Підсумки форуму «Recovery Forum Ukraine 2022»!

Підсумки форуму «Recovery Forum Ukraine 2022»!

Форум «Recovery Forum Ukraine 2022»!

Вчора спеціалісти від «Центру Гідроізоляції і Покрівлі» взяли активну участь у проведенні форуму«Recovery Forum Ukraine 2022».

Були проведені дискусійні панелі за участі голів постраждалих громад, чиновників, представників будівельного бізнесу та міжнародних організацій.

“Центр Гідроізоляції і Покрівлі” взяв участь в заході, як генеральний партнер. Також представники від компанії  обговорили питання  та  висловили своє бачення, що стосується відновлення пошкодженої інфраструктури.

Під час повітряної тривоги організатори були змушені призупинити захід, та попросити всіх учасників спуститися в укриття, але, втім проведенню форуму не змогли перешкодити ані повітряна тривога,  ані загрози обстрілів, тому ми разом з  учасниками не гаяли часу і провели продуктивний нетворкінг в укритті.

Після закінчення повітряної тривоги учасники повернулись до конференц-залу, де змогли продовжити обговорення питання з відновлення інфраструктури в країні!

Представники громад продовжили презентувати обсяги руйнувань та пріоритетні проєкти об’єктів, які потребують швидкого та якісного відновлення. Загалом, майже у всіх громад схожі потреби: першочергово потрібно відбудувати лікарні, дитячі садочки, школи та житлові будинки, а також критичну інфраструктуру. Також обов’язковим тепер є питання забезпечення укриттів в кожній будівлі цивільного та промислового призначень.

Інвестори та представники будівельних компаній представляли інвестиційний потенціал та свої можливості щодо відбудови.

«ЦГіП» в свою чергу також  запропонував на форумі свої будівельні можливості та готовий долучитися до відбудови!!!