Ін’єкційні технології

Ін’єкційні технології – вирішення проблем із гідроізоляцією, зміцненням, посиленням.

Ін’єкційні технології дозволяють відновлювати водонепроникність здатність конструкцій з бетону, залізобетону і цегляної кладки.

Ін’єктування – інноваційний та високоефективний метод гідроізоляції та зміцнення кам’яних та бетонних а також цегляних конструкцій, який дозволяє провести реконструкцію, реставрацію та модернізацію будівель та споруд без капітальних ремонтно-відновлювальних робіт.

Гідроізоляція методом ін’єктування

При реконструкції і ремонті заглиблених підвалів і паркінгів, транспортних і каналізаційних тунелів, а також інших гідротехнічних споруд, коли немає можливості проведення робіт для пристрою зовнішньої гідроізоляції, виникають питання відновлення або посилення несучої здатності і гідроізоляції будівельних конструкцій.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Для вирішення подібних проблем давно і успішно використовуються відомі в будівельній практиці у всьому світі ін’єкційні технології.

Ін'єкційні матеріали

Ін’єкційні матеріали

Технологія ін’єкційної гідроізоляції вимагає, щоб суміші були рухомими і пластичними, добре текли, змочували і усмоктувалися в будівельні матеріали. Всім цим вимогам відповідають спеціальні ін’єкційні матеріали.

Кожен розчин має унікальні характеристики і застосовується для вирішення певних завдань.

Основною проблемою при підготовці до проведення робіт по ін’єктування є правильний вибір технології і матеріалів, що визначає надійність і якість виконаної роботи.

Застосовуються наступні ін’єкційні матеріали: поліуретанові, поліакрилатні, епоксидні і цементні суміші. Ці матеріали характеризуються довговічністю, хімічною стійкістю, екологічною безпекою.

Ми рекомендуємо перевірені якісні смоли компанії “Minova”

Однокомпонентні поліуретанові смоли CarboStop:

Еластичні двокомпонентні поліуретанові смоли CarboCrackSeal:

Двокомпонентні поліуретанові смоли, що розширюються, CarboPur:

Трьохкомпонентні акрилатні смоли CarboCryl:

Органомінеральні смоли:

Звертаючи увагу на те, що ін’єкційні технології є досить дорогим інженерним рішенням в гідроізоляції: витратні матеріали, обладнання, кваліфікації персоналу; але в більшості випадків подібне рішення є єдиним можливим. Рішення проблем за допомогою ін’єктування дозволяє усунути проблеми які виникли (усунути протікання і проникнення води) збільшити довговічність будівельного об’єкта, знизити витрати на наступний період експлуатації, розширити функціональні можливості використання об’єкта. Ці технології відпрацьовані і часто застосовуються при ремонті тунелів, паркінгів, пандусів, дорожніх розв’язок та інших заглиблених підземних споруд, системи тунелів метрополітену, технічних шахт і колодязів.

Ін'єктування цегляної стіни

Ін’єктування цегляної стіни

Ін’єкційні технології вирішують численні будівельні завдання: гідроізоляція тріщин, холодних та робочих швів з проникненням води без тиску, а також тріщин, холодних та робочих швів з проникненням води під тиском, гідроізоляція пористих конструкцій, проникних водою, герметизація деформаційних швів та зміцнення грунту та ін.
Усунення протікання методом ін'єктування

Усунення протікання методом ін’єктування

Ін'єктування тунелю

Ін’єктування тунелю

Стабілізація ґрунту методом ін’єктування

Однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії є зміцнення ґрунтів, яке виконується методом ін’єктування. Цей сервіс знаходить найширше застосування у будівельно-ремонтній справі.

Ін'єкційні технології

Ін’єкційні технології

У яких випадках може знадобитися посилення ґрунтів?

Посилення ґрунтів є необхідним у тих випадках, коли ґрунт втрачає свою міцність і це може вкрай негативно відобразитися на будівельній споруді та її експлуатаційних властивостях.

Серед основних ознак того, що ґрунт знаходиться в незадовільному стані, можна виділити такі:

  • Поява пошкоджень та деформацій у всій будівлі або її окремих частинах;

До таких ушкоджень відносять тріщини, відколи в несучих стінах, перегородках або частинах фундаменту. Також про це може свідчити наявність перекосів і кренів панелей, стін і дверей. Такі деформації можуть виявлятися як у міру використання будівельної споруди, так і при виникненні динамічного вібраційного впливу на будинок із зовнішнього середовища. Наприклад, якщо поряд з будинком проходить лінія метро або залізничні колії, а також під час проведення масштабних будівельних робіт з ритмом котлованом або забиванням паль.

  • Виникнення протікання в інженерних системах будови під час його експлуатації.

До таких інжирних систем належить насамперед водогін та каналізація. При їх пошкодженні та виникненні сильної протікання може спостерігатися розмиття ґрунтової основи під фундаментом. Також до поступового розмиття ґрунту може призвести і підвищення рівня ґрунтових вод на об’єкті будівництва.

Всі наведені вище фактори дуже негативно впливають на експлуатаційні характеристики будівництва і з часів, якщо залишити їх без належної уваги можуть привести його до повного або часткового розрощення. Для того щоб не допустити цього, зберегти будівлю та підвищити її довговічність проводиться посилення ґрунтів. Його проводять після попереднього обстеження стану ґрунтів, якщо в цьому є необхідність.

Фахівці в галузі будівництва однозначно рекомендують проводити посилення ґрунтів, якщо:
1. Ви плануєте звести будівельну споруду на слабких ґрунтах або в місцях із підвищеною концентрацією підземних вод;
2. Ви проводите реконструкцію старої будівлі, яка включає збільшення загального навантаження на фундамент;
3. При використанні будівельної будівлі були виявлені різні види пошкоджень несучих конструкцій або фундаменту;
4. Неподалік вже збудованого об’єкта почалося нове будівництво, яке передбачає виникнення додаткового навантаження на вже існуючу будову.

Що являє собою посилення ґрунтів?

Посилення ґрунтів – це комплекс будівельних робіт, спрямованих на зміцнення ґрунтового масиву, що є основою фундаменту будівельного об’єкта. Перед проведенням таких робіт зазвичай проводиться технічне дослідження ґрунтів, що дозволяє максимально точно визначити його стан. Таке дослідження здійснюють професійні інженери, після чого на підставі його результатів роблять певні висновки та підбирають найбільш оптимальний у цій ситуації спосіб посилення ґрунтів.

Варто зазначити, що за останні десятиліття технології будівництва набули величезного розвитку, у тому числі й у плані посилення ґрунтів. Завдяки тому, що технологічний процес зробив величезний крок уперед, з’явилося безліч сучасних матеріалів та методик для підвищення міцності ґрунтових основ, які активно застосовуються у наш час. При цьому дуже важливо правильно підібрати метод такого зусилля, використовуючи при цьому актуальну та правдиву інформацію.

Замовити послугу з посилення ґрунтів методом ін’єктування можна звернувшись до нашої компанії будь-яким зручним для вас способом: зателефонувавши за вказаним у верхній частині сайту номером телефону, надіславши нам заявку на безкоштовний розрахунок вартості або лист на e-mail. Залежно від отриманої від Вас інформації, ми зможемо сформувати для Вас індивідуальну комерційну пропозицію, на основі якої Ви зможете ухвалити рішення про співпрацю. Ми займаємося зміцненням ґрунтів вже багато років і знаємо, як зробити цю роботу якісно та за розумною ціною. У роботі застосовуються лише сучасні матеріали від перевірених виробників із Європи, а також власні напрацювання.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp