Ремонт бетонних конструкцій – Minobond.

Спеціальна суха суміш «Minobond»

Ремонт бетонних конструкцій – (спеціальна суха суміш) Minobond. Суміш призначена для відновлення пошкоджених конструкцій, виконаних з бетону або залізобетону. Даний склад дозволяють відновити початкові властивості бетонної конструкції, захистити арматуру від корозії.
Перевага ремонту бетонних конструкцій а також залізобетонних – (сумішшю) Minobond.
Minobond це швидко застигає і твердіє однокомпонентний розчин пластичної консистенції. Містить суміш цементів, заповнювач зернистістю 0,5 мм і полімери, що модифікують корисні властивості. Матеріал готовий до використання після змішування з водою.

Спеціальна суха цементна суміш для ремонту бетону

Спеціальна суха цементна суміш для ремонту бетону

 

Спеціальна суха суміш «Minobond»

Спеціальна суха суміш «Minobond»

Розчин Minobond призначений для ремонту і перепрофілювання бетонних, залізобетонних та пов’язаних конструкцій, в комунікаційній техніці, далі іменуються бетонними конструкціями, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здачею елемента, який ремонтується бетонної конструкції в експлуатацію. Використовуючи розчин Minobond можна швидко розміщувати сталеві елементи в бетонних конструкціях.

• правильно підібрана пластичність і технологічність забезпечують легкість нанесення продукту
• відсутність усадки при застиганні
• швидке збільшення початкової міцності і висока кінцева міцність
• водонепроникність

Ремонт бетонних конструкцій

Ремонт бетонних конструкцій

Міцність основи повинна становити не менше 1,5 МПа. Рекомендується, збільшення пористості підстави, напр., Методом абразивної струменевої обробки. Бетонна поверхня перед нанесенням повинна бути зволожена до матово-вологого стану.

Minobond

Minobond

Minobond суміш для ремонту

Minobond суміш для ремонту