Гідроізоляційні роботи

дуже важливий етап при будівництві будівлі або будівельного об’єктів. Надзвичайно часто при самостійному будівництві або капітальному ремонті камнем спотикання стають саме гідроізоляційні роботи.
Компанія «Центр гідроізоляції і покрівлі» з 17-річним досвідом роботи в галузі будівництва і гідроізоляції пропонує великий перелік послуг і робіт з гідроізоляції різних будівельних конструкцій захистом від зайвої вологи і як результат передчасного руйнування.

Гидроизоляционные работы

Гидроизоляционные работы

Гідроізоляційні роботи

За час існування компанії була зібрана велика команда фахівців. Ми співпрацюємо з більшістю – європейських і вітчизняних фірм-виробників у сфері гідроізоляції.
Використання нових гідроізоляційних матеріалів дозволяє позбутися  проблем зайвої вологи на тривалий час без шкоди для здоров’я людини.

Гідроізоляційні роботи (послуги):

Ми виконуємо гідроізоляційні роботи на всіх етапах будівництва: від закладки фундаменту до ремонтних і реставраційних робіт, облаштовуємо і ремонтуємо всі види гідроізоляції.
– роботи з гідроізоляції (ін’єкційна проникаюча гідроізоляція) – цивільне і промислове будівництво (паркінги, тунелі, басейни, підвали, холодні і деформаційні шви і.т.д.);
– покрівельні роботи з використанням ПВХ мембран і наливних мастик;
– сучасні технології протидії зсуву ґрунтів і роботи по зміцненню фундаментів, берегів і т.п.
– антикорозійний захист будівельних конструкцій (спеціальні фарби)
– очищення фасадів від висолів (і солей) гідрофобізація фасадів.
– герметизація міжпанельних та деформаційних швів;
– роботи з гідроізоляції різних цивільних і промислових споруд;
– захист від зайвої вологи гідротехнічних споруд;
– ін’єкційна гідроізоляція;
– ремонт і відновлення бетону.

Технології та матеріали:

– MINOVA CarboТeсh (Німеччина) – поліуретанові, силікатні смоли, акрилатні гелі, клей-герметик;
– BPA GmbH (Німеччина) – бентонітові мати; захист від вологи в висотному, підземному, інженерному будівництві і тунелебудівніцтві, альтернатива рулонної і обмазувальної гідроізоляції;
– MINOVA MAI (Німеччина) – буро-ін’єкційні анкери, грунтові нагелі для робіт з укріплення ґрунтів, фундаментів, берегової лінії, схилів і т.п ..;
– SCHOMBURG (Німеччина), SATECMA (Іспанія) – проникаюча гідроізоляція, шовний матеріал (стики, примикання), пломба для зупинки фільтрації води;
– ТМ ГіСіВ (Україна) – гідроізоляція, ремонт і відновлення бетону;
– Сіопласт (Україна) – добавки в бетон, гідрофобізатори, очищувачі фасадів, гідроізоляційні мастики (бітумні, полімерні) фарби та лаки спеціального призначення (термостійкі, хімічно стійкі, атмосферостійкі для питної води, харчової галузі, для цинку, металу, шиферу, для дорожньої розмітки, фасадів);
– Робота з гідроізоляції різних цивільних і промислових споруд;
– Захист від зайвої вологи гідротехнічних споруд;
– Ін’єкційна гідроізоляція;
– Спеціальні рішення гідроізоляції.

Такі технології і матеріали щодо захисту дозволять закупорити дрібні пори і мікротріщини в будівельних матеріалах, наприклад, бетоні, ізолювати стики плит і кладок. В результаті, ніяких протікань і намокання стін. Роботи з гідроізоляції запобігають поширенню цвілевих грибків, вкрай небезпечні для людського здоров’я. Ми виконуємо захист різними методами: ін’єкційна, проникаюча, обмазочна гідроізоляція або покриття оброблюваної поверхні лаками та іншими речовинами.

Також ви можете замовити:

– електромонтажні роботи (монтаж і демонтаж електропроводки, електрообладнання, встановлення лічильників і т.д.).
– виконання промислових наливних підлог;
– висотні роботи.

Ми застосовуємо сучасні технології закріплення ґрунтів, фундаментів будівель і зміцнення схилів спеціальними грунтовими анкерами, мікропалі і ґрунтовими нагелями.
Будь-які будівельні заходи або гідроізоляційні роботи ми проводимо в найкоротші терміни і за кращими цінами. Найголовніше, що великий досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати роботи на найвищому рівні якості, що в сукупності з якісними матеріалами дає відмінний результат і позбавляє вас проблем з водою і вологою.

Послуги з гідроізоляції
гідроізоляція фундаменту
гідроізоляція бетону
гідроізоляція грунту
Гідроізоляція фундаментної плити
Гідроізоляція цегляної кладки
гідроізоляція мостів
гідроізоляція стін
гідроізоляція підлоги
гідроізоляція тераси
гідроізоляція резервуарів
гідроізоляція покрівлі
гідроізоляція підвалу
гідроізоляція паркінгів
гідроізоляція тунелів
Гідроізоляція об’єктів підвищеної небезпеки
Гідроізоляція септиків та каналізацій
Гідроізоляція та герметизація блоків ФБС