Епостіл 517-07

Епостіл 517-07

Епостіл 517-07Л 517-07

Епостіл 517-07

Епостіл 517-07  –  це двокомпонентне лите підлогове покриття, що має високу механічну міцність, хімічну стійкість до лугів і кислот, знепилює, збільшує зносостійкість, надає.

Характеристика

Епостіл 517-07 – це епоксидне лите покриття для підлоги, що складається з компонента А (епоксидне лите підлогове покриття) і компонента Б (затверджувач епоксидного литого підлогового покриття).

Епостіл 517-07 компонент А  – композиція відповідних наповнювачів та пігментів у низькомолекулярній модифікованій епоксидній смолі. Випускається у колірних відтінках: білий, сірий, світла охра, охра, червоно-коричневий, зелений та інших відтінках, включаючи відтінки за шкалою RAL, за домовленістю з виробником.

Епостіл 517-07 компонент Б – аддукт аліфатичного поліаміну та низькомолекулярної епоксидної смоли, розчинений у суміші циклоаліватичних поліамінів з додаванням присадок та прискорювачів.

Застосування

Епоксидний литий Епостіл 517-07 застосовується для виготовлення безшовної підлоги на підставах із заданими параметрами. Він застосовується в об’єктах цивільної та комунальної забудови, в офісах, у медичних та шкільних закладах, у магазинах, промислових об’єктах та складах.

Властивості

Епостіл 517-07 компонент А

Час стікання, злодій. 6/23°С 60-120 з

Епостіл 517-07 компонент Б

В’язкість при 23°С макс. 0,5 Па з
Амінне число 300-500 мг КОН/г

Епостіл 517-07 композиція

Час желатинування, ісп.А/23°С макс. 5 ч.

Затверджене лите покриття для підлоги
(Інформативні значення)

Твердість композиції 24ч/23°С хв. 70 МПа
Лінійне усадження після затвердіння макс. 0,20 %
Лінійне усадження після додаткового теплового затвердіння 3 дні/80° макс. 0,35 %
Поглинаюча здатність 7 днів при 23°С макс. 1,20 %
Міцність при розтягуванні хв. 25 МПа
Міцність при згинанні хв. 50 МПа
Ударна в’язкість хв. 3 кДж/м²
Міцність при стисканні хв. 60 МПа
Розтяжність хв. 3 %
Зв’язок хв. 1,5 МПа
Зносостійкість макс. 5 см³/50см²

Технологічний процес обробки

Епостіл 517-07 наноситься на бетонні основи з наведеними нижче параметрами:

Міцність при стисканні
– для руху транспорту
хв. 21,5 МПа
Міцність при стисканні
– для руху пішоходів
хв. 14,7 МПа
Площинність поверхні макс. 2мм/2м
Вологість макс. 4 % вага
Зв’язок хв. 1,5 МПа

Бетонна основа повинна бути сухою, рівною, без тріщин, що дозрівало як мінімум 28 діб, має бути ізольовано від впливу ґрунтової вологи або бути над підвальним приміщенням.

Поверхня повинна бути загладжена дерев’яною або повстяною гладилкою, не повинна бути припилена цементом. Перед власне укладанням поверхню треба замісти, при великій площі краще застосувати потужний промисловий пилосос. Якщо поверхня основи пошкоджена (фарбування, корозія, цементне молоко тощо), або ж забруднена нафтою, маслами, асфальтом і т.п., необхідно провести перешліфування, піскоструминну або дробоструминну обробку, обробку водою під високим тиском або іншим перевіреним. або ж підходящим способом підготовки основи. Укладання Епостіл 517-07 на інші підстави необхідно попередньо випробувати та попередньо консультуватися з працівниками виробника.

Презентація основи

Для зміцнення основи та витіснення повітря з поверхневого шару основи проводиться пенетрація. Для пенетрації застосовується двокомпонентний Епостіл А25.

Залежно від якості та поглинаючої здатності підстави витрата пенетрату становить приблизно від 250 до 800 г/м2. Розрівнювання пенетранту найчастіше проводиться мітлами для асфальтових робіт або валиком. Пенетрація проводиться, поки основа не перестане вбирати пенетрат, проте, не допускається утворення суцільного лакового шару на поверхні основи. Якщо такий шар все ж таки утворюється, його слід негайно посипати сухим кварцовим піском. Після закінчення пенетрації необхідно дотримати технологічну перерву мін. 24 години перед початком укладання підлогового покриття Епостіл 517-07.

Укладання підлогового покриття

Епостіл 517-07 компонент А спочатку ретельно перемішують до гомогенного стану, щоб піднявся весь осаджений пігмент і наповнювач. Потім при постійному перемішуванні додають затверджувач Епостіл 517-07 компонент Б.

Склад суміші

Епостіл 517-07 Компонент А Компонент Б
Вагові частини 100 35

Укладання підлогового покриття рекомендуємо проводити при температурі навколишнього середовища +5, +25°С. Композицію перемішують від 2 до 3 хвилин (найкраще в пропелерній мішалці).

Час оброблюваності приготовленої суміші при зазначених температурах після виливання на пенетровану основу – прибл. 25 хв. При вищих температурах час оброблюваності значно скорочується. Вилиту композицію розрівнюють валиком або зубчастим шпателем. Середня витрата композиції – 0,25 до 0,6 кг/м2. Внесене повітря усувають за допомогою повітровідвідного валика. Желатинування підлоги настає через 5 годин після укладання, ходити ним можна через 24 години. Повне навантаження на підлогу можливе через 7 днів після укладання. Вплив УФ-випромінювання може бути причиною змін кольорів підлогового покриття. Проблема температурних швів у підлозі вирішується залежно від характеру застосування використанням замазки, що має постійну еластичність.

Упаковка

Компонент А наповнюється в бляшанки об’ємом 60 л, маса нетто 40 кг, або в іншу заздалегідь обумовлену тару. Компонент Б наповнюється в ПЕ каністри об’ємом 15 л, маса нетто 14кг, або в іншу заздалегідь обумовлену тару.

Зберігання

Зберігається в закритій упаковці, в критих сухих складах при температурі 15-30 ° С, окремо від затверджувачів. Гарантійний термін – 12 місяців від дати виробництва.

Відомості про безпеку

Докладні відомості щодо безпечного поводження та охорони здоров’я наведено в карті безпеки.

Примітка

Відомості про властивості виробу та його обробку були отримані лабораторними вимірюваннями та випробуваннями із застосування. Проспект може дати лише поради, що юридично не зобов’язують, тому роботу з виробом треба пристосувати конкретним умовам. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp