Протиморозна добавка!

Протиморозна добавка

Бетонування при низькій температурі!

Як бетонувати за умови, коли на градуснику є мінусові значення? Адже часом будівництво затягується на довші терміни. Раніше це було неможливе, але завдяки сучасним технологіям проблема вирішена.

Протиморозні добавки в розчин особливо необхідні, коли використання звичних складових сумішей, з об’єктивних причин , стає скрутним. Для того, щоб уникнути небажаних наслідків, до бетону додаються протиморозні добавки, які дозволяють, в умовах холоду, проводити будівельні роботи.

ПРОТИМОРОЗНІ ДОБАВКИ

ПРОТИМОРОЗНІ ДОБАВКИ

Протиморозна добавка в бетон є високоефективною морозостійкою добавкою в цементний розчин для його замішування при низькій температурі. Крім того, використання протиморозної добавки прискорює схоплюваність бетонної суміші, оскільки це знижує температуру замерзання води і сприяє нормальному перебігу процесу гідратації цементу навіть при дуже низьких температурах повітря. Морозостійкий засіб є ефективним способом ущільнення цементного розчину, підвищення якості його внутрішньої структури при затвердінні та одержанні рівної поверхні бетонної конструкції.

Однією з найефективніших морозостійких добавок до бетону, представлених на ринку України, є протиморозна добавка «Сіонол УТБ 18».

Вона чудово розчиняється у воді, може використовуватись з іншими добавками для бетону.
Високоефективна  пластифікуюча  протиморозна добавка для проведення будівельних та оздоблювальних робіт у зимових умовах

  •  пластифікує та прискорює твердіння за низьких температур;
  • використовується при зимовому бетонуванні, проведенні штукатурних і кладок при t -10-18ºс.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Властивості:

  • висока рухливість бетонної суміші за низьких температур (-10-18ºС);
  • забезпечує необхідний темп твердіння бетонних сумішей, кладочних та штукатурних сумішей у зимових умовах;
  • заощаджує воду та вапно під час проведення штукатурних робіт;
  • збільшує водонепроникність та морозостійкість бетону;
  •  зниження витрат на бетонування в зимовий час, подовження термінів проведення бетонних та ремонтно-будівельних робіт.

Разом з невисокою ціною, основною перевагою при додаванні протиморозних добавок в цементний розчин є зручність їх застосування та використання. Як правило, через високу гігроскопічність, морозостійкі добавки зберігають окремо у вигляді кристалічного порошку, який додається в суху цементну суміш безпосередньо перед її розведенням. При цьому вони чудово розчиняються навіть у холодній воді. Застосування протиморозних добавок сертифіковано та здійснюється для модифікації бетонних розчинів та сумішей різних типів, у тому числі і пористого бетону. Такі добавки використовуються при зведенні монолітних та залізобетонних споруд, а також для замонолічування стиків та з’єднань бетонних будівельних конструкцій при температурі навколишнього середовища нижче нуля.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp