Ін’єкційна гідроізоляція (послуги)

Ін’єкційна гідроізоляція (послуги)

Ін’єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція) – це вид гідроізоляційних робіт, який застосовується для гідроізоляції, ремонту та відновлення пошкоджених ділянок конструкцій: тріщин в залізобетонних, бетонних, цегляних та кам’яних конструкціях, фундаментах (гідроізоляція шахт, проходок, гідроізоляція тунелів, гідроізоляція підвалу, гідроізоляція фундаменту, гідроізоляція підземних споруд).

Ін'єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція)

Ін’єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція)

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69


Ін’єкційна гідроізоляція необхідна, оскільки через різноманітні пошкодження, тріщини, порожнечі, а також всілякі мікротріщини проникає волога. Відбувається насичення матеріалу вологою, в результаті втрачаюється міцність споруди. Наступний етап – це руйнування конструкції, адже багато будівельних конструкцій були зведені ще на початку минулого століття. Ін’єктування використовують для ремонту та зміцнення, адже зовнішні ділянки цокольних приміщень та фундаментів піддаються впливу вологи і талого льоду.

Проникаюча гідроізоляція

Проникаюча гідроізоляція

Технологія ін’єкційної гідроізоляції – це захист фундаментів і стін підвалів від вологи і протікання методом ін’єктування. Подібна практика в Європі використовується вже більше 30 років. У нас цей метод став відомий порівняно нещодавно і вважається перспективним. Вартість матеріалів і роботи є небагато більшим, ніж вартість більш традиційних способів гідроізоляції, але ефект від виконаної роботи в кілька разів вище.

Замовити послуги ін'єкційної гідроізоляції

Замовити послуги ін’єкційної гідроізоляції

З іншого боку, метод має перелік переваг:

– можливість виконувати роботи в будь-який час року;

– можливість працювати під час прямого припливу води (зупинка активної протікання води);

– можливість працювати в обмеженому просторі;

– не потрібно провадити земляні роботи (так як метод ін’єктування проводитися зсередини);

За допомогою ін’єкційного методу можна закрити навіть тріщини і відколи на поверхні стін і фундаментів, зупинити активні протікання води.

Ін’єкційна гідроізоляцію можна використовувати не тільки для бетонних поверхонь, але і для пористих матеріалів, наприклад, цегляної кладки.

Особливість цього методу полягає в тому, що підготовлені полімерні суміші під тиском закачують в пори, шви і тріщини стін, підлоги і стелі конструкції. У важкодоступних місцях використовуються особливі типи ін’єкторів, за допомогою яких суміш закачується під високим тиском

Об’єкти, для яких рекомендована до застосування проникаюча гідроізоляція:

  • Заглиблені споруди – фундаменти, підвальні і цокольні поверхи, підземні гаражні приміщення.
  • Водопроводи, підземні резервуари.
  • Гірські породи і незв’язані камені, ґрунти, які необхідно стабілізувати для безпечного проведення землерийних робіт.
  • Тунелі, станції і споруди метрополітену.
  • Мости арочного типу, споруджені з натурального каменю.
  • Цегляна і кам’яна кладка споруд, які мають цінність з точки зору архітектури та історії.
  • Будь-які об’єкти з бетону або залізобетону з тріщинами, конструктивними і усадкових швами, включаючи наповнені водою, конструкційними рухливими швами.
Послуги з гідроізоляції

Послуги з гідроізоляції

Послуги із гідроізоляції.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp