Мастики для гідроізоляції

Бітумна гідроізоляція будівель різних призначень

Професійний будівельник під час будівництва нової будівлі завжди приділить велику увагу гідроізоляції фундаменту, стін та інших деталей будівлі, особливо, коли йдеться про будівництво в регіонах з підвищеною вологістю.

Одним із давно відомих, але не втрачаючих при цьому своїх позицій, матеріалів є бітум. При високих температурах він дуже пластичний, а сухому вигляді досить довго зберігає свою цілісність, не розтріскується. На основі цього матеріалу виготовляється бітумна мастика для гідроізоляції. Її можна застосовувати захисту від зайвої вологи бетонних, силікатних, дерев’яних та металевих поверхонь. Ще одна область застосування – гідрофобізація, шпаклювання нерівностей поверхонь та приклеювання рулонних бітумних матеріалів.

Бітумна мембрана Сіоліт за вигідною ціною!

Ми пропонуємо використовувати якісну гідроізоляційну мембранну:

Сіоліт Б1Коднокомпонентна еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана

Сіоліт Б2К двокомпонентна жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Гідроізоляція покрівлі Сіоліт Б1К

Гідроізоляція покрівлі Сіоліт Б1К

Головна перевага бітумної гідроізоляції – ціна. Вона набагато нижче, ніж в інших матеріалів, але при цьому зберігається безліч переваг. На відміну від рулонного бітуму, мастика не залишить стиків. Мембраною також можна закрити їх при приклеюванні полотен. Чи варто згадувати, що рідко-в’язка однорідна суміш мастики також дозволяє виконати гідроізоляцію навіть у дуже важкодоступних місцях. Наносити покриття можна шляхом напилення або за допомогою інструментів: кисті, валика або шпателя. Хороша ізоляція досягається завдяки чудовій адгезії мастики до поверхні.

Однокомпонентна мастика

Однокомпонентна мастика

Сьогодні однокомпонентну бітумну мастику можна купити всього за кілька хвилин. Її особливістю є повна готовність до використання, оскільки в основі використовується також розчинник. Достатньо перед застосуванням перемішати мастику. І хоч вона дуже зручна у використанні, але варто пам’ятати, що термін її зберігання не великий. Крім того, змінювати її властивості також неможливо, на відміну від двокомпонентних варіантів.

Придбати бітумну мастику за цінами, яка б відповідала якості товару сьогодні дуже легко. Але головне її ще й правильно наносити. У цьому допоможуть фахівці нашого “Центру гідроізоляції і покрівлі”. Паста, що пропонується на сайті, витримує сильні перепади температури і не вимивання водою, а на поверхні даху створює захисну мембрану. Відмінно підійде не тільки для дахів житлових чи виробничих приміщень, але й для очисних споруд, каналізацій та інших резервуарів.

На послуги від Центру Гідроізоляції і Покрівлі ціни досить помірні, що дозволяє отримати відмінний матеріал і якісні роботи на вигідних для клієнта умовах.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp