наявність технологічних порушень у процесі їх зведення, а також різні зовнішні чинники, у тому числі погодні перепади, підвищена вологість тощо.

Суміші для відновлення бетону

Суміші для відновлення бетону

У діючих будинках і спорудах дефекти, в основному, виникають від впливу агресивних середовищ, заморожування та відтавання, впливу високих температур, внаслідок тривалої дії динамічних навантажень або надзвичайних ситуацій і виражаються в корозії арматури та бетону, появі тріщин у бетоні, відшаровуванні захисного шару надалі руйнація. У таких випадках необхідно провести ремонт бетону, усунення дефектів та захист бетонних конструкцій.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Компанія Minova –  це матеріали для ремонту, відновлення, захисту та гідроізоляції ( спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води), ремонт бетонних або залізобетонних конструкцій, заповнення вибоїн, порожнин в бетоні та залізобетоні, зупинка протікань.

Матеріали для ремонту та відновлення бетону від Minova

Матеріали для ремонту та відновлення бетону від Minova

Бетон – найпоширеніший у світі будівельний матеріал. З нього будують будинки, дороги, мости (ремонт мостів), промислові споруди та причали, військові об’єкти та багато іншого. Це надійний, міцний та зручний у роботі матеріал. Проте в процесі експлуатації, особливо в місцях інтенсивного використання (підлоги), хімічних впливів (дороги та промислові об’єкти), постійної присутності води (підземні об’єкти та споруди просто неба) якщо бетон недостатньо первинно захищений, він починає руйнуватися. Руйнування бетону має серйозні наслідки – від незручності використання приміщення, де розбито підлогу, до ризику руйнування всієї споруди, якщо бетон відіграє роль несучої конструкції.

Ремонт та захист бетону та залізобетонних конструкцій – досить складне завдання, що вимагає ретельного відбору будівельних матеріалів та особливої ​​уваги у процесі виконання робіт.
Спеціальні цементні суміші компанії MINOVA дозволяють виконати різноманітні роботи з ремонту, відновлення, захисту та гідроізоляції.

Огляд спеціальних цементних сумішей “MINOVA” для реставрації, відновлення бетону та залізобетону:

Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – 2: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – 6: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – D: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 25: Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minobond HF:Призначений для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, склад якого заснований на сульфатно-шлаковому цементі, вибраних заповнювачах, а також активуючих речовин і сумішах, що модифікують.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minostop: Можливість зупинки течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minobond: Призначений для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Якасна гідроізоляція Цементна суміш Minova СТ – W: Використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці  абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp