Хімічна фарба для агресивного середовища

Фарба для агресивного середовища

Яку фарбу вибрати для експлуатації в агресивному середовищі.

Купити зараз “Хімстійку фарбу – емаль ХС – 710”Хімстійка фарба призначена для захисту конструкцій від хімічно активних речовин. Це особливо актуально для обладнання та об'єктів, що експлуатуються в постійному контакті з водою, маслами, лугами, сольовими розчинами та бензиновими сполуками.

КУПИТИ Хімстійку фарбу – емаль ХС – 710

Хімстійка фарба – емаль ХС – 710  призначена для захисту конструкцій від хімічно активних речовин. Це особливо актуально для обладнання та об’єктів, що експлуатуються у постійному контакті з водою, оліями, лугами, сольовими розчинами та бензиновими сполуками. Хімічно стійка суміш найбільш популярна в промисловій сфері, зокрема, в таких галузях виробництва, як:

  • нафтопереробка;
  • машинобудування;
  • судобудування;
  • залізнична сфера;
  • гірничодобувна промисловість;
  • енергетика;
  • фармацевтика.
Хімічна фарба - емаль

Хімічна фарба – емаль

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Будучи складною хімічною сумішшю, хімічна емаль є багатокомпонентною фарбою, яка складається з високоефективних наповнювачів, добавок, органічних розчинників і пігментів. Після її нанесення на основі утворюється міцна водонепроникна плівка-бар’єр. Завдяки цьому засіб надійно захищає металеву, залізобетонну або дерев’яну поверхню від руйнувань, забезпечує їй максимально тривалий термін служби, а, крім того, виконує декоративну функцію.

Склад продукту Суспензія пігментів та наповнювачів у розчині сополімеру вінілхлориду модифікованого еластомерами у суміші органічних розчинників.

 

Призначення Захист поверхонь від агресивної дії хімічно активних середовищ. Не призначена для декоративного оздоблення. Покриття забезпечує посилений захист фарбованої поверхні від впливу:

– агресивних газів (вуглекислого, оксидів азоту, сірки та ін.) – у необмежених концентраціях;
– розчинів солей – у необмежених концентраціях;
– лугів – у необмежених концентраціях;
– кислот (соляної, сірчаної, азотної – з концентрацією до 25%.).
Загальна кількість шарів для досягнення заданого ступеня хімічної стійкості покриття визначається ступенем агресивності природного та індустріального середовищ, у яких експлуатуватиметься конкретний об’єкт, а також специфічними вимогами замовника.

Фізико-механічні характеристики
Колір На вибір
Зовнішній вигляд плівки Однорідна, гладка напівматова, без бур’янів.
В’язкість емалі по ВЗ-234 при +20°С, сек., не менше

25-50

Зміст нелетких речовин, %, не менше

27-33

Ступінь перетиру за методом “клина”, мкм, не більше

30

Тривалість висихання до ступеня 3 при +20°С, хв, не більше

60

Вигин покриття, мм, не більше

1

Адгезія плівки, бали, не більше

2

Довжина загасання полум’я для сухої плівки емалі, мм, не більше

80

Міцність плівки при ударі, по приладу У-1, кгс/см, не менше

50

Стійкість плівки при 20°С до дії:
· 3% розчину NaCL, година, не менше
· дистильованої води, година не менша

48
48

Підготовка поверхні перед застосуванням

Попереднє ґрунтування поверхні металу ґрунтовками ХС-010, ХС-059, ХС-068

Поверхня металевих поверхонь повинна бути очищена від бруду, іржі, окалини, інших забруднень до ступеня очищення не нижче другої за ГОСТ 9.402-2004 (до блискучого металу, допускається темніший колір на ділянках, де була корозія або окалина) та знежирена до ступеня знежирення нижче за першу за ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальному папері).
Очищення від продуктів корозії проводять методом сухої абразивної струминної обробки чавунним або сталевим дробом (ГОСТ 11964-81) або абразивними матеріалами (ГОСТ 3647-80) з подальшим обдуванням від пилу сухим повітрям. Як правило, якщо ступінь забруднення поверхні металу до підготовки не вище за першу за табл. 1 ГОСТ 9.402-2004 (наявність тонких шарів мінеральних масел, мастильних, мастильно-охолоджуючих емульсій, змішаних з металевою стружкою та пилом, до 2 г/м2) при абразивному струминному очищенні поверхні знежирення не потрібно. Рекомендується знежирення окремих забруднених ділянок.
Знежирення проводять методом протирання ганчіркою, змоченою уайт-спіритом (нефрасом), з наступним протиранням сухим ганчір’ям. Не допускається використання знежирення легколетких розчинників.
Дозволяється очищення поверхні за допомогою механічного електроінструменту.
Підготовка поверхні зі слідами іржі та окалини
У важкодоступних місцях поверхонь зі складним рельєфом допускається заміна механічного очищення продуктів корозії підготовкою поверхні з використанням складу СФ-1, грунтовок ВЛ-02, ВЛ-023.
Обов’язкова умова – ступінь корозії металу не вище, ніж зазначено в табл. 2 ГОСТ 9.402-2004 (поверхня сталі почала іржавіти, від неї починає відшаровуватись прокатна окалина, без піттингів). Поверхню в міру можливості зачищають, при цьому ділянки окалини і іржі, що неміцно тримаються, повинні бути видалені. Поверхню знежирюють до ступеня знежирення не нижче за першу за ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальному папері).
Для маловідповідних виробів допускається нанесення покриття безпосередньо по іржі, що міцно-тримається, товщиною до 100 мкм. Пухку іржу та забруднення зчищають, поверхню знежирюють до ступеня знежирення не нижче першої за ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальному папері).

Умови  нанесення. Наноситься пензлем, валиком, методом пневматичного або безповітряного розпилення без нагрівання. Емаль може наноситися при температурі від -10 до + 40°С. Перед застосуванням – ретельно перемішати. Перед фарбуванням поверхня має бути чистою та сухою. Оптимальним є використання універсального розчинника Р-4 (ГОСТ 7827-74). За відсутності розчинника Р-4 для розведення емалі можуть застосовуватись такі типи розчинників: Р-4А, кетони (ацетон, метилетилкетон, циклогексанон), ацетати (бутилацетат, етилацетат, амілацетат). Ці розчинники можуть бути використані і для очищення інструменту після роботи.
Не можна використовувати як розчинники уайт-спірит, скипидар, бензин, гас, Р-646 і Р-647. Приблизна витрата при нанесенні в один шар – 100-120 г/м2. Остаточна полімеризація покриття закінчується через 14-40 годин після нанесення (залежно від температури). Протягом цього часу покриття набирає міцність і набуває всіх своїх властивостей. У цей період не рекомендується піддавати забарвлену поверхню сильним механічним навантаженням, особливо в перші дні.Заходи безпеки при нанесенні ЛКМ

 

При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП 0017.

Концентрація робочих парів та суспензій у повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень за ГОСТ 12.1.004-91.

Зміст робочої пари в повітрі робочої зони та параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88.

Даний лакофарбовий матеріал у рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки.
Захист органів дихання.

Під час проведення фарбувальних робіт у закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менше 3 обсягів на годину. Електроустаткування, що знаходиться в даному приміщенні, повинно відповідати діючим нормам щодо іскро-, вибухобезпеки або бути вимкненим. Виключити джерела відкритого вогню.

Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними елементами, що фільтрують.

Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодяг, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. При попаданні лакофарбових матеріалів на шкіру змити теплою водою з милом.

Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання попаданню лакофарбових матеріалів у вічі.

При роботі з продуктом дотримуватись вимог пожежної безпеки.

Утилізація тари та залишків лакофарбових матеріалів провадиться відповідно до вимог екологічних норм та стандартів.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дати виготовлення продукції. При зберіганні плівка не утворюється, при загусінні – долити розчинник Р-4.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник   Сіопласт
Країна виробник Україна
Витрата   0.12(кв.м)
Фасовка емалі 20.0(л)
Тип матеріалу, що фарбується Метал
Кількість компонентів Однокомпонентна
Спосіб нанесення Пензликом, Ручною, Валиком, Механізований
Умови експлуатації Спеціальні, Атмосферостійкі для зовнішніх робіт, Водостійкі, Маслобензостійкі, Стійкі до впливу хімічних реагентів
Термін зберігання 12.0(міс)
Додаткові характеристики
ступінь претиру, мкм 30
в’язкість при 20С 25-50
нелеткі речовини 27-33

Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гидроизоляция Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp