Приклад методу ін’єктування (СarboPurWF)

Приклад методу ін’єктування (СarboPurWF)

MINOVACarbotech (Мінова Карботех) (Німеччина) – система ін’єкційних поліуретанових і акрилатних смол для гідроізоляції підземних і наземних споруд, гідроізоляції деформаційних і холодних швів будівельних конструкцій, гідроізоляція бетонних і цегляних стін зсередини, де порушена гідроізоляція зовні, а також зв’язування грунтів і виконання вуальной ін’єкції підземних споруд.
Матеріали призначені для виконання гідроізоляційних робіт в будівництві, гірничій промисловості, туннелестроеніі, підземному (шахтному) будівництві, робіт по ремонту підземних споруд, а також каналізаційних (стічних) систем.

СarboPurWF, WFA – моментально твердне поліуретанова двокомпонентна ін’єкційна смола, без фреонів і галогенів, використовувана для:

-тампонування напірної течі;
-Зміцнення водоносних зон, як правило, з температурою води нижче 15 ° С
-гідроізоляція примикань

Клас клеючої речовини – моментального склеювання.

А також, гідроізоляція швів, таких як:

-гідроізоляція бетонних швів
-гідроізоляція деформаційних швів
-гідроізоляція панельних швів
-гідроізоляція примикань
-гідроізоляція холодних швів
-гідроізоляція швів стиків тріщин
-гідроізоляція швів між плитами
-ін’ектування тріщин

За допомогою КарбоПур проводиться санація ділянок з обводненной і водоносної породою, ізоляція з метою захисту від сильних потоків води, наприклад, від потоків води, що знаходяться під сильним тиском, ізоляція штреків, санація старих шахтних стволів і безліч інших спеціальних областей застосування.
При закачуванні безпосередньо в місце виходу і, контактуючи з водою, смола спінюється. Настає внаслідок реакції суміш витісняє колишню і у відсутності води вона, не збиваючи, твердне і перетворюється в щільний, непористий матеріал. При відповідних умовах, в ході однієї технологічної операції, виходить водонепроникна оболонка.
При особливо сильному припливі води можливе використання КарбоПур WT. Для тампонування залишилися тріщин використовується КарбоПур WF з більш високу проникаючу здатність.

Технологія і склад робіт:

Пробивання борозен по холодним швах і тріщинах в залізобетонних стінах, очищення борозен;
Зачеканення борозен матеріалом …;
гідроізоляція панельних швів
Свердління отворів в залізобетонних конструкціях діаметром … мм. з певним кроком мм, на глибину до … мм;
Установка пакеров – ін’єкторів із зворотним клапаном;
гідроізоляція швів стиків тріщин
Насос для нагнітання пінополіуретанових смол, перед виробництвом ін’єкційних робіт промити маслом;
Ін’єктування пенополиуретановой смоли починають з самої нижньої точки (пакера) – ін’єктування проводиться до тих пір, поки в сусідньому Пакер чи не з’явиться пінополіуретан, після чого нагнітання смоли виробляють в нього, а попередній пакер глушиться і так по всій довжині шва. Залежно від навколишньої температури полимеризуется, утворюючи пружно-еластичний пінополіуретан, стійкий до впливу більшості розчинників, кислот, лугів і мікроорганізмів, усуваючи при цьому фільтрацію води через будівельні конструкції навіть під значним тиском. Перш ніж видалити пакер, треба переконатися, що активний склад повністю полімеризовані.
Після видалення ін’єктора отвір закладається складом ….
Після закінчення робіт усі обладнання та ємності промиваються маслом. Кожен, хто працює з активними пінополіуретаном повинен обов’язково використовувати окуляри для захисту від впливу хімічних речовин, захисну маску, гумові рукавички, спецодяг та гумові чоботи. При попаданні хімічних складів на шкіру – їх необхідно змити великою кількістю чистої води (теплою) з милом.
Гідроізоляція швів ціна розраховується індивідуально під замовлення

Вартість гідроізоляції

Вартість гідроізоляції і термін виконання визначається індивідуально.
Ціна залежать від обсягу і складності робіт. Наші фахівці з необхідності приїдуть до Вас на об’єкт для оцінки складності і попередніх розрахунків.
Визначити оптимальний для вас метод гідроізоляції допоможуть наші фахівці. Ми завжди раді Вам допомогти!