Клей-герметик CEM 805

Переваги клея-герметика CEM 805

Унікальні властивості клея-герметика CEM 805

CEM 805 – це однокомпонентний герметичний клей на основі гібридного полімеру MS. Матеріал не містись запаху. Не містить розчинників, силіконів та ізоціанатів. Клей-герметик сумісний з фарбами, стійкий до атмосферних впливів і має високу стійкість до хімічних впливів.

CEM 805  утворює еластичний кінцевий продукт, який має чудову адгезію до більшості будматеріалів.

CEM 805 пройшов випробування як герметик згідно з EN 15651-1, а також як герметик під впливом радонового газу і є сертифікованим за стандартом EC1Plus згідно з EMICODE.

Клей-герметик CEM 805

Клей-герметик CEM 805

Галузь використання
Герметичний клей CEM 805 використовується в якості системного герметика і монтажного клею для створення системи конкретних виробів.

Приклади можливого застосування:

 • Гідроізоляція та адгезія бетонних конструкцій всередині та зовні приміщень;
 • Використання у системі DualProof (PVC-P), в місцях стику покриття і на бетонних поверхнях випробувано на герметичність (герметизація тріщин) при гідростатичному тиску води до 5,0 бар (= 50 м вод.ст.);
 • Герметизація тріщин до 2,50 мм, до -35°C (клас герметизації A5);
 • Використання на штукатурці, гіпсі, кераміці, склі, дереві, металі та різних пластикових поверхнях, а також на оцинкованому металі та алюмінії;
 • Підходить для склеювання будівельних плівок;
 • Підходить для ущільнень і склеювань, які не передбачають наявності силікону на поверхні об’єкта;
 • Герметизація та склеювання під дією радонового газу.

Можливе використання в поєднанні з продуктами: Композитний ущільнювач для свіжого бетону DualProof і лист для ущільнення швів CEMflex VB / CEMflex VB NG / CEMflex.

НЕ ПІДХОДИТЬ для таких матеріалів, як бітум, дьоготь або для покриттів, що можуть спричинити несумісність та міграцію пластифікатора.

Спосіб використання

Попередня обробка. Поверхня повинна бути сухою, здатною витримувати навантаження, очищеною від пилу та жиру (за необхідності очистити ізопропанолом). Для поверхонь з високим ступенем поглинання (наприклад, бетон, гіпсокартон, необроблена деревина) може знадобитися попередня обробка поверхні ґрунтовкою. За необхідності попередньо видалити цементний розчин, масляні покриття/просочення опалубки перед нанесенням ґрунтовки.
Для поверхонь, які не несуть навантаження (наприклад, гіпсокартон), рекомендується консолідувати основу перед нанесенням продукту. Під час ремонтних робіт необхідно повністю видалити старий герметик, залишки фарби та інші зайві покриття. У випадку поверхонь з покриттям (наприклад, лаки, фарби), сумісність з герметиком повинна бути забезпечена попередніми випробуваннями.
Склеювання. Для двовимірного склеювання принаймні одна з двох робочих поверхонь повинна бути вологопроникною (бетон, дерево). Нанести клей тонкою смугою на поверхню. Сполучну частину приклеїти за допомогою легкого натискання. Потрібно переконатися, що товщина шару клею, що залишився, становить щонайменше 2 мм. Якщо обидві робочі поверхні є вологонепроникними (метал, полівінілхлорид), ми рекомендуємо наносити клей паралельними смугами на достатній відстані між ними, щоб забезпечити надходження необхідної для затвердіння вологості.
Гідроізоляція. Важливо заповнити шов належним чином, правильно підібравши необхідний матеріал (наприклад, поліетиленовий шнур із закритими порами, поліетиленова плівка) для запобігання 3-поверхневої адгезії. Краї стиків можна обклеїти самоклеючою стрічкою, щоб забезпечити чистоту і рівність швів. Шви, що підлягають герметизації, повинні бути щонайменше 5 x 5 мм (для внутрішніх робіт) або 10 x 8 мм (для зовнішніх робіт; ширина x глибина). За допомогою спеціальних трикутних фасок забезпечити рівну рівнобедрену конструкцію з щонайменше 7 мм адгезійної поверхні з кожного боку. Розрізати насадку картриджа відповідно до розмірів стику. Нанести герметик на місце стику за допомогою відповідного ручного, акумуляторного або пневматичного пістолета для герметика в чистому вигляді, без бульбашок, після чого загладити нейтральним, безбарвним засобом на водній основі та відповідним згладжувальним пристроєм, у разі необхідності.Після чого видалити надлишки згладжувального засобу, щоб уникнути стійких розводів. Негайно видалити використану клейку стрічку.Залишки герметика можна утилізувати разом з побутовими або промисловими відходами після повного затвердіння.

 

Переваги

 • Придатний до використання герметичний клей, що не містить розчинників і створений на основі
  MS-полімеру з широким спектром адгезії;
 • Еластичний та антикорозійний матеріал без запаху;
 • Стійкий до погодних умов і зношування;
 • Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
 • Практична відсутність усадки;
 • Сумісність з фарбами, що не утворюють пухирців.

Форма постачання

290 мл у картриджі, 20 картриджів у коробці.
600 мл у трубчастих пакетах, по 12 пакетів у картонній коробці.

Зберігання

Слід захищати CEM 805 від низьких температур і сонячного випромінювання, а також не піддавати впливу температур, що перевищують +35°C. Термін зберігання в герметичному пакуванні впродовж 9 місяців.

 Технічні характеристики

Основа матеріалу (колір): гібридний полімер MS (білий)
Робоча температура (герметика та підкладки): від +5 до +35°С
Стійкість до температури (застиглий герметик): від -40 до +80°C
Твердість за Шором: 46 ± 5
Консистенція: стабільна
Межа міцності матеріалу при розтягуванні: прибл. 2,50 Н/мм²
Здатність до розтягування – подовження при розриві: ≥ 25 %
Загальна допустима деформація (за специфікацією виробника): 10 %
Час утворення плівки: прибл. 25 хв (23°C/50% відносної вологості)
Суцільне застигання (в перші 24 години): прибл. 3 мм
Щільність: 1,46 ± 0,04 г/см³
Проникна здатність: 190 ± 30 1/10 мм
Стійкість: ≤ 0,50 мм (при темп. +5°C / +50°C)
Значення напруги при розтягуванні: прибл. 1,20 Н/мм²
Об’ємна усадка: ≤ 8 %
Еластичність: прибл. 35,50%
Час без адгезії: 1,50 год

 

Виїзд спеціаліста для огляд.  Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

 

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp