Садуріт Z1

Двокомпонентне лакофарбове покриття для підлоги

Властивості

Розчин двокомпонентного лакофарбового матеріалу на базі синтетичної смоли з вмістом наповнювачів та пігментів у суміші висококиплячих розчинників

  • висока зносостійкість
  • добра зчеплюваність з основою
  • хімічна стійкість

Область застосування

Садуріт Z1 у комбінації з затверджувачем Telalit 160 використовується як лакофарбове покриття для безпилової поверхневої обробки бетонів або інших компактних матеріалів.

Знаходить застосування у виробничих цехах, монтажних майстернях, машинних приміщеннях, складах і т.д. Для фарбування бетонних поверхонь у продовольчих робочих приміщеннях

Технічні характеристики

Час закінчення через вирву №4/20◦С 40-60 С
Нелеткі речовини 140◦С 60 %
Засихання плівки макс. Стадія 1 90 Мін.
Стадія 5 24 Ч.

Випускається в таких нестандартизованих колірних відтінках: білий, сірий, зелений, синій, жовтий, охра, червоно-коричневий, чорний. Змішування двох або декількох відтінків проводитися при інтенсивному перемішуванні з допомогою механічної мішалки. Нестандартні кольорові відтіки можна виготовити за домовленістю

Вимоги до оброблюваних поверхонь

Наноситься на суху бетонну основу, що дозріває як мінімум 28 діб, поверхню не можна припилювати. Не можна щоб на поверхні було цементне молоко. Поверхня має бути очищена від усіх механічних нечистот, жиру, залишку старих фарбувань. Нечистоти усунути заміткою, промисловими пилососами, шліфуванням, фрезеруванням.

Спосіб нанесення

Перед обробкою Садуріт Z1 ретельно перемішують у повному обсязі так, щоб добре дисперсувалися більші частини наповнювача, які при тривалому зберіганні можуть осісти на дно.

Потім при постійному перемішуванні вносять відповідну кількість затверджувача. Час оброблюваності суміші при t-23ºC становить максимум 4 години. Температура основи повинна опуститися нижче 15ºС. Підстава має бути ізольованою або перебуває над підвальним приміщенням. У разі бетонних майданчиків із високим навантаженням або пористих основ рекомендуємо провести пенетрацію.

Покриття Садуріт Z1 наносять мінімально через 24 години після зазначеної обробки основи в один або кілька шарів залежно від якості основи, а також способу та виду навантаження. На поверхню з високим навантаженням рекомендується наносити три шари покриття. Між нанесенням окремих шарів покриття має бути технологічна перерва 24 години.

Розрівнювання Садуріт Z1 проводиться так, щоб товщина окремих шарів покриття була макс. 100–200 мкм. Перед нанесенням консистенцію Садуріт Z1 коригують приблизно 10% Сhs-розріджувача Z або Chs-розріджувача 223 залежно від температури основи, середовища та самого матеріалу. При нанесенні товстих шарів погіршується випаровування розчини, що містяться в покритті, і збільшується час, необхідний для повного затвердіння.

Для підвищення протиковзких властивостей поверхні Садуріт Z1 можна додатково припилити поверхню незатверділого кінцевого покриття дрібним сухим кварцовим піском.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Запобіжні заходи

Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри або захист обличчя. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води та звернутися за медичною допомогою.

Не вживати всередину! Бережіть від дітей!

Зберігання

Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5 до +30С.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp