Обмазувальна гідроізоляція (послуги)

Обмазувальна гідроізоляція (послуги)

Обмазувальна гідроізоляція – один з найпоширеніших способів влаштування гідроізоляції фундаменту, що пов’язано з простотою нанесення мастик, відсутністю швів, можливістю використання на елементах споруди складної конфігурації та механізованого нанесення (напилювана гідроізоляція).

Купити обмазувальну гідроізоляцію Обмазувальна гідроізоляція за вигідною ціною. Купити обмазувальна гідроізоляція оптом та в роздріб

Наша компанія виконує роботи з гідроізоляції (замовити послуги – обмазувальна гідроізоляція)

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Обмазувальна гідроізоляція – це покриття поверхні різними мастиками, однокомпонентними або двокомпонентними еластичними сумішами товщиною від 2 мм до 5 – 6 см.

СІОЛІТ Б2К (обмазувальна гідроізоляція)

СІОЛІТ Б2К (обмазувальна гідроізоляція)

Існує кілька способів захисту будівлі від дії вологи. Одним з найдоступніших у плані вартості та використання є обмазувальна гідроізоляція. Вона являє собою покриття поверхонь спеціальною речовиною, яка не пропускає воду всередину. Варіант може використовуватися для робіт усередині та зовні приміщень. При правильному виконанні всіх етапів процесу захисний шар витримує тиск води до 0,2 МПа.

Послуги обмазувальна гідроізоляція

Послуги обмазувальна гідроізоляція

Обмазувальна гідроізоляція використовується для зовнішньої гідроізоляції будівлі (обробка фундаменту для захисту від ґрунтових вод, обробка плоского даху для захисту від опадів). Також використовується для внутрішньої гідроізоляції (обробка стін підвалу, обробка підлоги та стін ванної кімнати). За допомогою обмазувальної гідроізоляції закриваються тріщини на стінах. Досить, як відбувається гідроізоляція панельних будинків. Збоку вони виглядають, як розрізнені на прямокутники коробки.

 

Бітумна обмазувальна гідроізоляція

Бітумна обмазувальна гідроізоляція

Також на основі бітуму можуть використовуватися інші речовини, які характеризуються великою довговічністю та низкою інших важливих властивостей. Існує безліч варіантів, кожен з яких має свої переваги та недоліки:

  • Мастики на основі бітуму, змішані із полімерами. За властивостями схожі на звичайний бітум, але служать довше.
  • Гарячі мастики. Головна перевага – невисока ціна, але для робіт речовину потрібно сильно розігрівати.
  • Холодні мастики. Такі речовини виготовляються з урахуванням органічних розчинників. Їх можна використовувати лише зовні приміщення.
  • Речовини на водяній основі. Абсолютно безпечні для здоров’я людини, тому такі мастики можна використовувати і для внутрішньої обробки.
  • Матеріали на основі бітуму та латексу (рідка гума). Примітні простотою та високою швидкістю створення гідроізоляційного шару. Це один із найкращих варіантів, за допомогою якого можна обробити до 1000 кв. м за день.

 

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроіоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp