Ремонт басейну

Ремонт басейну

Ремонт гідроізоляції басейну

Звичайно, дуже чудово мати вдома басейн. Замовляючи будівництво басейну, ми розраховуємо, що конструкція прослужить довгі роки, і радуватиме Вас, проте від поломки обладнання або «догляду» води (усунення протікання в басейні) не застрахований жоден власник басейну.

Надійна гідроізоляція басейну – це запорука довговічності всієї конструкції, її експлуатаційних показників, частоти ремонтних заходів та загальної придатності резервуара для використання за призначенням.

Як зробити басейн водонепроникним один раз і назавжди?

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Яка б сучасна технологія не використовувалася у процесі будівництва басейну, рано чи пізно в ньому може виникнути проблема з появою протікання. Вода може йти через систему заставних деталей – трубопровід, форсунки, фільтри, ліхтарі та сливи, а також через дефекти каркасу. До останніх відносяться мікротріщини в бетонній підставі або механічні пошкодження, якщо використано вінілове покриття.
Ремонт гідроізоляції басейну дозволить ліквідувати ці неприємності та запобігти появі нової течі. Компанія «ЦГіП» пропонує комплекс робіт з усунення протікання та ремонту басейну. Ми застосовуємо тільки якісні матеріали для ремонту та реставрації басейну, які дозволять конструкції служити та радувати Вам ще довгі роки.

Перелік робіт (ремонт та реставрація басейну) щодо усунення протікань у басейні визначається в індивідуальному порядку після виїзду нашого фахівця на об’єкт. Вартість квадратного метра ремонту розраховується після діагностичного огляду та фіксується у договорі.
Ми пропонуємо:

Професійна гідроізоляція басейнів: швидко, професійно, найкращими матеріалами європейської якості. Усі види надійної та довговічної гідроізоляції басейнів.

  • Індивідуальна технологія та розрахунок
  • Дійсно працюючі рішення
  • Безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт
  • Гарантія результату

Основні методи та види ремонтних робіт

Ремонт бетонних басейнів у кожному випадку може вимагати залучення певних фахівців і того чи іншого обладнання, але серед найпоширеніших методів відновлення варто відзначити:

– обстеження матеріалу на наявність відшарований, тріщин та руйнувань;
– зняття гідроізоляційного та штукатурного шару;
– демонтаж або часткове видалення облицювального матеріалу;
– Ремонт, реставрація штукатурного шару;
– облицювання дна та стін басейну;
– Нанесення гідроізоляційного шару;

Як вже було сказано раніше – кожен випадок індивідуальний, тому якщо у вас виникли проблеми з басейнами, то вам достатньо просто зв’язатися з нами і ми зробимо все, щоб результат перевершив ваші очікування.

Чому компанія “ЦГіП” Всі роботи, пов’язані з ремонтом басейнів та їх обслуговуванням, дуже важливо довіряти професіоналам, а не намагатися виконати самостійно. Не маючи кваліфікації, досвіду, знань та необхідних інструментів, Ви можете привести басейн у повну несправність.

Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74; +38 (098) 300 03 10;

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроизоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp