Очисники фасадів, гідрофобізатори

Очисники фасадів, гідрофобізатори

Очисники фасадів

Сіонол ОФ для очищення фасадів із цегли, каменю, штукатурки, бетону від сольових відкладень, що виступають на поверхню внаслідок міграції солей із товщі стіни при випаровуванні вологи.

Сіонол ОЦ для видалення розчинних плям та сольових відкладень з цегляної кладки, що виступають на поверхню в результаті міграції солей з товщі стіни при випаровуванні вологи.

Гідрофобізатори

Сіонол 3 К – надання водовідштовхувальних та антисептичних властивостей цеглі, бетону, штукатурці, вапняку, пінобетону, шиферу, дереву та іншим будівельним матеріалам. Запобігає появі висолів на фасадах цегляних будинків, збільшує морозостійкість цегляних фасадів, стовпів, парканів, цоколів, балконів, козирків, парапетів, відливів, укосів, тротуарної плитки.

Сіонол «АКВА» – гідрофобізатор з ефектом «мокра цегла», глибокого проникнення. Для надання водо-брудовідштовхуючих властивостей цеглі, штучному та натуральному каменю.

Суперконцентрат. Сіонол 20К – для влаштування ін’єкційної гідроізоляції цегляних фундаментів; для додавання водо-брудовідштовхувальних властивостей бетону, газобетону, штукатурці, природному каменю, вапнякам, силікатній цеглі та азбоцементним листам. Не рекомендується для обробки облицювальної керамічної цегли.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Сионол Б гідрофобізатор для мінеральних поверхонь; для захисту від вологи фасадних поверхонь, та для надання водо-брудовідштовхувальних та антисептичних властивостей фасадним матеріалам.

Сионол Вгідрофобізатор для мінеральних поверхонь.

Сионол МТ зміцнювальна ґрунт-просочення для мінеральних поверхонь.

Капілярне відсічення

Метод капілярного відсічення це метод заповнення шпур в бетоні/цеглині ​​матеріалом – Сіонол20К. Проникаючи в порожнини цегли, надає йому водовідштовхувального ефекту, захищаючи від проникнення води та вологи. Розташування шпур та рекомендована відстань між ними не повинна перевищувати 8-10см. Збільшення відстані між шпурами тягне за собою погіршення ефекту відсічної гідрофобізації. Шпури можуть бути розташовані як по горизонтальній лінії, так і зигзагоподібно. При ін’єктуванні самопливом шпури свердляться під кутом 45* таким чином, щоб вони перетинали горизонтальні з’єднання. Для стіни товщиною 100см, витрата робочого складу варіюється від 25 до 35 л на метр погонний , тобто. від 2,5 до 3л на шпуру (при відстані між шпурами 10см).

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої  проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp