Центр Гідроізоляції і Покрівлі

Готові рішення для ремонту, відновлення, укріплення, захисту, гідроізоляції.

Центр гідроізоляції і покрівлі

Центр гідроізоляції і покрівлі

Професійно виконуємо роботи та постачаємо матеріали для розв’язання проблем з гідроізоляцією, спеціальні суміші для зупинки води, проникаюча гідроізоляція, спеціальні суміші для гідроізоляції. Ремонт та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (порожнин) в бетоні та залізобетоні, зупинка протікань.
Основу фірми становить колектив кваліфікованих спеціалістів із багаторічним досвідом роботи. За період існування компанія розробила свою власну технологію, що дозволяє розв’язувати проблеми гідроізоляцією будь-якої складності як при новому будівництві, так і на вже побудованих об’єктах.

Виконані нами роботи вирізняються високою якістю виконання, надійністю, довговічністю та мають тривалий термін гарантії.

Принципи роботи :

1. Використання передових та перевірених технологій, обладнання та матеріалів від виробників, що мають бездоганну репутацію – гарантія довговічності кожного збудованого об’єкта.

2. Висококваліфікований, досвідчений, навчений та мотивований персонал – основа та фундамент, що забезпечують стабільну роботу фірми.

3. Сервісне супроводження, шеф-монтаж на об’єктах, повна консультація з питань гідроізоляції.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

У роботі та для реалізації використовуємо матеріали відомих виробників:

 MINOVA/ORICA (Німеччина) – смоли, гелі (CarboStop, CarboPur, CarboCrackSeal, CarboCryl, Geofoam, Geoflex), клей-герметик Carbolan (працює навіть у воді), гума, що набухає, бурові анкери, грунтові нагелі;

MINOVA EKOCHEM (Польща) – ремонт бетону, заповнення порожнеч, зупинка води;

– Бентонітові мати CEMtoben CS-Plus (Німеччина), рулонна гідроізоляція, що самоущільнюється, SilverSeal (Німеччина) – захист від вологи у висотному, підземному, інженерному будівництві та тунелебудуванні;

SCHOMBURG (Німеччина), SATECMA (Іспанія) – проникна гідроізоляція, шовний матеріал (стики, примикання), пломби для зупинки фільтрації води;

СІОПЛАСТ (Україна) – добавки в бетон, мастики (бітумні, полімерні); очищувачі та гідрофобізатори від висолів, герметики, фарби/лаки спеціального призначення;

ГіСіВ (Україна) – ремонтні суміші та гідроізоляційні матеріали для бетону (проникаюча гідроізоляція, закладення швів та примикань, пломба для зупинки фільтрації води).

Ми зацікавлені у співпраці з Вами та готові надати широкий асортимент матеріалів, провести консультації, надати обстеження об’єктів, якісно виконати гідроізоляційні роботи за доступною ціною, які захистять Ваші споруди на тривалий період.

Виїзд спеціаліста для огляду.  Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp