Клейові ампули Lokset

Клейові ампули Lokset

(Двокомпонентна поліефірна смола)
Оптимальне рішення для закріплення металевих анкерів в масивах, при укріпленні гірничих виробок, обладнання в цехах.
Використання ампул Lokset
Клейові ампули Люксет
Ампули призначені для закріплення металевих анкерів в масиві, при кріпленні гірничих виробок, обладнання в цехах і т.п. різними видами анкерного кріплення.
Ампули містять двокомпонентний склад з поліефірної смоли і затверджувача, укладених в двосекційну оболочку. На кінці ампули є фіксуюча насадка, що запобігає сповзання ампули з шпура.В процесі роботи ампули встановлюються в шпурах в ручну за допомогою завантажувального стрижня або за допомогою так званого пневматичного «застрявання» . Потім в анкер вкручується шпур, щоб два компонента змішалися і вступили в реакцію.

Клейові ампули Lokset

Клейові ампули Lokset

Ампули Люксет

Ампули Люксет

Ампули Люксет (Двокомпонентна поліефірна смола)

Ампули Люксет (Двокомпонентна поліефірна смола)

Клейові ампули Люксет

Клейові ампули Люксет

ОПИС:
Ампули призначені для закріплення металевих анкерів в масиві, при кріпленні гірничих виробок сталеполімерной анкерним кріпленням.
Ампули містять двокомпонентний склад з поліефірної смоли і затверджувача, укладених в двосекційну оболонку.
На кінці ампули є фіксує насадка, що запобігає сповзання ампули з шпуру.
В процесі роботи ампули встановлюються в шпурах в ручну за допомогою завантажувального стрижня або за допомогою так званого пневматичного «застреліванія». Потім анкер угвинчується в шпур, щоб два компонента змішалися і вступили в реакцію.

ЗАСТОСУВАННЯ ампули Lokset UA ST1-180:
Дослати ампулу (ампули) без розриву оболонки досильніком до забою шпуру.
Вирощують і подавати анкер поступально (10-15 сек.) До забою шпуру, далі бурильної установкою перемішувати ампулу (ампули) протягом 40-35 секунд (при Т = 15-17 ° С).
Зупинити бурильну установку і утримати анкер до затвердіння складу ампули (ампул) протягом 70-60 сек. (При високій зволоженості і в’язкості порід час утримання збільшується до 100 секунд і визначається експериментально).

ЗАСТОСУВАННЯ ампули Lokset UA ST1-30:
Дослати ампулу (ампули) без розриву оболонки досильніком до забою шпуру.
Вирощують і подавати анкер поступально (3-5 сек.) До забою шпуру, далі бурильної установкою перемішувати ампулу (ампули) протягом 5-10 сек.
Зупинити бурильну установку і утримати анкер до затвердіння складу ампули (ампул) протягом 10-20 сек. (При високій зволоженості і в’язкості порід час утримання збільшується до 100 секунд і визначається експериментально).

Більш детальну інформацію щодо застосування клейових ампул Lokset можете ви дізнаєтеся в наших фахівців за телефонами:
+38 (044) 351 12 74,
+38 (067) 504 99 69

#Lokset #Клеевые_ампулы #Укреплениегрунтов#Самозабуривающиеся_анкер #анкера #Minova #ASOCRET#ASOCRET_IM #schomburg #гидрофильная_резина #бетонаясмесь#ремонтнаясмесь
#CarboPur_WFA #CarboPur #Minova #Минова #гідроізоляція_CarboPur
#гідроізоляція #гидроизоляция #ЦГіП #гидроизоляция#гидроизоляция_фундамента #гидроизоляция_крыши#гидроизоляция_подвала
#сухойподвал #сухойдом #гидроизоляция_дома #гидроизоляция_пвх#ПВХ #мембрана #монтаж #ремонт #гидроизоляция_стен #ГіСіВТ #ГіСіВ_Т
#смесьдлягидроизоляции #Гидрофильная_резина #набухаючарезина #ПВХкрыша