Проникаюча гідроізоляція (послуги)

Проникаюча гідроізоляція (послуги)

Проникаюча гідроізоляція (послуги)

Одним з видів гідроізоляції бетонних та цегляних конструкцій є проникаюча гідроізоляція на основі цементних сумішей, смол або бітумних мас.

Проникаюча гідроізоляція (послуги)

Проникаюча гідроізоляція (послуги)

Сфери застосування проникаючої гідроізоляції:

– гідроізоляція бетонних або цегляних підвалів та напівпідвальних приміщень;

– гідроізоляція фундаментів та цокольних поверхів;

– гідроізоляція басейнів та фонтанів тощо;

– гідроізоляція оглядових ям гаражів;

– гідроізоляція водних резервуарів.

Купити  проникаючу гідроізоляціюЯкісна гідроізоляція (спеціальні цементні суміші, бітумні мастики )

Найпоширеніша проникаюча гідроізоляція бетону випускається на основі бітумної швидко застигаючої маси, яка відрізняється тривалим терміном служби, простотою нанесення, не критичністю стану робочих поверхонь, дешевизною. Зазвичай застосовується у промисловому будівництві.

При будівництві заміських будинків та будинків у сільській місцевості використовується гідроізоляція проникаючої дії на основі поліуританових індукційних смол. Крім суто гідроізоляційних функцій даний вид ізоляції має антигрибкову та антикорозійну властивість, що особливо важливо для бетонних конструкцій з виходом армуючого металу назовні.

Для гідроізоляції басейнів та резервуарів застосовується гідроізоляція двох видів – мембранна та гідроізоляція глибокого проникнення на базі цементних сумішей з різноманітними добавками. Мембранна гідроізоляція ще називається фінішною.

Зазвичай представлено як мінімум 3-5 найменувань кожного виду проникаючої гідроізоляції, купити яку може зараз кожен, хто займається індивідуальним будівництвом, адже ціна проникаючої гідроізоляції починається у нижньому сегменті бюджетного ціноутворення.

Усі, хто застосовував у будівництві своїх будинків проникаючу гідроізоляцію,  залишають лише позитивні відгуки.

Проникаюча гідроізоляція

Проникаюча гідроізоляція для бетону та цегли SATECMA

Обмазувальна гідроізоляція
Проникаюча гідроізоляція (до 50 см)
Шовний матеріал для швів та тріщин
Пломба для зупинки фільтрації води

Проникаюча гідроізоляція SCHOMBURG

Ремонтна гідроізоляція та ізолюючий розчин ASOCRET-IM

Пенетруюча мінеральна гідроізоляція AQUAFIN-IC
Ремонтна гідроізоляція та ізолюючий розчин ASOCRET-IM
Цемент FIX 10-S

 

 

 

 

 

 

 

 

Проникаюча гідроізоляція ГіСіВ ПР

Проникаюча гідроізоляція ГіСіВ ПР

 

ГіСіВ ПР – однокомпонентний матеріал на цементній основі для гідроізоляції нового або старого міцного бетону або бетонних блоків.

ГіСіВ ПР може додатково ізолювати маленькі волосяні тріщини. Бетон при цьому захищений від корозії арматури, підвищується ударна міцність, стійкість до заморожування – відтавання та інших атмосферних впливів.

Області застосування

•  Зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель.

•  Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових

басейнів, акваріумів із морською водою, споруд для водопідготовки.

• Гаражі, тунелі тощо.

Гідроізоляційні матеріали проникаючої дії

Для забезпечення сухості в будинку та захисту бетонних та цегляних будівель від передчасного руйнування через вплив води сьогодні використовується маса різноманітних гідроізоляційних матеріалів. Кожен із їхніх видів має свої особливості та переваги і часто призначений лише для певних цілей. Так, наприклад, гідроізоляція, що проникає для бетону, дозволяє швидко і якісно надати будовам з такого матеріалу водовідштовхувальних властивостей. Для таких приміщень, як підвали або басейни, це часом стає єдиним підходящим матеріалом для надійної ізоляції. Така гідроізоляція дозволить не просто уникнути зайвої вогкості у приміщенні, а захистить стіни від розмноження шкідливих для людини цвілевих грибків.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Проникаюча гідроізоляція від ЦГіП

Особливості гідроізоляційних матеріалів проникаючої дії

Такі матеріали часто складаються з протландцементу, спеціальних наповнювачів та хімічних сполук. Після нанесення розведеної водою суміші на бетонну або залізобетонну поверхню стін приміщень та резервуарів, фундамент та інші елементи будов відбуваються певні хімічні реакції. В результаті суміш і бетон зливаються в єдине ціле. Багато природних пір бетону закупорюються, що запобіжить фільтрації води через бетон. Також закриваються наявні мікротріщини у матеріалі, навіть після досить довгої експлуатації. Це не дозволяє воді проникати крізь них глибше, руйнуючи поверхню. Найголовніше, що таке проникнення можливе на досить велику глибину. Після нанесення гідроізоляції можна так само кріпити різні предмети і конструкції на стіну без побоювання пошкодити покриття.

Головними перевагами сумішей можна назвати:

  • неможливість відшарування суміші від будівельного матеріалу;
  • захист матеріалу від корозії;
  • опір перепадам температури;
  • відсутність впливу зовнішній вигляд оброблюваної поверхні;
  • простота нанесення.

Коли застосовується проникаюча гідроізоляція

Застосовувати такі суміші можна як на початковій стадії будівництва при формуванні фундаменту та стін, так і при ремонтних роботах. Належний ефект досягається у кожному з випадків.

Купити проникаючу гідроізоляцію бетону, фундаменту обов’язково необхідно, якщо Ви часто стикаєтеся з підвищеною вологістю в будинку або на виробництві, хочете продовжити термін служби будівель або уникнути їх частих ремонтів. Особливо якщо врахувати, що ціни на такі суміші цілком доречні.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp