Проникаюча ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ – послуги, матеріали

Проникаюча гідроізоляція (послуги та матеріали)

Проникаюча гідроізоляція (послуги та матеріали)

Проникаюча гідроізоляція (послуги) Однією з видів гідроізоляції бетонних і цегляних конструкцій є проникаюча гідроізоляція на основі цементних сумішей, смол або бітумних мас.

Сфери застосування проникаючої гідроізоляції:

– гідроізоляція бетонних або цегляних підвалів та напівпідвальних приміщень;

– гідроізоляція фундаментів та цокольних поверхів;

– гідроізоляція басейнів та фонтанів тощо;

– гідроізоляція оглядових ям гаражів;

– гідроізоляція водних резервуарів.

Купити  проникаючу гідроізоляціюЯкісна гідроізоляція (спеціальні цементні суміші, бітумні мастики )

Найпоширеніша проникаюча гідроізоляція бетону випускається на основі бітумної маси, що швидко застигає, яка відрізняється тривалим терміном служби, простотою нанесення, не критичністю до стану робочих поверхонь, дешевизною. В основному застосовується у промисловому будівництві.

При будівництві заміських будинків і будинків у сільській місцевості використовується гідроізоляція проникаючої дії на основі індукційних напівеританових смол. Крім суто гідроізоляційних функцій, даний вид ізоляції, має антигрибкову та антикорозійну властивість, що особливо важливо для бетонних конструкцій, з виходів армуючого металу назовні.

Для гідроізоляції басейнів і резервуарів застосовується гідроізоляція двох видів – мембранна та глибокого проникнення на базі цементних сумішей з різноманітними добавками. Мембранна гідроізоляція ще називається фінішною.

В основному представлено як мінімум 3-5 найменувань кожного виду проникаючої гідроізоляції, купити яку може зараз кожен, хто займається індивідуальним будівництвом, адже ціна проникаючої гідроізоляції починається у нижньому сегменті бюджетного ціноутворення.

Усі хто застосовував у будівництві своїх будинків проникаючу гідроізоляцію, відгуки залишають лише позитивний зміст.

Проникаюча гідроізоляція

Проникаюча гідроізоляція для бетону та цегли SATECMA

Мембранна гідроізоляція
Проникаюча гідроізоляція (до 50 см)
Шовний матеріал для швів та тріщин
Пломба для зупинки фільтрації води

Проникаюча гідроізоляція SCHOMBURG

Ремонтна гідроізоляція та ізолюючий розчин ASOCRET-IM

Ремонтна гідроізоляція та ізолюючий розчин ASOCRET-IM

 

Пенетруюча мінеральна гідроізоляція AQUAFIN-IC

Області застосування
• Зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель.
• Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових басейнів, акваріумів з морською водою, споруд для водопідготовки.
• Гаражі, тунелі і т. д.
• Гідроізоляція під стяжки (стяжка на розділовому шарі або плаваюча стяжка)

Властивості

• AQUAFIN-IC – однокомпонентний матеріал на цементній основі для гідроізоляції нового або старого міцного бетону або бетонних блоків. Витримує високий гідростатичний тиск і одночасно паропроникна.

• AQUAFIN-IC – містить активні хімікалії, які, проникаючи у вологий бетон, реагують з водою і з вільною вапном. При цьому утворюються нерозчинні кристалічні комплекси, закривають капіляри. У сухому стані відповідні хімікалії знаходяться в пасивній формі, і волога таким чином діє актівірующе.

• AQUAFIN-IC може додатково ізолювати маленькі волосяні тріщини. Бетон при цьому захищений від корозії арматури, підвищується ударна міцність, стійкість до заморожування – відтавання та іншим атмосферних впливів. Області застосування

• Зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель.

• Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових басейнів, акваріумів з морською водою, споруд для водопідготовки.

Технічні параметри

Основа Пісок/цемент, модифікований неорганічними добавками Упаковка Порошок, 25 кг мішок Колір Сірий, білий Насипна щільність 1,09 кг/л Змішування 3 про.ч. порошку / 1 про.ч. води або 25 кг порошку / 6,75 до 8,0 л води, Час перемішування 3 хв. (дриль 300 об/хв)

Витрата: 0,75-1,5 кг/м2

Життєздатність 30 хв

Проникаюча гідроізоляція AQUAFIN-IC /АКВАФІН-ІЦ/  – це аналог ПЕНЕТРОНА

Області застосування
• Зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель.
• Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових басейнів, акваріумів з морською водою, споруд для водопідготовки.
• Гаражі, тунелі і т. д.
• Гідроізоляція під стяжки (стяжка на розділовому шарі або плаваюча стяжка)

 

 

 

 

 

 

 

Також можемо рекомендувати Вам

ГіСіВ ПР – однокомпонентний матеріал на цементній основі для гідроізоляції нового або старого міцного бетону або бетонних блоків

• ГіСіВ ПР може додатково ізолювати маленькі волосяні тріщини. Бетон при цьому захищений від корозії арматури, підвищується ударна міцність, стійкість до заморожування – відтавання та інших атмосферних впливів.

Області застосування

•  Зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель.

•  Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових

басейнів, акваріумів із морською водою, споруд для водопідготовки.

•  Гаражі, тунелі тощо.

Гідроізоляційні матеріали проникаючої дії

Для забезпечення сухості в будинку та захисту бетонних та цегляних будівель від передчасного руйнування через вплив води сьогодні використовується маса різноманітних гідроізоляційних матеріалів. Кожен із їхніх видів має свої особливості та переваги і часто призначений лише для певних цілей. Так, наприклад, гідроізоляція, що проникає для бетону, дозволяє швидко і якісно надати будовам з такого матеріалу водовідштовхувальних властивостей. Для таких приміщень, як підвали або басейни, це часом стає єдиним підходящим матеріалом для надійної ізоляції. Така гідроізоляція дозволить не просто уникнути зайвої вогкості у приміщенні, а захистить стіни від розмноження шкідливих для людини цвілевих грибків.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Проникаюча гідроізоляція від ЦГіП

Особливості гідроізоляційних матеріалів проникаючої дії.

Такі матеріали найчастіше складаються з протландцементу, спеціальних наповнювачів та хімічних сполук. Після нанесення розведеної водою суміші на бетонну або залізобетонну поверхню стін приміщень та резервуарів, фундамент та інші елементи будов відбуваються певні хімічні реакції. В результаті суміш і бетон зливаються в єдине ціле. Безліч природних пір бетону закупорюються, що запобіжить фільтрації води через бетон. Також закриваються наявні мікротріщини у матеріалі, навіть після досить довгої експлуатації. Це не дозволяє воді проникати крізь них глибше, руйнуючи поверхню. Найголовніше, що таке проникнення можливе на досить велику глибину. Після нанесення гідроізоляції можна так само кріпити різні предмети і конструкції на стіну без побоювання пошкодити покриття.

Головними перевагами сумішей можна назвати:

  • неможливість відшарування суміші від будівельного матеріалу;
  • захист матеріалу від корозії;
  • опір перепадам температури;
  • відсутність впливу на зовнішній вигляд поверхні, що обробляється;
  • простість нанесення.

Коли застосовується проникаюча гідроізоляція

Застосовувати такі суміші можна як на стадії будівництва при формуванні фундаменту і стін, так і при ремонтних роботах. Належний ефект досягається у будь-якому з випадків.
Купити проникаючу гідроізоляцію бетону, фундаменту обов’язково необхідно, якщо ви часто стикаєтеся з підвищеною вологістю в будинку або на виробництві, хочете продовжити термін служби будівель або уникнути їх частих ремонтів. Особливо якщо врахувати, що ціни на такі суміші цілком адекватні.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp