Ін’єкційна гідроізоляція (послуги)

Ін’єкційна гідроізоляція

Ін’єкційна гідроізоляція

Ін’єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція) – це вид гідроізоляційних робіт, який застосовується для гідроізоляції, ремонту та відновлення пошкоджених ділянок конструкцій: тріщин в залізобетонних, бетонних, цегляних та кам’яних конструкціях, фундаментах (гідроізоляція шахт, проходок, гідроізоляція тунелів, гідроізоляція підвалу, гідроізоляція фундаменту, гідроізоляція підземних споруд).

Ін'єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція)

Ін’єкційна гідроізоляція (проникаюча гідроізоляція)

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69


Ін’єкційна гідроізоляція необхідна, оскільки через різноманітні пошкодження, тріщини, порожнечі, а також всілякі мікротріщини проникає волога. Відбувається насичення матеріалу вологою, в результаті втрачаюється міцність споруди. Наступний етап – це руйнування конструкції, адже багато будівельних конструкцій були зведені ще на початку минулого століття. Ін’єктування використовують для ремонту та зміцнення, адже зовнішні ділянки цокольних приміщень та фундаментів піддаються впливу вологи і талого льоду.

Проникаюча гідроізоляція

Проникаюча гідроізоляція

Технологія ін’єкційної гідроізоляції – це захист фундаментів і стін підвалів від вологи і протікання методом ін’єктування. Подібна практика в Європі використовується вже більше 30 років. У нас цей метод став відомий порівняно нещодавно і вважається перспективним. Вартість матеріалів і роботи є небагато більшим, ніж вартість більш традиційних способів гідроізоляції, але ефект від виконаної роботи в кілька разів вище.

Замовити послуги ін'єкційної гідроізоляції

Замовити послуги ін’єкційної гідроізоляції

З іншого боку, метод має перелік переваг:

– можливість виконувати роботи в будь-який час року;

– можливість працювати під час прямого припливу води (зупинка активної протікання води);

– можливість працювати в обмеженому просторі;

– не потрібно провадити земляні роботи (так як метод ін’єктування проводитися зсередини);

За допомогою ін’єкційного методу можна закрити навіть тріщини і відколи на поверхні стін і фундаментів, зупинити активні протікання води.

Ін’єкційна гідроізоляцію можна використовувати не тільки для бетонних поверхонь, але і для пористих матеріалів, наприклад, цегляної кладки.

Особливість цього методу полягає в тому, що підготовлені полімерні суміші під тиском закачують в пори, шви і тріщини стін, підлоги і стелі конструкції. У важкодоступних місцях використовуються особливі типи ін’єкторів, за допомогою яких суміш закачується під високим тиском

Об’єкти, для яких рекомендована до застосування проникаюча гідроізоляція:

  • Заглиблені споруди – фундаменти, підвальні і цокольні поверхи, підземні гаражні приміщення.
  • Водопроводи, підземні резервуари.
  • Гірські породи і незв’язані камені, ґрунти, які необхідно стабілізувати для безпечного проведення землерийних робіт.
  • Тунелі, станції і споруди метрополітену.
  • Мости арочного типу, споруджені з натурального каменю.
  • Цегляна і кам’яна кладка споруд, які мають цінність з точки зору архітектури та історії.
  • Будь-які об’єкти з бетону або залізобетону з тріщинами, конструктивними і усадкових швами, включаючи наповнені водою, конструкційними рухливими швами.
Замовити гідроізоляцію

Замовити гідроізоляцію

Послуги із гідроізоляції.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте прямо зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp