Каталог матеріалів: 

Спеціальні цементні суміші:

СТ-2

Ремонтна суміш Minova СТ – 2 використовується для заповнення вибоїн у бетоні та залізобетоні, а також для мокрого торкретування.

СТ-6

Ремонтна суміш Minova СТ – 6 застосовується для  реставрації та відновлення бетону (залізобетону).

Minostop

Ремонтна суміш для зупинення течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.

СТ-D

Ремонтна суміш CT-D використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів, промислових та гідротехнічних об’єктів при використанні сухого методу розпилення.

СТ-A/S
СТ-A/S використовується в системі ремонту разом з будівельними розчинами СТ-2 і СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури дрібнодисперсний антикорозійний і сполучний розчин.
Minotop 25
Minotop 25 використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях. Переваги висока плинність (текучість).
Minotop 60
Minotop 60 використовується для заповнення порожнин між каналами. Minotop 60 має тривалий період використання. Переваги висока плинність (текучість).
Minobond HF
Minobond HF призначений для ремонту та перепрофілювання бетонних, залізобетонних сполучених конструкцій, в комунікаційній техніці, далі іменованих бетонними конструкціями, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Minobond
Minobond – це однокомпонентний розчин пластичної консистенції, що швидко застигає та набирає міцності. Призначений для ремонту та перепрофілювання бетонних, залізобетонних конструкцій.
СТ – W
CT-W використовується для ремонту бетонних або залізобетонних конструкцій доріг та мостів, промислових та гідротехнічних об’єктів при використанні вологого методу розпилення, а також при ручному ремонті.

Герметики:

CEM 805

Однокомпонентний монтажний клей-герметик CEM 805 широкого застосування, можливий для використання в якості системного герметика та монтажного клею. Сумісний з фарбами, стійкий до хімічних впливів.

CarboLan

Однокомпонентний клей-герметик на основі силано-модифікованих полімерів, має міцність зчеплення та еластичність. Підходить для склеювання вологих поверхонь.

Сіоласт 1К
Однокомпонентний герметик на основі акрилових латексів, з високою адгезією до бетону, полімербетону, пінобетону, дерева, штукатурки, цегли, ПВХ.

Смоли для ін’єктування:

Carbopur WFA
CarboPur WFA- це швидко реагує двокомпонентна поліуретанова швидко застигаюча смола для усунення протікань та швидкої зупинки води. Також використовується для гідроізоляції та ущільнення ґрунту та конструкцій.
CarboPur WF
CarboPur WF- двокомпонентна ін’єкційна смола що дуже швидко реагує. Смола CarboPur WF призначена для тампонування та зміцнення водоносних зон. Ізоляція з метою захисту від припливу води на дамбах, у паркінгах, тунелях метро, колекторах, підвалах, а також із ґрунту;
CarboPur WX
Контактуючи з водою, смола CarboPur WX спінюється і твердне та перетворюється на щільний, не пористий матеріал. Таким чином, виходить водонепроникна оболонка. CarboPur WX застосовують для герметизації приток води (включаючи солону воду) з гірських порід, від гребель або шахтних та тунельних стін, каналізацій та інших підземних споруд.
CarboCryl Hv
CarboCryl Hv являє собою герметизуючий акрилатний гідрофільний гель, який ефективно використовується для: Впорскування в тріщини під час ремонту бетону, цегляної кладки, як ефективний горизонтальний бар’єр. Стабілізація піщаного або мулового ґрунту.
CarboCryl Wv
CarboCryl Wv швидко герметизуючий гідрофільний, двокомпонентний метакрилатний гель, що ефективно використовується для зупинки течій (приток) води навіть під високим тиском, ізоляції методом екрану, ремонт пошкоджених мембран та деформаційних та робочих швів у тунельному будівництві.
Geofoam
Двокомпонентна органомінеральна смола, що спінюється. Висока кратність спінювання полімерного матеріалу дозволяє при низькій витраті заповнювати значні обсяги порожнин. Також висока швидкість тужавіння смоли дозволяє швидко проводити роботи. Застосовується для заповнення порожнеч, тріщин, ущільнення вентиляційних перемичок, гідроізоляція гірничих виробок.
Geoflex
Geoflex – це двокомпонентна органо-мінеральна смола. Реакція компонентів починається у змішувачі, а повне затвердіння полімерної суміші відбувається через 3-4 хвилини після змішування. Область застосування: анкерування гірських порід зі зміцненням навколишнього масиву, зміцнення зон вугільних пластів, тампонаж вугільного масиву для зменшення газопроникності.

Гідроізоляційна мембрана:

Silver Seal
Активна гідроізоляційна мембрана Silver Seal. Звдяки активним полімерним волокнам, які взаємодіють з водою набухають та мають самозаліковуючий ефект. Мембрана Silver Seal – це захист для бетонних (цегляних) поверхонь, що стикаються з землею, в надземному, підземному будівництві, в інженерних спорудах, тунелебудуванні. Silver Seal замінює всі загальноприйняті види гідроізоляційних елементів.

Бентонітові мати:

CEMtoben CS-Plus
Бентонітова гідроізоляція вважається простим, і в той же час надійним рішенням для захисту від води. Бентонітові мати являє собою унікальну бентонітову мембрану, спеціально розроблену для структурної гідроізоляції. Бентонітові мати можуть бути використані для герметизації та захисту бетону в підземних спорудах та тунелях.

Проникаюча гідроізоляція:

AQUAFIN-IC

AQUAFIN-IC – однокомпонентний матеріал на цементній основі для гідроізоляції нового або старого міцного бетону або бетонних блоків. Витримує високий гідростатичний тиск і одночасно паропроникна.
Області застосування: зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель. Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових басейнів, акваріумів з морською водою, споруд для водопідготовки.

Tecmadry Milenium
Цементна суміш з спеціальними добавками, які застосовуються для створення кристалізаційного водонепроникного бар’єру. В результаті реакції з водою кристали проникати всередину бетону і оточувати щільним кільцем тріщини і пори. Це забезпечує ущільнення бетону і робить його повністю водонепроникним.

Обмазувальна гідроізоляція:

Сіоліт Б1К
Сіоліт Б1К- Еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана.Готовий до застосування однокомпонентний матеріал, на основі синтетичного еластомеру, модифікований дисперсійним бітумом. Після висихання утворює еластичну мембрану з високим подовженням стійку до УФ випромінювання, інфрачервоного випромінювання, стійкість до перепадів t -35+80 °C, впливу слабких органічних лугів та кислот. Мембрана витримує розкриття тріщин до 1,5 мм. Забезпечує довготривалий захист від атмосферних впливів.
Сіоліт Б2К
Сіоліт Б2К – обмазувальна гідроізоляція. Сіоліт Б2К утворює еластичну гідроізоляційну мембрану. Застосовується для захисту від впливу хімічних речовин (хлориди, сульфіди, діоксид вуглецю тощо). Використовують Сіоліт Б2К для таких поверхонь: бетон, залізобетон, бетоні конструкції різних типів (бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою), кам’яна кладка із заповненими швами, литий асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття.
СІОЛІТ П1К
СІОЛІТ П1К – однокомпонентна еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана. Сіоліт П1К призначений для створення покрівельних покриттів та ремонту плоских покрівель, гідроізоляції поверхонь будівель та споруд, що піддаються впливу атмосферних факторів.
СІОЛІТ П2К
СІОЛІТ П2К – двокомпонентна жорстко – еластична гідроізоляційна мембрана. Двокомпонентний матеріал на основі синтетичного еластомеру і гідравлічного наповнювача, що утворює гнучкий однорідний шар, стійкий до перепадів температур і впливу води, що вимиває. Покриття не вицвітає, не відшаровується, не утворює бульбашок, не ушкоджується соляними розчинами, озонованою та хлорованою водою малої концентрації. Може використовуватись як самостійне покриття.

Очисники фасадів, гідрофобізатори:

Сіонол ОФ

для очищення фасадів із цегли, каменю, штукатурки, бетону від сольових відкладень, що виступають на поверхню внаслідок міграції солей із товщі стіни при випаровуванні вологи.

Сіонол 3 К

надання водовідштовхувальних та антисептичних властивостей цеглі, бетону, штукатурці, вапняку, пінобетону, шиферу, дереву та іншим будівельним матеріалам

Сіонол «АКВА»

гідрофобізатор з ефектом «мокра цегла», глибокого проникнення. Для надання водо-брудовідштовхуючих властивостей цеглі, штучному та натуральному каменю.

Сіонол 20К

Суперконцентрат призначений для влаштування ін’єкційної гідроізоляції цегляних фундаментів; для додавання водо-брудовідштовхувальних властивостей бетону, газобетону, штукатурці, природному каменю, вапнякам, силікатній цеглі та азбоцементним листам.

Сіонол МТ
Призначається Сіонолу Мт – зміцнювальна ґрунт-просочення для мінеральних поверхонь.
Сіонол ВВ

Для захисту від вологи фасадних поверхонь, і для додання водо-і брудовідштовхуючим антисептичних властивостей фасадних матеріалів.

Промислова або наливна підлога

Епостіл 517-07

Епостил 517-07 – це епоксидне лите покриття для підлоги, що складається з компонента А (епоксидне лите покриття для підлоги) і компонента Б (затверджувач епоксидного литого підлогового покриття). Епостил 517-07 має  високу механічною міцністю, хімічною стійкістю до лугів і кислот, знепилює, збільшує зносостійкість, надає високі декоративні властивості.

Епостіл 210х25
Грунт-пропитка для наливного пола. Влаштування первинного шару при влаштуванні епоксидних та епокси-поуліританових наливних підлог на об’єктах цивільної та комунальної забудови, у медичних та шкільних установах, у магазинах, промислових об’єктах та складах.
Акриліт 116х15

Закріплююча акрилова грунт-пропитка. Зміцнювальне акрилове ґрунт-просочення для підлоги на основі бетону, полімербетону, штучного та натурального каменю, масло-бензостійке. Зміцнює й забезпечить поверхню бетонної підлоги та інших мінеральних поверхонь. Збільшує поверхневу міцність, стійка до стирання, додає поверхневу зносостійкість.

Консультація по застосуванні матеріалів. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Наші фахівці можуть проконсультувати Вас з таких питань:

гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні покрівельні матеріали
наплавлювані покрівельні матеріали
гідроізоляційні суміші для бетону
бітумні гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні мембрани
рулонні гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні стрічки
гідроізоляційні матеріали для фундаменту
рулонний гідроізоляційний матеріал
гідроізоляційні матеріали для покрівлі
покрівельні та гідроізоляційні матеріали
рулонні покрівельні та гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні
гідроізоляційні мастики
сучасні гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні матеріали для ставка
гідроізоляційні плівки
рідкі гідроізоляційні матеріали
покрівельний гідроізоляційний матеріал
гідроізоляційний матеріал для даху
гідроізоляційні матеріали купити
стрічка для гідроізоляції стиків
гідроізолюючі матеріали
матеріали гідроізоляційні рулонні
гідроізоляція матеріал ціна
мастики покрівельні та гідроізоляційні
покрівельні гідроізоляційні та герметизуючі матеріали
мастики гідроізоляційні
покрівельні гідроізоляційні мембрани
гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні рулонні матеріали
купити гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційні мембрани купити
полімерні гідроізоляційні мембрани
матеріал рулонний гідроізоляційний
покрівельна гідроізоляція рулонна
гідроізоляційний матеріал для басейнів
гідроізоляційні плівки для покрівлі
гідроізоляційний покрівельний матеріал
гідроізоляційні матеріали для підлоги
обмазувальна гідроізоляція
гідроізоляційні та покрівельні матеріали
гідроізоляційних матеріалів
матеріал для гідроізоляції покрівлі
гідроізоляційні будівельні матеріали
гідроізоляційні матеріали для бетону
мембрани гідроізоляційні
гідроізоляційні мастики для ванної
гідроізоляційні матеріали у будівництві
покрівельний та гідроізоляційний матеріал
гідроізоляційні мембрани для покрівлі
виробники гідроізоляційних матеріалів
матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний
плівки гідроізоляційні
полімерні гідроізоляційні матеріали
гідроізоляційний матеріал
гідроізоляційні матеріали для басейну
гідроізоляційні мастики для покрівлі
гідроізоляційні та герметизуючі матеріали
нові гідроізоляційні матеріали
полімерні мембрани для гідроізоляції
покрівельний гідроізоляційний матеріал
гідроізоляція покрівельна рулонна
гідроізоляційні полімерні матеріали
гідроізоляція покрівлі рулонні матеріали

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp