Мастики для гідроізоляції

Мастики для гідроізоляції

Бітумна гідроізоляція будівель різних призначень

Професійний будівельник під час будівництва нової будівлі завжди приділить велику увагу гідроізоляції фундаменту, стін та інших деталей будівлі, особливо, коли йдеться про будівництво в регіонах з підвищеною вологістю.

Одним із давно відомих, але не втрачаючих при цьому своїх позицій матеріалом є бітум. При високих температурах він дуже пластичний, а сухому вигляді досить довго зберігає свою цілісність, не розтріскується. На основі цього матеріалу виготовляється бітумна мастика для гідроізоляції. Її можна застосовувати захисту від зайвої вологи бетонних, силікатних, дерев’яних та металевих поверхонь. Ще одна область застосування – гідрофобізація, шпаклювання нерівностей поверхонь та приклеювання рулонних бітумних матеріалів.

Гідроізоляція покрівлі Сіоліт Б1К

Гідроізоляція покрівлі Сіоліт Б1К

Головна перевага бітумної гідроізоляції – ціна. Вона набагато нижче, ніж в інших матеріалів, але при цьому зберігається безліч переваг. На відміну від рулонного бітуму, мастика не залишить стиків. Нею також можна закрити їх при приклеюванні полотен. Чи варто згадувати, що рідко-в’язка однорідна суміш мастики також дозволяє виконати гідроізоляцію навіть у дуже важкодоступних місцях. Наносити покриття можна шляхом напилення або за допомогою інструментів: кисті, валика або шпателя. Хороша ізоляція досягається завдяки чудовій адгезії мастики до поверхні.

Однокомпонентна мастика

Однокомпонентна мастика

Сьогодні однокомпонентну бітумну мастику можна купити всього за кілька хвилин. Її особливістю є повна готовність до використання, оскільки в основі використовується також розчинник. Достатньо перед застосуванням перемішати мастику. І хоч вона дуже зручна у використанні, але варто пам’ятати, що термін її зберігання не великий. Крім того, змінювати її властивості також неможливо, на відміну від двокомпонентних варіантів.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Придбати бітумну мастику за цінами, яка б відповідала якості товару сьогодні дуже легко. Але головне її ще й правильно наносити. У цьому допоможуть фахівці нашого Центру Гідроізоляції та Покрівлі. Паста, що пропонується на сайті, витримує сильні перепади температури і не вимивання водою, а на поверхні даху створює захисну мембрану. Відмінно підійде не тільки для дахів житлових чи виробничих приміщень, але й для очисних споруд, каналізацій та інших резервуарів.

На послуги від Центру Гідроізоляції і Покрівлі ціни досить помірні, що дозволяє отримати відмінний матеріал і якісні роботи на вигідних для клієнта умовах.

Мембранна/обмазувальна гідроізоляція:

Сіоліт Б1Коднокомпонентна еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана

Сіоліт Б2Кдвокомпонентна жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp