Ін’єкційні технології
Ін’єкційні технології дозволяють відновлювати водонепроникність здатність конструкцій з бетону, залізобетону і цегляної кладки.
[Su_quote] Ін’єктування – інноваційний і високоефективний метод гідроізоляції і зміцнення кам’яних і бетонних а також цегляних конструкцій, який дозволяє провести реконструкцію, реставрацію та модернізацію будівель і споруд без капітальних ремонтно-відновлювальних робіт. [/ Su_quote]
При реконструкції і ремонті заглиблених підвалів і паркінгів, транспортних і каналізаційних тунелів, а також інших гідротехнічних споруд, коли немає можливості проведення робіт для пристрою зовнішньої гідроізоляції, виникають питання відновлення або посилення несучої здатності і гідроізоляції будівельних конструкцій. Для вирішення подібних проблем давно і успішно використовуються відомі в будівельній практиці по всьому світу ін’єкційні технології.

Ін’єкційні матеріали
Технологія ін’єкційної гідроізоляції вимагає, щоб склади були легкоподвіжних і пластичними, добре текли, змочували і усмоктувалися в будівельні матеріали. Всім цим вимогам відповідають спеціальні ін’єкційні матеріали.
Кожен розчин має унікальні характеристики і застосовується для вирішення певних завдань.
Основною проблемою при підготовці до проведення робіт по ін’єктування є правильний вибір технології і матеріалів, що визначає надійність і якість виконаної роботи.
Застосовуються наступні ін’єкційні матеріали: поліуретанові, поліакрилатні, епоксидні і цементні склади. Ці матеріали характеризуються довговічністю, хімічну стійкість, екологічною безпекою.
Якщо взяти до уваги, що ін’єкційні технології – досить дороге інженерне рішення в гідроізоляції, витратні матеріали, обладнання, кваліфікації персоналу, але в більшості випадків подібне рішення є єдино можливим. Рішення проблем за допомогою ін’єктування дозволяє усунути проблеми які виникли (усунути протікання і проникнення води) збільшити довговічність будівельного об’єкта, знизити витрати на наступний період експлуатації, розширити функціональні можливості використання об’єкта. Ці технології відпрацьовані і часто застосовуються при ремонті тунелів, паркінгів, пандусів, дорожніх розв’язок та інших заглиблених підземних споруд, системи тунелів метрополітену, технічних шахт і колодязів.

Ін’єктування цегляної стіни

Усунення протікання методом ін’єктування

Ін’єктування тунеля