Посилення фундаменту

Зміцнення фундаменту. Захист та реконструкція фундаменту.

Технології укріплення, посилення фундаменту. Захист та реконструкція фундаменту.

Реконструкція житлових, промислових, адміністративних, громадських будівель, житлових комплексів часто вимагає виконання важливих операцій — зміцнення фундаменту. Звернувшись до нашої організації, можна замовити посилення фундаменту будь-якого типу, виконаного за технологією, що найбільше підходить для роботи на конкретній ділянці в конкретній ситуації.

Зміцнення ґрунту під фундаментом, етапи робіт

При виникненні необхідності зміцнення ґрунту під фундаментом, в першу чергу необхідно провести інженерні дослідження та обстеження ґрунтів та фундаменту.

Наш спеціаліст приїде на об’єкт, проведе попереднє обстеження фундаменту та ґрунту, зробить висновок про те, які саме процедури обстеження необхідно провести.

Як правило, вже при першому огляді можна скласти попередній план робіт та оцінити їх обсяги. Ви зможете отримати орієнтовну вартість та терміни робіт зі зміцнення ґрунту.

Наша компанія проводить комплексне інженерне обстеження будівель та ґрунтів.

За підсумками обстеження буде складено проект зміцнення ґрунту, складено кошторис та визначено точну дату початку та закінчення робіт.

Завдання зміцнення ґрунту під фундаментом будинку

Найчастіше зміцнення грунту замовляють у тому випадку, коли фундамент вже дав просідання і геометрія будівлі суттєво порушена. Крім того, зміцнення ґрунту далеко не завжди запобігає подальшому руйнуванню фундаменту будівлі внаслідок впливу на нього підвищеної кількості вологи.

Через це, крім зміцнення ґрунту будівлі може знадобитися додаткова допомога:

  1. посилення фундаменту будівлі;
  2. ремонт зруйнованих ділянок фундаменту будівлі;
  3. реконструкція частини фундаменту за його серйозного руйнування;
  4. гідроізоляція фундаменту;
  5. організація дренажної та водовідвідної системи.
Зміцнення фундаменту

Зміцнення фундаменту

Посилення фундаменту може знадобитися в різних випадках, але найчастіше після тривалої експлуатації будівлі, оскільки на неї не тільки припадає основне навантаження від усієї будови, а й негативний вплив надають зовнішні природні фактори, такі як волога, агресивні хімічні речовини у ґрунті, перепади температур , вітер, та інше.

Все це в комплексі призводить до зношування матеріалів, з яких побудовано основу під будівлю. У зв’язку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи щодо зміцнення та посилення міцності фундаменту, існує ризик його деформації. І як закономірне наслідок – початок руйнування несучих стінок конструкції всього будинку.

Ми допоможемо вирішити проблеми зі зміцненням (посиленням), гідроізоляцією будь-якої складності! Безкоштовна консультація та виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Спосіб посилення фундаменту будинку:

  1. Анкерне зміцнення
  2. Посилення фундаменту за технологією торкретування.
  3. Посилення фундаменту методом ін’єктування

Анкерне підсилення фундаменту

Цей метод зміцнення основи будівлі – один із найсучасніших та найефективніших. Він полягає в монтажі анкерів під основу будівлі або безпосередньо через стіну в стрічки фундаменту, на необхідну глибину, яка визначається проведеними дослідженнями грунту. Через отвір заливається цементна суміш, яка після застигання зміцнює анкер. У результаті фундамент отримує надійні додаткові точки опори, що виключають можливість його просідання в грунт.

При виборі посилення фундаменту за допомогою анкерів необхідно знати, що використовується кілька способів їх встановлення в ґрунт. Проте практично кожен із них вимагає залучення спеціалізованої техніки.

Анкерне підсилення фундаменту

Анкерне підсилення фундаменту

Посилення фундаменту за технологією торкретування

Цей спосіб ремонту фундаменту підійде у тих випадках, коли у ньому утворилися тріщини, каверни, раковини. Якщо основа нерівномірно просіла, тобто дала усадку, то просто торкретування нічого не дасть, і від нього необхідно відмовитися. Ну а якщо необхідно посилити поверхню фундаментних стін по всій їх висоті, заповнивши тріщини, що утворилися, і наростивши товщину стрічки, то торкретування відмінно підійде для цієї мети.

Посилення фундаменту за технологією торкретування

Посилення фундаменту за технологією торкретування

Технологія торкретування полягає у процесі напилення цементно-піщаних сумішей, збагачених різними добавками. При використанні цього методу напилення суміш виходить необхідною густиною та адгезією.

Бурова установка Morath - техніка для зміцнення фундаментів

Бурова установка Morath – техніка для зміцнення фундаментів

Анкерне зміцнення фундаменту

Анкерне зміцнення фундаменту

До позитивних якостей методу можна віднести наступне:

 – Простота використання обладнання та її очищення після закінчення робіт.

 – Можливість подачі суміші на різні відстані.

 – Товщина нанесеного шару за один прохід становить до 60 мм.

 – Не вимагає підготовки поверхні грунтовочними сумішами;

 – Висока міжшарова адгезія сумішей;

Такий спосіб зміцнення поверхонь підійде для будь-якого виду фундаменту. Однак, він незручний тим, що зробити процес посилення покладаючись тільки на власні сили, не вийде, тому що для цього торкретування необхідно мати спеціальне обладнання і володіти технікою виконання робіт.

Посилення фундаменту методом ін’єктування – один із самих новаторських і “надійних” методів. Своїми руками зробити це не вийде. Для реалізації способу потрібна спеціальна техніка.

Посилення фундаменту методом ін'єктування

Посилення фундаменту методом ін’єктування

Суть методу полягає в тому, що з різних боків у фундаменті під певним кутом (близько 45°) пробиваються свердловини, розмір яких вибирається залежно від ситуації. Глибина свердловин залежить від властивостей ґрунту. Безумовно, ефективність та результативність посилення фундаменту методом ін’єктування безпосередньо залежить від якості та властивостей застосовуваних сумішей. Ми пропонуємо матеріали, які заслужили визнання серед експертів та довели свої відмінні характеристики на практиці.

Пропонуємо звернути увагу на:

Однокомпонентні поліуретанові смоли CarboStop:

Еластичні двокомпонентні поліуретанові смоли CarboCrackSeal:

Двокомпонентні поліуретанові смоли CarboPur, що розширюються:

Застосування будь-якої з описаних вище технологій має бути обґрунтоване спеціальними дослідженнями, вимірами та розрахунками. Зробити їх самостійно з потрібним ступенем точності – практично неможливо, а діючи навмання можна погіршити ситуацію до стану, коли може статися обвалення слабких ділянок стін. Тому реставрацію з посиленням та зміцненням фундаменту найкраще довірити кваліфікованим фахівцям, здатним об’єктивно оцінити ситуацію та прийняти рішення про той чи інший спосіб виконання робіт.

Виїзд фахівця для огляду, Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці  абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp